» »

kaj je bolje?

kaj je bolje?

alien-w ::

Kaj mislte, da bo boljš? Ali dam nemesto obeh stranic ohišja eno mrežico da bo skozi pihalo (prepih[TM]) al raje izrežem v stranico luknjo in dam gor 120mm ventilator direkt nad proca?

celica ::

Ha .. Zakaj bi delal eno stran samo iz mreže, če pa bi cel pokrov zgledal ubijalsko če ga narediš celega iz mreže ..
Kakšna rostfrei mreža bi metala na rit .. :D

alien-w ::

hmm.. morda tudi to kdaj :8):8) samo zdej bom samo tokl dal mrezo, da ne bi kej notr prslo.

HEKO ::

Naredi oboje! Tak bo pomoje najbolje! :P:P:P Pa kak misliš na prepihu? Z ventom al z oknom? ;)

alien-w ::

hmm sej u bistvu zdej razmislam, da bi umeten prepih naredu: check this picture: Big FAN samo bi samo takle vent notr dal pa bi kr po moje blo. :8)

mojsterpeter ::

WOOWW!!!
8-O
(Dej če boš to naredu poslikej zadevo pa objau fotke)

Reso ::

ja sam ce bos dal tale entilator gor bo kr zlo ropotal. Jzst sm mel sam 2x60mm pa 1x 120mm ventiloatorje pa nism zdrzu k je ropotal k en f-14:|

alien-w ::

nasvet: bolje je vec ventov na 7V kot pa manj njih na 12V !!

Loki ::

Or even vodno hlajenje.

Medved ::

ALIEN-W TI SI ''NORC'' V POZITIVNEM SMISLU TISTI BIG FAN JE NEKI NOVGA RES INOVACIJA ČESTITAM, KAJ TAZGA ŠE NISM VIDU HAHAHAHA, DAL SI MI IDEJO DA JE VSE MOŽNO HVALA HEHEHE

AvAkI ::

Razlika bo le 0.5% v hitrosti PC-ja!!!!!!!!8-O
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~

alien-w ::

AvAkl, ne, v hitrosti racunalnika ni NOBENE razlike, razlika je le v temperaturi procesorja in s tem daljsa zivljenjska doba CPUja in vecja stabilnost sistema. Sedaj sem se odlocil za drugo alternativo in sem dal na stranico compa 2 120mm velika fana, ker tazga ta velcga8-O nisem nikjer dubu.

OldSkul ::

Ja ta velkega ventilatorja ki si ga ti mislu našopat na comp,verjetno ne boš dobil,al pa ?????????

Sej drgač pa so dobri tud tisti venti kii si jih ti našopal gor.Še kakšenga manjšenga dej pa bo sam glasnost je problem.

Al si ti se že kdaj sprašvol kakšne zvoke bi oddajov ta big fan!!!!!!!Po mojem mnenju tko velke da še igrc ne bi mogel igrati!:|:|:D;(

alien-w ::

ne, teli venti, 120mm k sm jih zdej kupu so v originalu 24V, jest jih pa lepo na 12V poganjam in so lepo tiho. Mam pa tut Matejeve salterje tko da jih lepo izkljapljam. Mam tut drgac 2X 80mm velike vente (en uspred, en uzad) pa so na 5V zeloooo tihi! Un ta velik pa tut ne bi biu pretirano glasen, ker ima potenciometer in ga lepo prilagajas potrebam. Ker je vecji, bi tut pihal vec zraka in bi tako lahko na zelo pocas delal:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utisanje LC6550G (14cm fan)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472742 (1328) axee
»

tišanje napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292223 (1543) WinsuckeR
»

2x 120mm ventilator na ohišju (katerega)?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472329 (1623) goba
»

Vantec NXP-201 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
564670 (3681) C_maniak
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574541 (3928) Lucio

Več podobnih tem