» »

Vsaka glasba ima svoja ušesa

Vsaka glasba ima svoja ušesa

°X-bajtek° ::

l.p Spet vam pišem. Tokrat me zanima kaj kdo posluša. Jaz poslušam rock in rap. Všeč so mi skupine: Linkin park in eminem. Kaj pa poslušate vi?;)

Poldi112 ::

Klasika, pretezno barok in duhovna glasba. Pa obcasno heavy metal.

kajzer ::

Techno, trance, house, komercialo,... Pač sma da razbija!:D

Fak, treba se bo mal umirit!:\

Dr_M ::

techno, dnb, rap :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

BSD-jas ::

Očitno sem podobne sorte kod Poldi. Včasih sem bil metalc in še danes dosti poslušam preživele nosilce zvoka iz tistega obdobja in pa še Prospecte (poznam enga iz tega benda). Danes pa vedno bolj klasiko, tako da že na pamet vem, kaj je na frekvenci 102,0 s Krvavca:). Dosti pa tudi zbore, ker je moja boljša polovica že od nekdaj altistka v nekem komornem zboru. No, če se z dopusta, ki ga bom nekaj dni preživel tudi v Pragi, ne vrnem vsaj z nekaj CD-ji z Dvořáki in Smetanami, ki nekako opazno manjkata v moji zbirki, me lahko takoj privežete na kakšen pranger :D Že mam ogledano neko štacuno na Bělehradskí (Beograjski) ulici....

trillian ::

tole bolj pase v sedem umetnosti, zato premikam.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Caligula ::

Striktno samo klasicna glasba pa stvaritve pokojnega Jozeta Privska :D
>:D

borutz ::

predvsem filsma glasba pa tud klasicna
drugace pa tud stari rock/pop 70-80 let :D

jype ::

Elgar, Holst, Moussorgsky in Saint-Saens so moji naljubsi od klasike, sicer pa kakor nanese...

Midnight Oil, Cinematic Orchestra, Tom Waits, Leonard Cohen, Joy Division, Godspeed you Black Emperor in seveda klasike kot so Pink Floyd, Police, R.E.M., Kraftwerk, Emerson Lake and Palmers, Pixies in ziher sem jih se kej pozabil. Seveda, Patti Smith in Lou Reed, do neke mere tudi U2 (predvsem rattle and hum), Pearl Jam in Soundgarden (skupaj s Temple of the Dog).

Od slovenske glasbe so mi bili vedno najljubsi Brecelj, Kovacic, Lacni Franz, Srp, se vedno si obcasno rolam Neco Falk (tudi macka murija in zlato ladjo, ja :).

Soundtracki pa so itak kot ustvarjeni za delo, ko te glasba ne sme potegnit v kake refleksije... Thin Red Line (Zimmer) zadnje case najvec poslusam, pa Man With The Movie Camera (Cinematic Orchestra).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Zheegec ::

System Of A Down - noro dober bend, melodična muzka, dobra besedila, samo še vseeno jim zelo uspevajo heavy deli, značilni so hitri prehodi med soft in hard igranjem. Super vokal!
Marilyn Manson - samo ne zadnji CD (The Golden Age Of Grotesque), ker je z njim izgubil svoj smisel in sporočilo, pa še stara se :)
Metallica - pač Metallica, komentar ni potreben.
Nirvana - občasno za sprostitev.

Predvsem me navdušujejo LIVE (v živo) nastopi teh skupin, System Of A Down so zelo dobri v live, prav tako MM.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Fizikalko ::

Jazz (Pat Metheny, Chick Corea, Coltrane, Roy Haynes, John Scofiled,...), metal, občasno pa rock in komercialo (avto :D ).

glinik ::

Prej sem bol AC/DC nažigal. Zdaj pa bol poslušam klasiko, etno (Dead can dance), techno (Scooter), kakšne volje sem... Včeraj sem poslušal celi dan v avtu SLO 3, katero bi še pred par leti ukinit (zaradi glasbe) >:D . Zdaj pa mi imajo fenomenalno glasbo :) .

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

icek ::

glinik: dead can dance ...zanimivo :)

Drugace pa poslusal 95% metal...skoraj vse zvrsti razn black, florida death in raznih manson, slipknot, system of a down in podobnih
Rider of Theli
www.air-tv.net

BaRtMaN ::

Občasno poslušam Rage against the Machine, čeprav sem v krizi glasbene identitete. Klasika mi ne sede, se pa zanimam za elektronsko glasbo vse bolj in bolj - ambientalna, chillout.

gappee ::

U glavnem skos goa/psy trance, mal happy hardcore..., pa Blink182. Ostalo pa kukr je po radiu.

cryptozaver ::

Jaz pa rajs napisem kaj NE: govedino in vse oblike narodnjakov. Pa se kaksen ortodoksen jazz mal tezi prenasam tut rave mi ni vsec. Sem pa popizdu ker so pixies v krizankah razprodani.

FO Ryan-air

para! ::

Klasika/metal/techno/trance. Oziroma bolje povedano, karkoli mi sede v uho.

glinik, Scooter seveda ni predstavnik techno zvrsti.
Death before dishonor!

dëych ::

trance, techtrance, tehno, chill out, progressive...v glavnem sete raznih dj - ev (sarah calsworth, paul van dyk, tiesto, gavio, marco v, snowman, tiane, james cosgrove, armin, umek, crow....itd) pa tut kakšn house včasih al pa komerciala. Vsekakor pa ne prenešam kakšne hrvaške muske, sploh tiste colonija shit pa to...karkoli že je:O


btw...se kdu ukvarja s glasba v Reasnu (Reason)?

lp

:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dëych ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero muziko poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8211830 (8136) AmokRun
»

Kaj poslušaš? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
625502 (3764) ShowDown
»

Vaše najboljše muzike!

Oddelek: Zvok in slika
213774 (2695) Villain
»

Kaj poslušate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
876770 (4229) Slamca
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098953 (7421) OmegaM

Več podobnih tem