» »

Brezžični router canyon ima kdo izkušnje

Brezžični router canyon ima kdo izkušnje

PIK@LO ::

Kako lahko s tem igram preko multipayerja? Moram kaj s firewallom naredit ali kaj?
Ne vem zakaj mi ne spusti nič skozi. Na net lahko grem, vendar ne morem na mirc in igrat preko mp. Ima kdo izkušnje s temi nastavitvami?

Prosim pomoč. Hvala

hordak ::

Da ne bom odpiral nove teme:

Ima kdo izkušnje z brezžičnimi mrežnimi karticami, konkretno Canyon za 5000 v Bofu? Se lahko naredi direktna povezava (kot crossover kabel) med dvema računalnikoma s tema karticama, ali stvar rabi še router?

PIK@LO ::

da! to ti lahk kar jaz povem. imam ju.

fruti ::

pikalo .... ves kaj ... poglej tvoj ip naslov od ruterja .... potem pa pojdi v explorer ... in odtipkaj ta ip .... tako da boš prišel v ruter ... v njegov program ... tam imaš nastavitve ... da nastavljaš kaj dopuščaš in kaj ne ! ...
LP
Boštjan

PIK@LO ::

jo fruti, sem noter in vem kako prit not, sej sem nastavljal za internet, zanima me le kako malo osiromašit firewal, da me pusti igrati igre prek neta.

fruti ::

pikalo .... mislim da mu moraš odpret ena vrata ... samo pol nisi vec varen ... sm to je tko ... jst mam ADSL brez routerja sm mam dobr anti virusni program ... nikar ne imej v mislih nortona .....
Imam E-scan ... in imam mer pred vdori masina mi dela 24/7 .... tko da ...
druge alternative mislim da ni
lp
Bostjan

PIK@LO ::

aha, mam tri proce gor obešene, potem mi vidijo tri ipe-je, če izklopim firewall al ne?

PIK@LO ::

pi-ji se mi ne smejo videt zaradi pločevanja, ker imam prijavljen le en proc

PIK@LO ::

ok že uredil. s temi ip-ji malo zbluzil. hvala

Smaug ::

A se da temu routerju spreminjat MAC adresa na WAN strani? Rabim za kabelski internet.
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!

pujsek_ ::

Za spremembo MAC adres pa moreš bit kar maher..., to ne gre kar tako!:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pujsek_ ()

Smaug ::

Vsak pošten ADSL router ima možnost, da lahko vpišeš drugo MAC adreso na WAN strani. Ravno zaradi tega ker nekateri kabelski modemi preverjajo MAC adreso mrežne, na katero so priklopljeni. Prepišeš MAC adreso mrežne v router, priklopiš modem in dela. Nobena znanost.
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WOL vklop izven localhost

Oddelek: Pomoč in nasveti
51039 (923) petzup
»

Dinamični IP problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
334548 (3981) NeMeTko
»

Kabelski interner samo 1 racunalnik ?

Oddelek: Omrežja in internet
131418 (1171) ELEKTROLJUB
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384849 (4368) SasoS
»

TELEMACH in Allied Telesyn AR-220E router/switch

Oddelek: Omrežja in internet
71569 (1382) Lucio

Več podobnih tem