» »

Računalniške trgovine v Italiji

Računalniške trgovine v Italiji

|ke ::

A kdo pozna kašno štacuno za pc-je v Italiji (blizu gorice, ne dol na konc škorna;)), pa de so kokr tok normalne cene?
A se sploh splača računalniške komponente po Italiji kupvat (kakšne so vaše izkušnje)?

hvala,LP
Ike

Gogo ::

Corso Italia Gorizia pritisni, imaš tudi na XXIV. magio daj še enkrat, v Trstu pa je tazadnji click
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

|ke ::

gogo: hvala za linke

Zanima me sam še, če ma kdo iskušne s temi trgovini?? Npr. če komplicirajo z garancijami in tako dalje..
Ike

postar_si ::

Tik čez mejo imaš trgovino essedi. www.essedi.it Če se ti kaj pokvari so pol kar veliki problemi z garancijo, moraš čakat kar nekaj časa. Po mojem se sedaj ne splača več kupovat, ker ni več ive, razen prenosnike. Lp

MRtwister ::

Essedi ima stran(www.essedi.it), poleg essedija pa je se vobis(www.digitcomputer.go.it). Problemov z garancijo pa se nism imel, na essediju se ponavadi caka okoli enga mesca, na vobisu pa sm uveljavljal garancijo na graficno, sm sicer cakal par mescov, ker niso vec imeli istega modela, sam sm na koncu dobu boljso kartico.

[MYTiX] ::

Za disk v garanciji sm cakal pri vobisu ene dva tedna, tako da kar normalno.

dwinxp ::

Jah kar se tice garancije.... prvo smo nesli graficno od bratranca dol, k ji je neki ventilator ropotal in so ga v tistem trenutno popravli da ni vec ropotal, cez 2 tedna je crknu ventilator in s tem se maticna ma nimam pojma kako, smo nesli maticno dol, cakali 3 tedne jo dobili sm zlozu mu masino in racunalnik je delu se slabse ko prej, spet nesli dol in danes jo je sou stric iskat in baje da dela ma folk so cakali najmanj 4 mesce vse skp 8-O 8-O kriza to garancijo uveljavljat dole, drugaci je pa trgovina kul ima robe kr ces sam jo moras narocit...

cortez ::

Essedi dobiš v tednu dni. Imajo najbočjšo garancijo V Italiji ! Če se ti kej zjebe, ti avtomatsko, brez vprašanja zamenjajo. Tudi če ti strela udari v modem, ti ga zamenjajo (preverjeno 100%).

Po novem če kupiš celotni PC pri Vobisu dobiš 3% diskaunt!

Tole mi je model iz Vobisa poslal:

Per festeggiare l'entrata in Europa della Slovenia sull'acquisto di un PC completo applicheremo lo sconto del 3%.

Grazie e ciao
Pri Vobisu nimajo pojma oslovenščini, zato je dobro, da prideš tam s ceglcom, kaj bi sploh rad (o parli italiano se lo sai) ;]

Pri Essediju pa dela tud zamejec, tko da ni panike.

Comuter diskaunt je preveč drg napram ostalim 2-ma.

PS. A bi blo pametno, da bi bla v LJ kakšna od teh trgovin? Kaj vi mislite o tem in kaj bi sploh nucala LJ od PC štracun še?





cortez
8-O 8-O 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Wad@ ::

>Essedi dobiš v tednu dni

Veliko srečo si imel;)...dobro ene zvočnike sem res dobil v tednu, drugo pa čakal mesec, dva, tri, dokler nism kupil drugje...in to ne enkrat!

cortez ::

sej ne rečem prej, pred kakimi 2 leti, se je ful čakal. Za mp3 predvajalnik sem čaku tud 3 mesce. Sam pole so se pa pobolšal. Zdej v tednu dni dobiš, pa še na račun ti ni treba nič dat. Tko da ni mus da vzameš. Pri Vobisu pa morš dat na račun.

sicer pa ne vem, kolk se še sploh splača še kupavat v Italiji. Nekatere stvari še dobiš cenej, sam ukinitev ive je prineslo svoje. Tle smo ga goričani ful najebal.

lp,

cortez
8-O 8-O 8-O

azeed ::

ne vem, če govoriš o essedi v gorici, ker so moje izkušne z essedi v trstu čisto drugačne. čaka se ponavadi vsaj 14 dni, zadnjič je kolega čakal skoraj en mesec za eno dvd-r enoto, pa tudi če se ti kaj pokvari ni nič boljše. poleg vsega ne znajo slovensko in zahtevajo predplačilo ob naročilu.

za piko na i so še neprijazni...

lp
You gotta say YES to another excess!!!

