Forum » Elektrotehnika in elektronika
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Menjava diode v stikalu monitorja - kaka LED dioda? | 1499 (1404) | Zoidberg |
| » | Ojačevalec zvočnega signala | 1507 (1407) | Microsoft |
| » | Kateri MP3 player za v avto? | 1092 (1010) | Ag.Smith |
| » | IR oddajnik sprejemnik | 1321 (1101) | Kaboom |
| » | Plata ne dela | 1836 (1683) | Brane2 |
| » | Light Show | 2058 (1874) | stromar |
| ⊘ | ODKLEP T200 !? | 1002 (932) | axe123 |