Forum » Elektrotehnika in elektronika
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Zakaj ne dela knof za odprtje CD ROMa? | 1416 (1191) | totimato |
| » | napajalnik | 1340 (1218) | msmiha |
| » | Modra LEDica, meritve, kakšen upor za v avto | 2844 (2727) | Daniel |
| » | Napajalnik problem! | 2293 (2110) | TribesMan |
| » | CD Player | 954 (930) | bf4ed |
| » | Pomoč pri univerzalnih daljincih | 2012 (1721) | amper |