» »

Siol TV daljinec

Siol TV daljinec

samoj ::

Imam en problem - končno sem dobil opremo za siol tv. Vendar imam problem z daljincem - novejši, tisti beli, ki omogoča upravljanje tudi televizije.

Problem je z gumbi za glasnost, ki delujejo le na televizorju. Če imam nastaljeno na STB, še vedno premikam glasnost na televizorju.

Ali je to običajno, ali je z daljincem kaj narobe. Na siolu so mi rekli, naj ga nesem zamenjat, vendar se mi zdi brezveze, če bom dobil istega.

fizolcek ::

heh, itak da je tako pravilno, ne glede v katerem nacinu si, STB ali TV, ti glasnost spreminja na TV, zakaj pa bi zelel, da bi delalo drugace?

samoj ::

Ja no, ne vem... recimo - za Eveluxov/gorenjev televizor nisem mogel nastaviti kode, da bi delal ta daljinec - torej ne morem spreminjati glasnosti..

Ne vem, če smo se najbolje razumeli - itak se vedno spreminja glasnost na televiziji.
Vendar je možno, da volume nastaviš ali na STB ali na TV. Ta daljinec pa spreminja glasnost vedno le na TV, seveda, če je pravino nastavljena koda daljinca.

fizolcek ::

Ja, s tem daljincem je mozno glasnost spreminjati samo na TV, sej ce ti ne podpira TVja, moras itak imeti daljinec za TV v blizini, tako da potem z njim spreminjas glasnost. Mislim, da sem slisal, da Gorenje dela, ce uporabis eno od Samsung kod, lahko pa se malo pozanimam.

samoj ::

Aha, potem daljinec deluje. Sem klical na 0801000, pa je tispson rekel, naj ga kar prinesen nazaj....
Motilo pa me je zato, ker imam jaz doma tistega sivega. Tam se pa da nastavljati to.
Če boš našel kodo, se priporočam. :))

fizolcek ::

Ups, mal sem ze zmotil, dela od Philipsa, probaj z 010, verjetno se pa tudi to lahko razlikuje, odvisno kako elektroniko so vgradili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri univerzalni daljinec

Oddelek: Kaj kupiti
244053 (703) slavko45
»

ARC samsung TV + denon AVR

Oddelek: Zvok in slika
51491 (1334) Aragorn
»

Kateri A/V reciever? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6310734 (7745) BigWhale
»

philips 47pfl9603d/10 - digitalni sprejm - pomoč

Oddelek: Zvok in slika
133866 (3521) hodu63
»

Creative Inspire 6700 - problem s potenciometrom

Oddelek: Strojna oprema
81266 (1135) cojss

Več podobnih tem