» »

Kateri program za Download WWW site ?

Kateri program za Download WWW site ?

JOKER ::

Zanima me, ali obstaja kakšen program,ki bi ti zlodal kompletno internetno stran iz neta , tud z tisto vred, ki je dostopna samo z vstopnim geslom.
Pa ne me narobe razumet .
________________________________________________________
Ka te češ ....

volkec ::

wget?

ElectricMan ::

WebStripper?

JOKER ::

To sprašujem zato,ker imam stran , ki je je potrebno (samo za šminko, nič ne zakonitega) na eno podstran vstopati pač z geslom. In zakaj to sprašujem,ker eni pravijo, da mi pridejo noter če hočejo v 15 sekundah.In sedaj me zanima lai obstaja program, ki prenese kompletno stran iz strežnika tud tisto, ki ima kodo. Naredil sem pa tako, da je vstopna točka razdeljena na tri dele (datoteke) in da tiste moje ne moreš Downlodad na način - shrani kot spletno stran ....itd. Zato me zanima ali obstaja kakšen program s katerim bi prišel recimo v tem primeru do datoteke, kjer je vpisana šifra.
Tako, da ne bo kdo mislil, da nameravam vdirat v kakšne pomembne sisteme kot je Pentagon :D . Samo toliko, hvala.
________________________________________________________
Ka te češ ....

hruske ::

JOKER ::

Poglejte, če smo realni jaz ne bi dovolil takšne programe posredovati v svet.
Človek se trud nardi pač eno stran in malo za šminko nardi stran na katero moraš oziroma lahko vstopaš z šifro in potem ti takšen program pokvari vso veselje.Se strinjate ?
Pa kaj ti programi zlodajo kompletno stran ? recimo, da je stran sestavljena:

- index
- druga_stran
- login
- images

..... in to vse lahko zlodaš s temi programi ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

ElectricMan ::

jah no, poglej moj post tam zgoraj, tisti program to omogoča

hruske ::

joker, primer: si profesor na eni šoli in pač najdeš dobro učno gradivo. ker imas npr. samo dual isdn povezavo v svet, bos stran raje shranil lokalno.

JOKER ::

Saj kapiram, ampak ponavadi je tako, da lahko shraniš le trenutno stran ki jo gledaš.
Mislim tko : če ti gledaš začetno stran - index jo lahko shraniš : datoteke -> shrani kot spletno stran -> ... itd. In takrat si si dejansko posnel stran, ki jo gledaš in image te strani, ki jo sestavljajo . Je res ali ni ??

Electric predvidevam, da ta program pa presname tudi datoteke, ki tvorijo celotno internetno stran, a ne ?
Pomeni; glavno, podstran 1 , podstran 2 ....... itd.
Imam prav ali se totalno motim ??
Hvala za potrpežljivost :D ..:: JOKER ::..
________________________________________________________
Ka te češ ....

marS ::

Kaj je pa z php, perl, cgi, jsp fileti? Se da s temi programi tudi take fajle snet, pa da ga pol gledaš kot html?
Se da to zapečt potem na CD da ima isto strukturo oz. da browsaš po cdju kot po kakem spletnem mestu?
...no more heroes...
https://ilbis.com/

hruske ::

ja, joker, tako je kot mislis. :)

mars, php, perl, cgi in ostala krama ti na koncu vedno zgenerirajo html, tako da ja, naceloma lahko komot brskaš, pol ko snames.

JOKER ::

Sprobal sem program,ki mi ga je predlagal ElectricMan.
Program dejansko "zloda" stran, ampak ne tako kot sem si zamislil.
Predstavil bom en primer. Zgodi se, da se nam na strani "naključni " dopade meni izbire ali bilo kaj druzga. Ko sem hotel to stran zlodat mi jo je, ampak brez navigacijskih gumbov - menija. No, s tem programom WebStripper pa gre kompletno stran zlodat, AMPAK samo stran, ki jo gledam. Če jaz gledam začetno stran (index) potem mi jo zloda z slikami in vsem kar pripada zraven, ostalih pa ne, kar pa je v mojem primeru pozitivno.
Probal sem na moji strani in s tem programčkom nisem mogel "vdreti" do mojega "login fajla", kar pa me veseli. Možno pa je, da sem tako "bukav", da mi to ni ratalo, kar pa mislim, da nisem saj ta prog. WebStripper ni zakompliciran za uporabo in nekih zateženih nastavitev tud nima. Tako da , ne vem no kaj naj napišem. Mogoče bo komu ti podatki koristili. Lep pozdrav Joker - od starega Jokera sin :D :D :D :D .
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shrani stran kot...

Oddelek: Pomoč in nasveti
7805 (732) AmokRun
»

gif format grafike

Oddelek: Pomoč in nasveti
111240 (1125) IceLove
»

Spreminjanje vsebine več strani hkrati v DW

Oddelek: Izdelava spletišč
131383 (1210) garg
»

Ali obstaja program za backup spletne strani

Oddelek: Programska oprema
6848 (759) Fella
»

Izdelava internetne strani - HELP!

Oddelek: Pomoč in nasveti
102100 (1917) JLP

Več podobnih tem