» »

Torrent download mi zmrzne po parih minutah :(

Torrent download mi zmrzne po parih minutah :(

KTr1sk ::

Pred parimi dnevi se mi je začelo dogajat, da se mi download (torrent) ustavi po parih minutah in ni važno s kot downloadam (različne torrente sem probal), čeprav mi kaže da downloada, ampak v resnici se je ustavilo, zato moram kliknat na STOP in potem na RESUME, da spet začne.(probal sem z raličnimi programi in z vsemi je bilo enako) A ve kdo rešitev? Hvala
Še dokaz (slika):
http://galerija.rozica.com/albums/album13/torrent_se_je_ustavil.jpg
  • zaklenil: CaqKa ()

boych ::

men se dogaja isto. uporabljam ABC clienta, pa mi obvezno 2 do 6 krat dnevno enostavno zmrzne, poskusil sem ve mogoče nastavitve z max peer in povezavami, pa ni nobenega haska.;(
Ma kdo kako hudo idejo!?!

Edelweiss ::

Sta že poizkusila z BURST rc5d ??

Dr_M ::

evo...tole je blo na tem forumu ze vsaj 20x povedano.

ce ti zmrzne ABC....bom dau kr sliko, ker ocitno nekateri ne znate brat. no pa ce slicajno kdo zna brat, ne prebere kaj pravi tist modri napis...

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Edelweiss ::

Ne znajo brat tako je !!
Jaz recimo sem kar nekaj časa uporabljal BURST rc5d in rečem,da nisem imel problemov z njim.Računalnik mi je laufo noč in dan cca. tri (3) tedne skupaj,pa enkrat ni zašteku.
Ampak,ker mi je bilo dovolj vsega.... čakanja..itd sem vse skupaj skino iz računalnika.
Odkrito povedano : za en kur**vi program čakaš 5 dni,a to isto stvar dobiš na boljšem sejmu za 600 sit !!
Se splača danes še sploh Downloada ter pregrevat računalnik ??

P.S.
Predlagam,da kopujete samo originalno programsko opremo in igre v trgovinah !!
Dol s piraterijo !!!

boych ::

Dr_M:

te nastavitve sem vse preizkusil, 60, pa 40, pa 20 in še vedno mi je zmrznil, pa ne takoj, ampak po parih urah. pa ponavadi ponoči, ko PC ne dela druga kot downloada!

flipflop ::

Edelweis,res ne vem kak program ti vlečeš dol da traja 5 dni ampak meni film na enem cdju ponavadi potegne dol v uri pa pol al pa dveh urah. Bolj dolgo traja samo v muli,ampak se da potrpet, boljše to kot pa 600 sit na bolhi.:\

KTr1sk ::

Če bi delalo iskanje potem bi sigurno tam napisal oz.tam pogledal kaj moram naresti. Aja pa nimam pojma zakaj se mi to prej nikoli ni zgodilo pa že pol leta uporabljam torrnete.

RC14 ::

Ja kaj je narobe z iskanjem (Psevdo).Že kar nekaj časa ne dela. Folk ne more nič iskat in s tem se bodo še povečala ena in ista vprašanja??

Lp

flipflop ::

Izklopili so ga ker je preveč obremenjeval server pa ni bil ne vem kak dober. Pojdi na google pa vpiši: ISKANJE site:slo-tech.com, pri čemer ISKANJE zamenjaj s tistim kar pač iščeš.

Lith ::

men se zdi, kot vidim po sliki da imaš Win XP , ampak tebe zaje.. maksimalno število odprtih mrežnih povezav.
To je lahko problem, če imaš XP HOME, ki niso namenjeni mrežnim strežnikom, oz. nekje imaš mogoče še kak eMule, ki tud požira mrežne resurse.
Kako rešit ?*
-povečat max. mrežnih povezav v kakem registru v winsih
Kje ?
tut jst ne vem (Google ) ?

CaqKa ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z Gigabyte 7600gs na agp vodilu

Oddelek: Strojna oprema
221597 (1173) Shegevara
»

HELP - odlomljen pin na procesorju!

Oddelek: Strojna oprema
141884 (1428) KTr1sk
»

CoD 2 problem

Oddelek: Igre
81460 (1156) KTr1sk
»

pretvornik za delovanje analognega telefona na isdn kablu

Oddelek: Mobilne tehnologije
71415 (1293) Caligula
»

Navijanje FX 5900 XT (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
625086 (3602) Caligula

Več podobnih tem