» »

Katera mamaplata pri Essediju -Daishi welcome!

Katera mamaplata pri Essediju -Daishi welcome!

karma ::

Eno platko bi kupu v zeleni goricjanski botegi..mam celerya 733 pa ganz nov ibm diskus na 7200rpm ata100 ...pa mi moja stara bh6 ne potegne več kot ata33...sem mislil na Abit VH6T pa vidim pol da ma integrirano zvočno ac97 pa un AMR za low cost modem.....zdej pa ne vem kaj bi? v rangu 200k lir + iva....
kak nasvet ali skušnja?
karmy39@email.si
8-O:\
...obsolete...

Binji ::

Prodej pa kupi enga Durona pa KT7A
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Daishi ::

Binji spoke !>:D

Sicer pa se ne sekirat za AC97 in AMR ! Posebno veselje je tem proizvajalcem metat v retail produkte totalno brezvezne stvari.:D

Nasvet pa je :

Prodaj 733+ Abit BH6 v rangu 20k

Kupi Duron 800 + Abit KT7A v rangu 40k ( pa si v rangu 20k mas boljsi proc in "klasicen" board )

ali celo Azza KT3ABX + Athlon 1000 ( 266) pa smo spet oko 40k.
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

karma ::

huh...no more intel fans:((((
v glavnem takole: 2 razloga sta pri meni v prid dotične tvrdke:
1.lani je bla pri meni na obisku Maria iz New Mexica ki dela pr Intelu (sicer kot pravnica ali ipak ...)v glavnem se Intel tam ful tožari z okoliškimi prebivalci ker porabijo ogromno vode za izpiranje silicija, domorodci jim pa gnjavijo da onesnažujejo H2O...tko da so to res "čisti" proci :))))

2.razlog (bolj resen) je pa ta, da sta zdele 2 frenda ki sestavljata pc-je sama že cca 10 let, imela dost problemov za sestavt AMD-ja pa KT7A pa SB Live...en z Duronom in drugi z T-birdom...v glavnem porabla sta oba cca 30 ur vsak za optimalno nastavt sistem...nek štos je baje z SB live da mora bit v 1.pci reži al kaj...

no ja...sej verjamem da gre dost stvari v prid amd-ju, sam jst rabim stable system pa kaki glasni venti med tud mal nervirajo...

Daishi, še 1x...a se ac97 pa un amr brez težave disejbla, da pol ni kakega sranja, al je še kaka druga Abitka tam pr Essediju (SA6 npr..) za razumne solde...btw, že ne 3x sem kupoval v Essediju pa je vedno oni blond dečko, kdaj si ti kej tam, da rečemo kakšno po domače?:)))
thx:\
...obsolete...

Daishi ::

Poslji mail preden prides pa se bom kej naslikal ! :D

Veckrat sem tam ob 9:00 zjutraj in po 18:30 ! 8-)

Jikes, problemi z AMD-ji ! Definitivno znajo bit problemi, ce se prvic srecas z stvarjo. Vse se da odpravit in ko stvar zalaufa dela ko urca.

Kar se tice pa AMR, je tko nedolzen kot tistih 0,20$ kar si dau za tisti konektor. AC 97 pa je itak integralni del cipa in je vedno tam, le da je pri enih bordih ze apriori izklopljen.>:D
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

Pretorijanec ::

karma: za problem, o katerem govoriš, ni kriv AMD-jev proc, ampak Viino čipovje. KT7A je imelo Viin Southbridge, ki je delal OGROMNE probleme z SoundBlaster Live zvočnimi. Na srečo je danes zunaj popravek, ki te probleme odpravi. Če kupuješ proc, kupi AMD-ja ker boš dobil največ za svoj dnar! Če pa si 100%, da hočeš metat dnar skoz ono (in ne kupit AMD-ja) si vzami Intel P3 Tualatina. Tualatini so novo jedro (rabu boš primerno plato), ki se malo grejejo in so po sposobnostih kr uredu.

morphling1 ::

Pretorijanec, krivda je skoraj iskljucno na strani Creativa in ne Vie, ker ima Live podobne probleme tudi z Intelovim 815 chipsetom , to pa zato ker kartice kao ne podpira pci bus masteringa. Nobena druga zvocna kartica nima podobnih tezav.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716077 (8116) Vlad Tepeš
»

Par vprasanj glede nakupa compa

Oddelek: Kaj kupiti
51220 (1063) McHusch
»

Mama plate za AMD procesorje in Vas izkušnje ?!?

Oddelek: Strojna oprema
301401 (969) gorazd
»

Anketa za vse Slo-tech-ovce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
565458 (4599) Tiger
»

spet ena konfiguracija za 500.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
301870 (1413) StarY

Več podobnih tem