Gwanaroth ::

Jst mam tudi same dobre izkusnje tako z Essedi kot z Vobisom..

V Essedi so mi brez problema zamenjali AXP 2400+ ki je zgorel na tak nacin da sem ga vzgal brez coolerja gor :).. njim sem pa reku, da sem ga dal not, prklopu pa da masina ni bootnila.

Nic niso komplicirali, takoj zamenjali.

Iz Vobisa imam tudi ogromno stvari, prakticno vse in zaenkrat mi se ni blo treba nic reklamirat.

Zdaj odkar se ne dobi vec IVE se pa niti tolko ne splaca vec dol hodit.. sem zasledil recimo v BOFu v LJ dosti cenejse stvari..

LP.
Lights often keep secret hypnosis..

Flamer ::

Ej, a veste kok je garancije v Essediju? A 2 al samo 1 leto?

_spirit_ ::

Kje pa je približno sta Vobis in Com. Discount v Trstu? Je mogoče še kakšna nova trgovina odprla od takrat ko je bil napisan zadnji post? :D

Boki_ ::

Js sm nesu 9800XTja nazaj v Essedi in so mi BP dali novga.... Sam zdej, kot že rečeno, se ne splača več, k ni IVE...
I'm back

_spirit_ ::

Ni več ive, imajo pa vsaj stvari, ki jih moreš pri naš čakat tudi do teden dni...

Flamer ::

kot da jih tam ne...:\

sn0wball ::

tle mislim da se govori o Vobissu in Essediju v Gorici , ne v Trstu

makss ::

mene zanima kako je s tipkovnico, ce se kupi racunalnik v italiji oz. avstriji ali so kasne drugacne razmestitve crk pri italijanskih oz. avstrijskih notebookih

Flamer ::

V italiji ni diference pr razdelitvi tipkovnice (vsaj očetov Aspire 1355 je ni imel), samo da boš tam kjer so šumniki napisane določene italjanske črke. Če si pri tipkanju vsaj malo pozicijsko orientiran, in ne gledaš vedno ko tipkaš na tipkovnico ti zadeva ne bi smela predstavljati problemov.

Freakylion ::

Lep pozdrav,

Ali še kdo pozna kakšno trgovino v Italiji takoj čez mejo z računalniško opremo? Kupujem NUC-a in so povsod nedobavljivi. Na enih spletnih trgovinah v Italiji pa izgleda, da so dobavljivi. Ampak ne pošiljajo v SLO

Hvala.

scipascapa ::

17 let. nov rekord.

shadeX ::

Freakylion je izjavil:

Lep pozdrav,

Ali še kdo pozna kakšno trgovino v Italiji takoj čez mejo z računalniško opremo? Kupujem NUC-a in so povsod nedobavljivi. Na enih spletnih trgovinah v Italiji pa izgleda, da so dobavljivi. Ampak ne pošiljajo v SLO

Hvala.


Nism bral teme, mogoce je blo ze omenjeno.

https://www.mediaworld.it/

Cca 20km cez mejo na goriski strani

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Freakylion ::

Hvala.
Sem pogledal pa ga na žalost nimajo.

Pravilo vsakega foruma; najprej uporabi search....:)

Gogo ::

amazon.it pa dostava na najbližjo pošto. Ali pa
https://brezmeje.si/
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

POZOR! Zakaj odsvetujem nakup v Essedi - Italija!

Oddelek: Kaj kupiti
476135 (3104) schurda
»

ESSEDI shop v ITA..... >Kje?Pot?

Oddelek: Kaj kupiti
161938 (1582) primozetoo
»

essedi

Oddelek: Kaj kupiti
231591 (932) schurda
»

Je v Gorici poleg Essedija se kdo?

Oddelek: Kaj kupiti
121501 (1188) azeed
»

Kje kupiti radeona 8,5k

Oddelek: Kaj kupiti
291959 (1379) HeMan

Več podobnih tem