» »

detnonatorji problem!!!!

detnonatorji problem!!!!

borut-t ::

jst sm na win98 posnel detnonatorje za geforceIImx, pa me je pri need for speedu vrglu ven, pol pa sploh nism mogu nobeve igre več špilat....
ko sem jih nabutou gor je pisalo da je driver geforce IImx/400 , neki tazga...
pol da bom posnel tiste originalne pa so se nastavitve v vindovsih za enkran zmešale(črno-bele ikone, velike ikone, majhna resolucija,..)....

zdej se pa jih sploh ne upam več nabutat gor, k sm se kr neki časa zajeba... da sem popravil....
kaj je pol tle narob, moram najprej tastare zbrisat pa pol nove, al kaj....

????????????????????????????

borut, lp

scenic ::

Jest sem imel enak problem dokler nisem čisto izbrisal grafikulje in detonatorjev in potem nanovo vse skupaj naložil. Imel sem kar dosti problemov pa še so. No sedaj je vsaj nekaj na ekranu ne morem pa igrat iger se mi zdi, da se je še directx zjebou.

Veliko sreče...

yjj ::

Beta verzije delajo so hitre dokler se ne sesujejo, priporočam ti 6.50

Jst ::

jst ti pa priporocam 10.80.
prvo odinstalirej gonilnike za mxa, pol pejt u save mode al pa v dos, pa jih se rocno zbrisi.
potem pejt se v registri in tam pobris vse kar se slisi na nvidia, geforce (find).
potem si pa butn gor nove driverje.
pa se potegn si program Geforce Tweak Utitliy 302 (GTU302). in to bi moralo delovati

tejo ::

Če želiš zanesljive gonilnike, si naloži verzijo 6.50, če pa hočeš kakšno BETA verzijo, pa priporočam 12.00, ki jo tudi sam uporabljam. :D

VASkO ::

gonilnike lahko preprosto odinstaliras pod add/remove programs, pol pa se zbrises datoteko nvagp (nekaj takega, so razlicna imena pri razlicnih verzijah) pod windows\inf\other in to je to. Odzipas gonilnike v kako zacasno mapo, znova zazenes komp pa mu pokazes mapo z gonilniki, to je to...

linker ::

Če hočeš stabilnost, potem je najboljše formatirat, pol pa naložit 6.50 verzijo. Ko maš enkrat ene detonatorje gor, pol pa daš druge, velikokrat nastanejo problemi.
Link me!

tejo ::

Tudi verzija 6.67 je zanesljiva. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nividin Detonator 12.*

Oddelek: Strojna oprema
161192 (920) linker
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201360 (1096) eraserr
»

Detonatorji

Oddelek: Zvok in slika
251781 (1341) Mate
»

Detonator 4 7.52

Oddelek: Zvok in slika
181412 (1094) tejo
»

MX 2 driverji???

Oddelek: Zvok in slika
91176 (1048) sleby

Več podobnih tem