» »

Temperatura AMD Athlon 1800+

Temperatura AMD Athlon 1800+

Braindead ::

Zanima me, kakšna je normalna temperatura za procesor Athlon 1800+, oziroma do kam bi mogel zdržati?

Trenutno imam vgrajen en poceni hladilnik in imam temperaturo ob obremenitvi okrog 65 stopinj... vendar ker je ta ventilator fulllll glasen imam namen danes kupiti Zalman 6000AlCu, pa nebi rad procesorja skuru....
Še to poližemo pa gremo...

Strijc ::

Moj je na 29 stopinjah>:D ..... ful load pa 37°C ... Mam pa vodno hlajenje!:D

T(he) Boss ::

65 ob full load se gre, kaj dosti vec pa ne. Vse kar je nas 70 bi te moralo skrbet.:\

Sami ::

Za zračno hlajenje je še normalno tam do 60 stopinj, tole kar imaš ti je pa že mal preveč, nujno kupi nov cooler.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SodVina ::

Jaz imam alcu na svojem 1800+, pa mi gre temperatura tam nekje do 50 stopinj pri nenavitmu. Mislim, da tale hladilnik ni pretirano primeren za navijanje.

Braindead ::

Ravno so mi na servisu vgradili Zalmanovo pahljačo 6000 AlCu, vendar se mi je računalnik, ko sem ventilator nastavljen na tihi način, po treh minutah ugasnil.... temperatura procesorja je bila 57 stopinj.... potem sem ga še enkrat prižgal in navil ventilator do konca, ampak tudi sedaj je temperatura CPU-ja ob mirovanju 59 stopinj... Kaj je to narobe?
Še to poližemo pa gremo...

Braindead ::

V bistvu.... računalnik se mi izklopi po nekaj minutah delovanja ne glede na to na koliko obratov imam nastavljen ventilator...
Še to poližemo pa gremo...

bobby ::

ma za moje pojme so zalmanove pahljače za en k****. kupu enkrat eno, mel vsega skp 14dni, pridobil nič,razen na glasnosti. pol sem pa nabacu cooler za 1500sit!!! ma bolš hladi pa še tišji je in to precej!!
sej sem mislu,da sem narobe ga gor pripopal al pa preveč/premal paste, isto sranje. pa še pucat ga je treba vsake 2-3 mesece k deluje bolj kot filter za prah kokr pa odvajanje toplote.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Braindead ::

Kurc gleda vse skup...
Mi lahko kdo nahitro proporoča kakšen cooler (v rangu 4000 sit)?
Še to poližemo pa gremo...

Soulja ::

Ja jst ti priporočam silent boosta iz jae če daš še jurja več, men hladi mojga bartona navitga na 2200mhz kr dobr temp tm do 56C pa še dost tih je. Mam pa še enga athlona 1700+@1520mhz z enim aluminjastem titan coolerjem pa gre najvišji 55C -tko za primerjavo ;)

Groovy ::

kok maš pa ti kej tamperaturo plete pa diska, ker po moje maš ti problem iz zračenjem kište...
Cooler?! hmmm, sam sem lastnik ZLATE pahljačeod zalmana... no ja, kar zadovoljen, 38°C.
I am the captain of my soul

Poldi112 ::

Jaz sem tudi relativno zadovoljen z zalmanom (pahljaca). 2000+ @ 2000Mhz, 58 stopinj full load (F@H). Obrati na 75%. Za svoj denar mislim da dela ok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik za Bartona

Oddelek: Kaj kupiti
171523 (1283) Jan987
»

TT Silent Tower ali Zalman CNP6000-Cu (cilj je tišina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241903 (1362) js
»

Cooler za Extreme Overclock za bartona 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594095 (3250) Sami
»

Hladilnik(tihost) - Zalman CNPS7000A-Cu ali TR SK7 z Papst 8412N/2GL ventilatorjem

Oddelek: Kaj kupiti
51077 (1035) log2
»

2000+ XP pri 60 stopinj

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111125 (902) rap3r

Več podobnih tem