» »

SB Live! player 5.1 na hi-fi

SB Live! player 5.1 na hi-fi

ThePlayer ::

Odločil sem se, da bom namesto računalniških zvočnikov raje kupil malce bolj kvaliteten hi-fi glasbeni stolp, preko katerega bo iz mojega računala prihajal zvok. Zvočna kartica bo SB Live! player, prosim vas pa za nasvet, kako to reč med seboj povezati (zvočno in stolp) - torej kakšni kabli, koliko kablov... Radio bo vsekakor imel 4 zvočnike, da bom lahko izkoristil kartico (zvočniki spredaj-zadaj). Hvala za nasvete>:D

freejack ::

Jst mam svojo (AWE 32 ):)) povezano na SONYja. Pa sploh nisn kompliciral,..vzel sn samo kabel,..ko ga drgač dobiš zravn monitorjev,..če maš zvočnike gor,..ko ma na eni strani eno banano,,..tam ko pa v monitor vklopiš, pa dve... Mislim, da majo povsod to.. Pol pa vtakneš v zvočno na zvočnik luknco,..na stolpu pa v VIDEO/MD Input... Mal sn zakompliciral,..zgleda veliko bolj enostavno |O

ThePlayer ::

Ja, to razumem, a SB Live! ima 2 izhoda: za sprednji in zadnji par zvočnikov.

Zdaj me pa zanima, če na radijih tudi obstajata 2 VHODA za sprednji in zadnji par.

Ker nočem, da bi npr. izhod za sprednji par zvočnikov povezal z vhodom LEFT in bi potem to, kar bi bilo mišljeno za spredaj prihajalo z leve.

JLP ::

Odvisn od ojačevalca. Kaki navadni pocen majo sam Line in in dela sam stereo. Predn kupš hi-fi se glede tega pozanimej da bo surround ojačevalc.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Realtek ALC892 težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
13751 (666) Pfeniks
»

Genius Sound Maker Value 5.1-delata samo 2 kanala

Oddelek: Zvok in slika
91195 (1125) putin
»

kako ugotoviti ali je 4.1 al 5.1??

Oddelek: Strojna oprema
5850 (690) jRk0
»

PC to HI-FI

Oddelek: Zvok in slika
81325 (1138) gumby
»

Homemade speaker za SB Live!

Oddelek: Zvok in slika
61449 (1281) TESKAn

Več podobnih tem