Forum » Slo-Tech
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | It's a bug but it's not a feature | 1100 (947) | Loki |
| » | ''Nimate dostopa'' | 1069 (884) | Luigi |
| » | paranoja moderatorjev | 1581 (1231) | ahac |
| » | Donacije | 821 (758) | Tomi |
| » | kmalu 3000 | 999 (741) | kuglvinkl |
| » | Slo-tech, Mlacom in pravila | 1734 (1347) | Primoz |