» »

dvd DVR pioneer A07 zadnji firmware - problem

dvd DVR pioneer A07 zadnji firmware - problem

polde66 ::

oj
Evo mam omenjeni pekač ki je delal ko po maslu dokler nisem naložu zadnjega firmwera, pol so pa nastali problemi in sicer ploščke dvd mi zažge na sredini tko da je zadeva v začetku gledljiva pol pa jajc na sred in na konc spet lohk gledaš. Tud na ploščku se pozna drugačen sloj zapisa. Nekej saaundX-ov in bigbangovega no pa še 2 smartby. Vsi so mi prej zelo lepo delali. Pečenje na njih ni bil noben problem . Pa še problem s pečenjem cd-jev se je pojavil in sicer mi lepo zazna peko na max 24 ko ni ploščka not. Ko pa vtaknem katerkoli medij se mi vrže na max 8 pa konc. Dela to v vseh pekočih programih.
Kak nasvet, nesem menjat ?
Ma še kdo podobne izkušnje?

LP Andrej

Caligula ::

Probaj downgradat firmware, ce bo slo drugace pa ga nesi nazaj. Ce pa se ni 8 dni od nakupa pa sploh.

polde66 ::

kater program za downgrejd naj uporabm, sem gledal po netu pa men laiku ni nč u uč padl.
je pa zadeva kak mesec stara .

Caligula ::

PProbaj na netu najt prejsnji firmware in ga probaj flashat, ce bo pustilo. Ce ne bo pa ga nesi na servis in se ne zafrkavaj sam s tem.

polde66 ::

ja sem že probal tastarga gor ruknt pa ne pusti
jutr sem ob 9.00 u jae-tu tapru u vrst.
smole ene. Še dobr da mam 2 da drug dela k treba. Sem že reklamiru medije pa sem to čist brez potrebe naredu.

Caligula ::

Ej, ce se ni 8 dni od nakupa ga dej nazaj, vzami NECa in za razliko vzami kej kar rabis za racunalnik al se mal doplacas,.. skratka boljs cez prides tko,.. Vsaj to bi jz naredu na tvojmu mestu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reklamacija blaga v roku 8. dneh (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9113502 (10678) miha555
»

NEC 3520,BOF reklamacija

Oddelek: Kaj kupiti
222557 (1698) boštjan
»

benq lcd 19 inčen sneženje problem

Oddelek: Strojna oprema
9877 (767) bili_39
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220321 (11837) svejk
»

DVD-RW TEAC DV-W58G ?

Oddelek: Kaj kupiti
321585 (1355) Caligula

Več podobnih tem