» »

Kje so dobre psihaže in grozljivke?

Kje so dobre psihaže in grozljivke?

slycer ::

Ker Hollywood zadnje čase proizvaja same šablonske filme s stokrat prežvečeno tematiko, sem se malce podal v iskanje raznih alternativ. Malce sem se osredotočil na grozljivke in razne odfakane filme, vendar sem na koncu ugotovil, da me čisto noben film takega žanra ni ravno bogvekaj presunil. Zato bi vas prosil za naslove zares dobrih grozljivk, ki človeka zares prestrašijo in kakšnih dobrih odpuljenih filmov v stilu Identity in podobnih, ker mi je počasi že začelo zmanjkovati idej, kaj bi se dalo sploh še pogledati takega (BTW, a kdo slučajo ve naslov nekega filma, ki so ga vrteli po TV, ko se je nekemu tipu stalno popolnoma strgalo, ko so mu zavrteli točno določeno glasbo?).

BigWhale ::

Bi nam blagovoljil razloziti, kaj je to 'psihaza'? ;>

Bob Rock ::

cesn te prav razumel ka pomeni "psihaza", jih mas dost napisanih u temi filmi za razmisljanje, pa tam mal preber ;)

slycer ::

Pod psihažo jaz definiram razne odtrgane filme v slogu Identity. Če se malce bolj precizno izrazim - groteskni filmi.

mescaline9 ::

Kar sem gledal takih filmov, če te prav razumem, me je cabin fever pošteno napsihiral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11017305 (11460) WallSreet
»

Dobre grozljivke?

Oddelek: Sedem umetnosti
355079 (3957) c3p0
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924612 (12974) barocco
»

Srbski film

Oddelek: Sedem umetnosti
485931 (4580) Nikec3
»

Silent Hill - The movie

Oddelek: Sedem umetnosti
253264 (2633) Tr0n

Več podobnih tem