» »

ISDN paket in kater ISDN modem???

ISDN paket in kater ISDN modem???

Tejc ::

Pravkar se odločam za nakup ISDN paketa in zanim me kaj priporočate. Po vseh novicah kako slab je ta US Robotics Pro TA me zanima tale kombinacija.
Najosnovnejsa verzija paketa : petka in pa kaksem ISDN modem (interni) mi potlej priporocate. A se bi dobil tak k ma moznost prikljucitve analognega telefona (tko k mam sedaj na modemu telefon).
Tnx , Matej
  • spremenil: Tejc ()

OldSkul ::

Jaz mam 3com isdn pro TA pa me čist nič ne zajebava telefon mi dobr dela,samo programska oprema mi ne dela sam to je vseen!

Drgač pa si nabav od ASUSA modem!

Dami ::

Jst mam tud štirko in ta modem in nimam nobenih pripomb. Dela tko k more. Mal se pozanimaj od paketu št. 10, k ma Siemensovo mašinerijo. Ta pro TA modem je čist ok, sam telefone bi pa rajš simensove meu.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

blue96 ::

isdn modem je zakon asuscom oz. asus.
moras pa vedeti da so z analognimi izhodi drazji (ta).

popravi naslov teme!
.

diso ::

asuscom in nič drugega! pa še poceni je

tempo ::

Jest mam desetko, pa sem kar zadovoljen.Simensova postaja ima tudi dva analogna izhoda in zaenkrat dela brez problemov.

Igor ::

analogni izhodi so naceloma sranje ...
ce mate doma manj telefonov (2 ali manj) se ti najbolj splaca kupit osnovni paket, + asus interni adapter brez analognih izhodov (7k) + en izi isdn telefoncek za 15k in bos mel vse digitalno ..
zdej ce mate pa vec telefonov 3+ ... se pa odloci sam ..
samo kupi pol interni asus z analognimi izhodi za 15k in ne una jajca k jih daje telekom v paketih ..

Tejc ::

A mate mogoce kaksno konkretno zadevo v mislih od ASUS-a mislim na takega internega k bi mel tut analogni izhod. Zanima me model in kje bi se to dal dobi, ker pol bi itak na ADSL menju

Igor ::

gres u stacuno in reces da bi rad mel interni asus isdn adapter z analognimi izhodi :D verjemi da bojo vsi vedl kaj mislis
nej bi ga meli pa v vsaki trgovini z racunalniki ..

OldSkul ::

Ja tako naredi

Filo ::

Tejc: po kakšnih novicah si ti zvedu, da je 3Com -ov U.S pro TA slab. Mislm rad bi jih slišu. Drgac mam pa jest ta modem in je čist kul mi vse dela lepo in fino. Pa kr se tiče programja je tud vse kul.

elfin ::

Jaz mam tud 3COM US Robotics ISDN Pro TA. Pa dela.
Edino modem manager mi pod W2K nikakor noče delat. Kak nasvet? Kak nadomestek?

8-O

Tejc ::

Iskra Telekom je testirala zadevo, preberite si test....

OldSkul ::

Kje pa je ta test?????:\

Tejc ::

Evo ti linka pa dobr preber!
http://www.mobisux.com/prispevki/3com-p...
LP....:D

kirc ::

Sam sem nabavu ISDN in sicer sem naroču paket 5-tka, temu pa sem dodal še Asuscom pasivni modem brez analognih izhodov in še en Hagenuk ISDN telefon. Zaenkrat sem zelo zelo zadovoljen in morem priznat, da sem kar presenečen nad kvaliteto Asuscomovega "modema". Zakon !!!8-)
Everything should be made as simple as possible, but not simpler.

Tejc ::

Sam mislim tut neki tazga nardit... za kater ASUS isdn si se odlocu... povej mi model "kirc"
LP

m2000 ::

hej tempo a maš desetko Siemensovo centralo na w2k?? ali W9x?? Če maš driverje za w2k mi napiši kje oz. pošlji. (rabi kolegica) Na telekomu jih nimajo oz. sploh ne vejo kje bi jih našli!!! Zakaj zadevo potem sploh prodajajo??

