Forum » Elektrotehnika in elektronika
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| ⊘ | ODKLEP T200 !? | 1002 (932) | axe123 |
| » | EL folija | 1391 (1293) | barbarpapa1 |
| » | čip STK 4080 11 | 1790 (1638) | Brane2 |
| » | Ko ugasnem luč - izklopi elektriko!? | 2141 (1788) | BlackHole |
| » | Pikado | 1643 (1510) | Zavo |