» »

Dual Boot -> C format

Dual Boot -> C format

D.J. ::

Jst mam Dual Boot Win 98 in Win 2000. Rad bi sformatiral disk C (win 98) pa me zanima če se da sformatirat iz Win 2000. Varnostne kopije pa vse to že mam, sam format me zanima.
A se komu sanja kaj to pomeni:

MSGRV32 je vzrok za izjemno napako 10H v modulu DEVCON32.DLL pri 017f:100127dc ...(to je tud vzrok zakaj hočem formatirat disk)

Rabim pomoč, NUJNO!

iBojan ::

Ja format sploh ni problem. Jaz bi ti priporočal, da sedaj ko imaš vse varnostne kopije oz. backupe vse formatiraš in si potem naložiš win2k na novo ;) Saj itak je Win2K boljši od prejšnjega sistema pa ne rabiš oba.

lp, _GeS_

D.J. ::

Ne, jst hočem obdržat Dual Boot, ker Win 2K ni tok za špile... Mene samo zanima če lahko formatiram C: iz Win2000 ( E:).

kockish ::

Pomoje lahko normalno formatiras, samo se prej si na en drugi disk skopiraj fajle, ki so v osnovnem direktoriju diska C.

TESKAn ::

Tko nared: nared zagonsko za win98, pol pa še nekam na varno skopiri BOOT.INI iz c:\ direktorija. Pol sformatiri pa nalož win98 na novo. Za tem poženi iz win98 instalacijo win2k, pa preklikaj skoz, ko se resetira, izber v boot meniju win98, pol pa zamenjaj nov boot.ini na c:\ z starim, k si ga nekje shranu. Pol pa sam še pobriš čudne direktorije (%$%&%$$ style), k ti jih je naredu win2k setup.
Lp
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

iBojan ::

Saj res na igrice sem pa totalno pozabil ;))

lp, _GeS_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

boot.ini

Oddelek: Pomoč in nasveti
131773 (1567) Red_Mamba
»

kako formatirat C: in f:

Oddelek: Pomoč in nasveti
171596 (1364) DrSergioDJ
»

sesut W98 v dual boot konfiguraciji

Oddelek: Pomoč in nasveti
101215 (1126) ferjan
»

Win2000 & WinME = Dual Boot ? KAKO ?

Oddelek: Programska oprema
81017 (930) andrej
»

2 operacijska sistema

Oddelek: Programska oprema
162623 (531) andrej

Več podobnih tem