» »

duron or thunderbird

duron or thunderbird

overklokan Molj ::

svetujte mi kva je bolš kupt, durona 600 al athlona (thunderbird) 700, kupu ga bom v esedi tko d bo za male pare. a se da athlona bol navit k ma več keša?verjetn ane?

lp

matej
the one & the only

Milko ::

Odvisn za kaj ga bos uporablu. Ce mas dnar, potem kupi Athlona. Za igrce je pa cist dost Duron. Ce bos pa kaksne bl zahtevne aplikacije uporabljal, potem pa le po Athlonu, ceprav tud Pentium ni tko slab...

yjj ::

Za igrice kupi kar duron.

RudeBw ::

Če misliš navijat, bi na tvojem mestu poskusu z Duronom. Itak je vse skup loterija, saj ti noben ne more garantirat, da boš TBirda navil več kot Durona. In če imaš srečo z Duronom ti lahko prešiša vse performanse TBirda, kljub manjši količini keša.

birdy ::

tko ti povem
glede navijanja:
res je da ma t-bird vec cachea sam pr igrcah se to ne pozna...
tko da ce bos delu kaj drugrega razen igrc ko je zahtevno pol je t-bird tisto 'ta pavo'

je pa res da se t-bird obcutno bolj greje

glede OC je pa cista loterija
prvo kergakoli moras dobit ta starega!!!
drzgo pr t-birdu je vent zadaj skor obvezen.....

glede tega ker se pusti bolj in ker manj je pa cist odvisen od serije(moj t-bird gre z lahkoto 800@1000 na 1.1 pa z tezavo s tem da se mi pr 1.0 NIKOLI ni se 'obesil')

samo ce se bos samo igrce igrou pol je brezveze kupit athlona...

zakljucek
moje priporocilo
1.PLAVI duron
2.athlon
3.navaden duron....

(navadnega durona sem dal na zadnje mesto ker jest potrebujem malo mocnej proco(zate ne vem ))
plavi duron je na prvem mestu ker bi MOGU bit hitrjsi od navadnega(ce bi mel dnar bi si kupu se enga plavega da ga malo pretestiram pa preizkusam....)

jest sem se odlocu za athlona ker je pac nekje (tm k jest rabm )hitrej.....
lp
birdy

overklokan Molj ::

ja nucal bom za dekodacijo dvdjev & staff. sicer pa glede na to d je izšlo via kt 133a, in d se bo dal zdj naše durončke pa celerončke pognat krepko čez ghz :))) mlask mlask kr sline se mi cedijo :)
the one & the only

XCT ::

Kupi Durona 800 + Soltek ploščo

FireSnake ::

Kupi durona ... pa ga nasponaj 900+
Poglej in se nasmej: vicmaher.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plata+procesor

Oddelek: Kaj kupiti
252355 (1243) jest10
»

Katera mamaplata pri Essediju -Daishi welcome!

Oddelek: Kaj kupiti
6799 (585) morphling1
»

kerga AMD-ja

Oddelek: Kaj kupiti
191485 (1199) Morpheus
»

Duron al Tbird?

Oddelek: Kaj kupiti
181310 (1104) frudi
»

INTEL in amd

Oddelek: Strojna oprema
242362 (2043) RUSKIE

Več podobnih tem