» »

Outlook express>>>problem

Outlook express>>>problem

Bajkr ::

Živjo!
V outlook express-u 6 imam problem s prebiranjem pošte. Ko naprimer v inbox-u ali ostalih box-ih hočem odpet pošto se mi ta ne pokaže. Vidim samo mejle (bližnice) spodaj kjer bi pa moral videti besedilo pa se ta ne prikaže. Prav tako ne morem odpirati priponk, ker jih enostavno ne vidim. Vidim samo tisto, kar je v bližnici (v zgornjem horizontalnem okenčku). To pa je naslov, ime pošiljateja, uro, datum, zastavce, priponke, ki jih ne morem odpreti...
Preden sem inštaliral nek program je vse lepo delovalo. Ta program se imenuje bittorrent-3. 3. Exe, ki sem ga dobil na www. Suprnova. Org. Mogoče mi je ta povzročil to napako. Vendar sem ga nato uninstaliral.
Če mogoče kdo pozna odgovor na napako naj mi prosim odgovori.

tron99 ::

LP

Mogoče maš vklopljeno zaščito pred virusi. Da to izklopiš morš it v možnosti pa tam it na varnost pa maš tam nekje za izklopit varnost pred okužbami računalnika. Mislim da je neko okence v katerem odklukaš to varnost.

Sicer pa si lahko naložiš Mozillo Thunderbird pa ne bo problemov.

Slowenc ::

Za prikazovanje priponk: Tools/Options/Security in potem odstrani kkljukico kjer piše Do not allow attachments to be ...

Druggače pa en pameten nasvet za v naprej. Ne inštaliranj programčkov za katere sploh ne veš kaj so in kaj delajo.
Skiny gate.

MasterMind ::

Pa še en nasvet. Ne uporabljaj Outlooka! (niti Express niti Office-ovga!).:D

CaqKa ::

in če odinštaliraš bittorent je vredu?

tron99 ::

bittorent nima nobene veze z Outlookom. :))

CaqKa ::

oba se naselita v registry med drugim? kako lahko rečeš da nima veze?
lahko rečeš da je nebi smel met.

tron99 ::

Ja itak da je nebi smel met. Js uporablam bittorenta pa čist lepo dela.

ginekolog ::

Meni pa OE sicer dela, a ko v contacts kliknem na nekoga in dam lastnosti, mi butne Outlook Express has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.. Kaka ideja morda? Če grem pa ročno v addres book, sicer dela vse ok, samo je tečno vseeno.
Divers do it deeper.

Bajkr ::

OK.
Zadeva ne deluje.
Probal sem še Mozilla Thunderbird-a vendar bi zaenkrat ostal na Outlook Express-u.
Ker se mi zdi, da ni rešitve me zanima kako bi lahko ponovno inštaliral ta program. Prosim za podroben opis, da se ne bom preveč lovil pri instalaciji.
Že v naprej hvala!

CaqKa ::

ne moreš ga.. vse kar je meni uspelo je da sem ga kvazi disejblo s tem da sem mu v sysoc.inf datoteki izbrisal hide in ga v add/remove programs "odinštaliral", no potem sem ugotovil da to ni bila prava odinštalacija ampak disejblanje.

Bajkr ::

UUU...
A pol mi pravte, da ne bo šlo. Sicer sem nekje slišal, da se to da ampak to je bilo vse kar sem slišal. Tko da, če bi kdo vedu kaj več naj mi prosim odgovori, ker res nočem formatirat računalnika.
:O

MasterMind ::

Uporabi ThunderBird. Al pa kak drug mail client. Maš to al pa format...

kinimod5 ::

Imas probleme z inetcomm.dll. Poskusi z START - RUN - regsvr32 inetcomm.dll .
Imel sem isti problem, vendar mi je javljalo neki error ko sem pognal regsvr32 inetcomm.dll. Moral pobrisat oz. "renejmat" inetcomm.dll in nalozit IE se enkrat, pol je delalo (oz. nekaj takega, sem ze mal pozabil). Drugace mal v google vpisi inetcomm.dll in bos ze kaj nasu.
Na hitro sem najdu tole stran http://www.tek-tips.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

outlook expres priponka

Oddelek: Programska oprema
122298 (1964) sloxl8
»

Outlook Express: samo headerji, prazna vsebina

Oddelek: Programska oprema
121423 (1291) SasoS
»

Outlook Express

Oddelek: Programska oprema
12920 (843) Kowy
»

outlook express - težave

Oddelek: Omrežja in internet
71192 (1111) Matri[X]
»

Sporočila so izpraznjena!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81210 (1040) MadMax

Več podobnih tem