» »

SyncMaster 959NF Saga...

SyncMaster 959NF Saga...

Bug ::

Pozdravljeni....

Torej, pred kratkim sem nabavil ta monitor.... Jaz to lepo gledam in zagledam probleme:

1.) na levi po celi visini za 2 cm sirok pas rumenkastega odtenka - na beli podlagi se lepo vidi>:D --> Fack numero uno:D

2.) desna stran po celi visini tudi 2 cm sirok pas megle ;( - megla je bolj "gosta" bolj gres nizje in pri dnu..tam kjer je ura se ze posteno opazi razlika med cistim in meglenim --> Fack numero duo:D

Predvidevam, da je to tovarniska napaka (kot da o tem ni bilo ze govora :) ) in vem, da je ne morem (sem poskusal) popraviti...
Sedaj pa vas prasam... to je dejstvo da ga bom nesel nazaj.... ampak me zanima ali se spljoh obstaja kaksen novi SyncMaster 959NF ki ne bi 100% imel te napake...al pa naj vrzem pusko v koruzo in spremenim firmo (monitorja)?

Aja, razen, da sem videl te napake pri normalnem delu so bile te napake se bolj opazne s programom Nokia monitor test...

Hvala vnaprej za vase odgovore...

Lp,
Bug

OZZY ::

Nesi nazaj in menjaj...Pač reklamacija...Ne deluje kot bi moral.
Go with the flow.

JustVi ::

nov monitor takoj po vklopu ima včasih mal slabšo sliko, drugače pa menjaj.
cene so zbite in z njo tudi kvaliteta

nekje sem že pisal, da so "zunaj" monitorji dražji, za razliko od ostalih stvari.

laično sklepam, da uvozniki v SLO dobavljajo kakšno sumljivo robo.

Bug ::

Pozdravljeni

Vem, da CRT monitor rabi dolocen cas da se dvigne na delovno temperaturo... tudi ko je bil monitor prizgan po par ur so bile anomalije prisotne....tako, da je to potem res tovarniska napaka...
hmmm....monitor je bil kupljen na hrvaskem...mogoce sem naletel tam na slabo serijo.... bom zamenjal, pa bom videl... ce pa se bo drugi imel take anomalije (Bog ne daj)... pa bom zamenjal proizvajalca...

Lp,
Bug

Alec999 ::

oj,

zamenjaj ... take serije pac so. Probi, da ti ze v trgovini prklopjo monitor preden ga odneses.
Bos takoj vidu ce je OK. Jst sm v BOF-u prodajalcu reku nj mi prklop monitor pa se je she on ustrasu k je bla
na levi strani velka zelena anomalija k se je ni dal odstrant :D

billy ::

Jaz sem ga kupil pred par meseci in dela OK. Bom pa stestiral s tem programom in če se kaj javi sporočim. Sem pa kupil preko mimovrste...

Sydk ::

Tut moj 959NF ma levo spodaj megleno sliko, in med samim delovanjem nekaj brenči in iz samega ohišja monitorja, kupil sem ta JAJC ker naj bi to bil tukaj na tem forumu zelo cenjen price/performance monitor, ampak zdej vem da dobre stvari niso nikol poceni:D Samsung mene videl ne bo več...

Zheegec ::

Še sreča da sem ta monitor nabavil še preden so prišle slabe serije. Samo ima pa moj sosed ravno enak monitor (959NF), ki sem mu ga priporočil in deluje čisto brez težav. Sreča pač 0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bug ::

Pozdravljeni...

Spljoh ne razumem kako si Samsung upa prodajati taksne monitorje.... sli niti oni ne vedo, da proizvajajo okvarjene???
To ziher kvari njihov ugled...

Nokia monitor test pa je res dober program za vse vrste monitorjev (CRT in LCD) .....prikaze lepo sliko o sliki monitorja...

Lp,
Bug

Buggy ::

Sam imam pa problem z 17" monitorjom Samsung MB. Dogaja se pa to, da ko odpres exlorer cela slika poskoci na gor, potem pa ga zapres pa se vse pomaknje spet dol - kaj takega se nisem videl.

DarwiN ::

Tut imam 959NF in dela kot šus, res pa je da sem dal 100 miljonov za njega.Buggy ,za tvojo težavo bi pa obkrivil grafično kartico oziroma driverje/nastavitve.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Bramac ^^ ::

Jz mam enak monitor (Samsung SyncMaster 959NF) in lahko rečem da je zame ta monitor odličen, z njim še nism imel težav. :D

globoko grlo ::

Jest mam tut 959NF, sem ga kupil, ker ga je folk tukaj full hvalil, dal 80 čukov, čez dva mesca je bil pa 65 čukov, potem so se pa pizdarije začele, ene 3 mesce po tem ko sem ga kupil, sem imel srečo, ane. Zadeva dela drugač 'k šus.

Bug ::

Pozdravljeni...

Saj verjamem, da 959 NF dela ko sus... samo fack...meni ne.... kaj mi je bilo, da si ze prej nisem osmisil ta monitor... :8)

Lp,
Bug

SavoS ::

Čao
Bug, a si imel zraven monitorja postavljene kakšne boljše zvočnike, s tem ne mislim one cheap pc zvočnike z " 150 w ".......???
Ker namreč to se meni dogaja na tv v dnevni sobi,.....se pravi imam na vsaki strani tv ekrana en rumeno zelen pas, ampak se pojavbi samo takrat, ko tv izklopim ročno iz omrežja, torej potegnem vtikač iz vtičnice....tu jaz rahlo sumin kondenzatorje......
Ko ga ponovno vklopim imam tiste fleke, čez čas pa zginejo.....torej en predlog nikoli ne izklopi monitorja iz vtičnice in tudi ne na stikalo, saj se itak ko pc izklopiš monitor sam ugasne oz. gre v standbay......
Glede megle je pa tako......nastavitev napetosti nekje na plošči ni pravilna oz trafo ne deluje tako kot bi moral.......
Če maš garancijo nesi nazaj naj ti zamenjajo za drugega in seveda ga prej srobaj v trgovini....!!!
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

sonac ::

Jaz sem za 959NF dal 120k pred dvemi leti pa mi še danes deluje kot prvi dan (brez nobenih napak). Super monitor in ga ne menjam za nič na svetu (bom menjal ko bodo 19" LCD-ji dovolj dobri za igre).

Bug ::

Pozdravljeni...

SavoS: zvocnike imam CL 5700 Digital.... na to sem tudi pomislil....tudi ko sem odstranil zvocnike je bila ista pesem....

Monitor pa sem odnesel nazaj....sedaj pa bom videl... rekli so da se bodo oni sprobali ..... vendar sem jim se poleg podal napisane probleme..tak da upam da cimprej "vidijo"...in da me ne bojo zajebavali...

Lp,
Bug


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater CRT monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675846 (4754) Tilen
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392457 (1756) glinik
»

Problemi z SAMSUNG SyncMaster 959NF

Oddelek: Strojna oprema
111277 (1061) JustVi
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372035 (1347) schurda
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514470 (3807) Zico

Več podobnih tem