Jaz imam ELSA TanGo 2000 2a/b ext. Dela ko bomba, še dva analogna telefona mam gor. Zraven dobiš RVS-COM Std. zastonj!
gadblesdekvin!

Filo ::

Prebral sem to zadevo o ISDN-ju pro TA, pa sem ubistvu ugotovu, da mam te stvari, npr dvigneš telefon pa sprva sploh ni tona , pol pa prekineš pa začne telefon(analogen, priključen na modem) kr en čuden ton prbijat. Skoz sem mislu da majo vbistvu vsi to. Drgač kr se pa tiče uporabe, pa še vedno ni problema, kličeš lahko iz telefona čist normaln. Res pa je, da je pa izhodni zvok, to se pravi zvok ki ga slišiš iz telefonske slušalke, malo glasnejši kot običajno. Samo kot sem prej povedu ni nobene, take napake, da se pa ne bi dalo komunicirati. Kar se tiče povezave za na internet je pomoje uredu od 7 - 9 Kb/s z eno linijo.
---!--Telekoma pa še vedno nemaram--!--- (ne vmesna, so! :)
m2000: kok ma tale tvoj modm kej prenosa?

tempo ::

m2000.Imam Win ME.Če kje kaj zasledim,te obvestim.

m2000 ::

filo, s čim pa meriš prenos? meni poše v oknu vedno 64000. Razen pri dwnld od explorera piše todi 7- 8 , vendar zdaj uporabljam Real Download ta pa ne piše nič kako je hiter pa ne vem genau.

tempo probaj najti driverje prosim.
gadblesdekvin!

Tejc ::

tempo: Kolk dalec lahka potegnes kabel za USB... TA Desetka in siemensova centrala Gigaga SET3070 ima prikljucek za USB ce se ne motim.. namrec sam imam PC odaljen cca 10 metrov in bi potem rabil celih 10 m kabla za usb... ali se to sploh dobi???

Filo ::

m2000: jest merim prenos v gozili. Že med downl. mi kaže povprečno pol mi pa še nakoncu, v menu-ju gozile, pokaže povprečno število Kb/s iz celotnega downlowda. Npr.: iz http://www.infotehna.si/guest/bvirc/dat... vlekl 98k z 7.2Kb/s Mislm, sej hitrost je valda odvisna od veliko še enako pomembnih dejavnikov in sicer od ponudnika interneta do ne vem kaj.Vglavnem velik je dejavnikov. :D

tempo ::

Ja kabla je samo 1.5 m.vendar ti lahko postaviš postajo poleg PC-ja telefon pa je itak brezžični in ga postaviš kamor hočeš.Na tolikšno razdaljo pa ne vem če bo sploh deloval USB, in če sploh obstaja tak kabel.

m2000 ::

filo. Ta fajl je prekratek. Z IE5.5 mi začne z 28 poten 17 12 9 in že konec. Verjetno je kriv kakšen buffer kje vmes.

Kaj je to gozila?? če je kratki pošlji na moj mejl! ali pa napiši URL.

Drugače sem preko Siol-a. 1 B kanal.0:)
gadblesdekvin!

Filo ::

Huey P ::

Zanima me kolko bi dobil za ISDN modem TA+PP2-

..::DOOM III: The Legacy::..

m2000 ::

Ni pravilo ampak jaz sem ga prodal za 10k (samo da se ga rešim). Morda je vreden več, ampak moraš najti nekoga, ki ti pač da več.
gadblesdekvin!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202392 (2029) oversc0re
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232164 (1728) madmitch
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101284 (1184) nero
»

ISDN modem - kateri je ta pravi ?!?

Oddelek: Kaj kupiti
71213 (1111) Poldi112
»

iz ISDN v ANALOGNO linijo - kako NAJCENEJE ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71651 (1489) cekr

Več podobnih tem