» »

Zamrzovanje racunalnika!

Zamrzovanje racunalnika!

S3tar ::

Jst imam proc amd 1600+ xp na maticni abit kg7. Zanima me, zakaj mi racunalnik vsake nekaj casa zmrzne, ce imam proc nastavljen v biosu na 1600 (133), ce ga imam pa na 1600 (100) mi pa dela normalno! Imam pa cisto navaden cooler in me zanima ce bi lahko zarad previsoke temperature zmrzoval? Sam men se za mad-ja 48-50 stopinj ne zdi prevec visoka temperatura. :\

delfinus ::

Nope temperatura je cist normalna. Preveri ram z memtest86 programcicom http://www.memtest86.com/ , kaksen napajlnik imas? Kaj so ostale komponente v tvojem PCju? Preveri kable od diska. Preveri maticno in kondenzatorje, ce ni kak izbocen.

Ali ti je to od samega zacetka ali po novem zacelo nagajat. Iztakni kartice in jih ponovno vtakni. Poskusi z minimalno kofiguracijo. Zadeve se moras seveda lotiti sistematicno in ni ga vrag, da na koncu najdes krivca seveda v upanju, da je zadeva kaksna banalna in minimalna.

lp, D.

Slowenc ::

In kaj počneš takrat ko ti zmrzne? Stestiraj rame. Pa poženi tudi prime95. Temperatura je normalna. Si mogoče menjaval kakšno komponento?
Skiny gate.

S3tar ::

Napajalnik mam 350W. To mi dela ze odkar sem kupil racunalnik.Kupil sem pa rabljeno. V racunalniku imam se 256 DDR rama, 2 cd roma, 1 disk, floppy, graficno,zvocno, mrezno, tv kartico in modem. Takrat ko mi zmrzne, ne pocnem nc posebnga. Vcasih med kako igrco, vcasih med gledanjem filma, vcasih ko poslusam mp3 je, vcasih mam pa samo prizgan racunalnik, pa mi kr zmrzne ceprav noben program ni prizgan.

dwinxp ::

Naredi to kar ti je ze prej rekel delfincek to je sprobaj vsako tvojo komponento posebej in ugotovi katera komponenta ti povzroca zmrzovanje :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmrzovanje črn/rdeč/zelen... screen RX480 8GB

Oddelek: Pomoč in nasveti
456797 (5928) abaximan69
»

Računalnik zmrzne pri igranju iger

Oddelek: Pomoč in nasveti
486492 (5625) yero7
»

Ali je moja grafična pokvarjena? (gtx 970) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528047 (6704) Jst
»

Več težav: računalnik se obeša brez razloga, miš ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
292161 (1740) teddy81
»

komp se ob obremenitvah (?) samodejno resetira (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
693964 (3195) Pyr0Beast

Več podobnih tem