» »

INTEL in amd

INTEL in amd

OldSkul ::

Tle sem odpr temo na intel in amd.Tukaj lahko poveste svoje mnenje in nezadovoljstva glede omenjenih podetij.

Na delo fantje!!8-O8-O

miranpozar ::

My 2 cents...
pametni bodo kupili za ceno Celerona procesor, ki je v performansih enakovreden Pentiumu III. AMD seveda!
AMD : Intel ... 1 : 0
Miran Požar, Portorož, http://sites.google.com/site/miranpozar/

OrlyTM ::

AMD trenutno dobesedno rula .. tako v ceni kot v kvaliteti in hitrosti ...
Toda sam še vedno upam, da bo Intelu uspel povratek na hiend trg z enimi normalnimi cenami.

To kr pa zdej vidiš na intelovemu ceniku je pa čisti absurd ... AMD : Intel = 15:0

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Brody ::

Novi AeMDeji so dost kul stvarce, sam zame je p3 se vedno bog in batina. Nove 700 megaherče različice z oznako SL3CH al neki podobnega majo cC0 steping, ki iz 700totke iztisne 1050 mhz 100% vsak in večina to številko še preseže. Da ne govorim, da je p3jko lahko hladit, ne potrebuje močnega napajalnika in je nasploh neproblematičen procesor. Še posebi seveda caruje na BX plati, kjer je tandem dejansko superioren!

OrlyTM ::

Tud to je res ... sam cene so pa vseeno absurdne ... glede na cene amdjov so inteli absosmrkno preeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeedraaaaaaaaaa aagiiiiiiiiiii !!!!!!!!8-O



lp

OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

HEKO ::

AMD rules ----> Intel suckx big time (vsaj v ceni)




AMD 999999999n : Intel 0
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

OldSkul ::

Jaz sem bil zmeraj za INTEL-a,in še zdej sem.Sam prevelke cene so me spravle k tem da si bom kupu durona.In upam da se bo intel popravu!!!!

AMD:INTEL
2 : 1

AndrejX ::

Na eno stran tehtnice dajte Durona s svojo ceno, na drugo pa P3 s svojo majhno porabo (zmogljivost in stabilnost obeh se ne razlikujeta - razlika je v matičnih ploščah). Kaj je bolje?

AMD:Intel
3:1

Brody ::

AndrejX, Durona in p3 glih ne mors prmerjat, kvecjemu tbirda in p3 lahko.

OrlyTM ::

Brody ... sploh ni res ... duron zna bit v nekaterih primerih skor tok hiter kot isto hiter pIII, pa bistveno cenejši je ... pač absurd sam tako je ... hmmmmm

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Milko ::

Kupi Intela...opazil sem, da veliko racunalniskih firm pri nas sploh ne trzi AMDjevih procesorjev. Sicer je pa tudi odvisno za kaj uporabljas racunalnik. Ce si igromanijak kupi Durona, ce pa rad pocnes tudi resne stvari (Corel Draw, Photoshop, AutoCAD...) pa se odloci za 700MHz Intela...

Sergio ::

milko: ne ne... če si igromaniak, kupi Durona, če si za matematiko, kupi TBirda, če hočeš pa celovitost, kupi Intela.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Kovax ::

Ce se hoces znebit denarja, definitivno Intel... Sicer ma pa AMD dost bolj realne cene. In ko se bojo pojavle se 760 MP platke, se bo dalo za cca. 40000 kupit dva spodobna durona... Tko se bo dalo prit do precej spodobnega racunala, za manj denarja kot bi ga morali vloziti v en spodoben PIII... (edino ce se Intelu ne strga in drasticno spusti cene...:))

andro ::

Mislim da AMD hitrejši in cenejši. Samo da je premalo poceni osn. plošc.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

OldSkul ::

Jazt ma mislim da AMD nima tako realnih cen.Mislim tako ni nizka cena durona da te kap!Že mal prenizka.Ampak to je dobr za nas.Zdej sem vidu pri mlacomu Celeron 766,in stane kar neverjetnih 66000 pa še mal.To je več kakor P3 650.Nooooroo!!!

Ja P3 je primeren samo za kakšno grafično oblikovanje(CAD,..),pa tud za igrce...Sam če si za igrce pa se bolj splača kupit Durona.

OrlyTM ::

Jah ... jest npr... mojga PIII nebi nikol menjov za durona ... da ne govorim o kakem celeronu ... pIII rox big time ... se lepo navije ... dela hitro .... hmm ... I like that proc.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

yjj ::

AMD

Miran ::

Ja AMD se je res pobral iz bede preteklih let zato mu vsa čast in slava...

AMD : INTEL=10E12 : 1
Overclock yourself !

JLP ::

Ja tud jest sm učash stavu na Intel.
Ampak zej pa ne več. AMD se je fejs pomatrov pa ornk FPU naredu. Pa še cene ma res nore.
Upam sam da se nav kej hudga zgodil Intelu pa bomo imel monopolista AMD. Sam to je pa že druga zgodba.
Live long and prosper!

Luka Percic ::

Glede cen smo si 1:1
8-)8-)

OldSkul ::

Dons so že prvi testi in seveda benchi!!
Ej pa ta P4 sploh ni tako počasen kakor smo menili celo povsod je kar za veliko hitrejši od Tbirda 1.2 ghz!!

Sem vedu da tisti testi pred izidom procesorja niso zmeraj točni!!:D

Loki ::

Kovax, zaka bosta pa navadnemu igricarju 2 proca? Kvecjemu za SETI, ker bosta cenejsa kot en Intel in hitrejsa (vsak posebej).

Sadarj bravo, kdaj ti kapne.
Cista logika je, da testni proci niso tako dobri kot serijski.

msmiha ::

Če bi me vprašali pred enim mescom bi vam govoril, da je Intel zakon ! Ko sem prvič vidu, da se da Duron in Tbird navija sem si takoj premislil. Razlika med obema je dovolj velika da upraviči tistih 10.000 SIT dražjega Durona in mama plato. AMDju se je gratalo pobrati. Intel ma končno eno pravo konkorenco.>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

birdy ::

jest sem za AMD

moj T-Bird 800@1000 je razred zase

tko da ce intel ne bo naredil kakega cudeza z pIII pol je pod vodo....

1:0
za AMD
lp
birdy

RUSKIE ::

Jezt sm tud za AMD-ja res da mam samo K6-2 450@500(uaaaa) ampak je velik bolj stabilen od moje bivše p 100.
tko da AMD:intel=4:1
-/1 c0ntr0l th3 5T0RM-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasveti pri nakupu racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
201324 (1089) Tommy
»

naj.. naj.. OC procesor

Oddelek: Navijanje
331624 (1163) Jst
»

C vs PIII

Oddelek: Kaj kupiti
122136 (2017) TESKAn
»

Dva nova Celerona

Oddelek: Novice / Procesorji
51751 (1751) mojsterpeter
»

Pentium 4

Oddelek: Kaj kupiti
262261 (1974) OrlyTM

Več podobnih tem