» »

Sorodstvene vezi predsednikov ZDA

Sorodstvene vezi predsednikov ZDA

1
2
3 4 5

dokaz1 ::

Me prav zanima, če je to res. Precej neverjetno se mi zdi, da bi bile tako močne sorodstvene povezave med predsedniki. Edinole, če drži tista skica, potem sta Obama in Johnson sorodnika v 13. kolenu in ne v 4. kolenu. To je sicer res precej široka zadeva, pri nas takega sorodnika niti ne šteješ za sorodnika, če pa je v direktni liniji, ga pa tako ali tako ne poznaš, ampak vseeno zanimivo. Američanov je le malce več kot nas. Sicer pa malce dvomim v tista drevesa. Moj stric je skušal narediti "družinsko drevo", pa se je vse skupaj ustavilo tam nekje v 19. stoletju, to je v direktni liniji 6. koleno. Toliko za primerjavo.


Ta stran je uradna stran uglednega društva in ga navajajo tudi finance, žurnal, dnevnik itd...
Obama in Johnson sta bratranca v 4. kolenu in si lahko to tudi prebereš na tisti strani, ki sem jo dal.

Barack Obama and Lyndon Johnson are among the closest kin, They are fourth cousins, three times removed

http://www.newenglandancestors.org/pdfs...

Zato si najprej preberi in šele potem komentiraj!

dokaz1 ::

Sicer pa malce dvomim v tista drevesa. Moj stric je skušal narediti "družinsko drevo", pa se je vse skupaj ustavilo tam nekje v 19. stoletju, to je v direktni liniji 6. koleno. Toliko za primerjavo.


Ja tvoj stic je verjetno tako ugleden genealog, da ima tradicijo že iz leta 1845 in ga citirajo vsi največji svetovni mediji!

Lahko si prebereš tudi na slovenskih straneh:

Finance.si:

http://www.finance.si/208423/B.....e?sort=asc

Žurnal24:

http://www.zurnal24.si/cms/magazin/vip/...

dokaz1 ::


jaz sem tudi v 34. kolenu sorodnik z einsteinom, so what?


Sorodniki se štejejo do 9. kolena. Ali lahko dokažeš, da imaš 18 sorodnikov izmed 43-ih predsednikov, ki so bili eni izmed navplivnejših voditeljev sveta če ne že najvplivnejši.

dokaz1 ::


Pa še tukaj manipulacija, postavijo dva kandidata,npr Busha in Kerrya, ki sta celo člana istega morbidnega društva The Skull and Bones Society...pa še v žlahti sta..eh.


Res je, Bush in Kerry sta v sorodu!

No pa še en zanimiv filmček o sorodnikih Bush-a, kot so Kerry, Obama, Lady Diana, Marylin Monroe itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

MadMicka ::

dokaz1, ne vem, kako štejejo v ZDA kolena, ampak pri nas je pač tako, da če iščeš sorodstveno povezavo med osebo A in osebo B, prešteješ od obeh vse njune direktne prednike do skupnega prednika. Se pravi sta Obama in Johnson kvečjemu nekje v 13 kolenu.

Ti zelo verjetno ne poznaš nobenega sorodnika od recimo tam nekje 8 kolena dalje. Če bi pri nas naredili takšna sorodstvena drevesa, bi verjetno bila več kot polovica politikov tam do 20 kolena. Ne vem, ugibam. Samo skušam ti povedati, da 13. koleno pravzaprav ni nobeno sorodstvo, ker zajema tako hudičevo velik krog ljudi.

dokaz1 ::

In še eden o Obami in družinskem deblu. Tudi nekaj o povezavi z drugimi politiki in tudi nekaj o Clintonu itd....
Zelo zanimivo kakšne povezave, ki po mojem prepričanju niso naključne:

dokaz1 ::

dokaz1, ne vem, kako štejejo v ZDA kolena, ampak pri nas je pač tako, da če iščeš sorodstveno povezavo med osebo A in osebo B, prešteješ od obeh vse njune direktne prednike do skupnega prednika. Se pravi sta Obama in Johnson kvečjemu nekje v 13 kolenu.



Pa saj ti piše 3 times removed, ker se gleda samo enega najbližjega.

Po današnjem veljavnem sistemu:
brat - sestra 2. koleno

stric - nečakinja 3. koleno
pranečakinja 4. koleno

bratranci 4. koleno
mali bratranci 6. koleno itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

bluefish ::

Poglej, so what? Sorodstvene vezi ne dokazujejo ničesar. Vsak je vodil svojo politiko oz. v okviru republikancev ali demokratov, to pa je tudi vse.

connel ::

Lol, daj naredi mi uslugo prosim, črtaj Žurnal iz seznama največjih medijev no, nasploh ga ne omenjaj če hočeš da te bo kdo vsaj približno jemal resno,...
Btw po genetskih raziskavah skoraj vsi izhajamo iz ene ženske, torej smo si prav vsi v sorodstvu,... Torej komu mar, če so si predsedniki ZDA v sorodstvu, takšen ali drugačnem,...

dokaz1 ::

Poglej, so what? Sorodstvene vezi ne dokazujejo ničesar..


Dokazujejo to, da so se elitne družine čez zgodovino poročale med seboj od evropskih kraljevih družin do danes ko je Bush mlajši praktično potomec sorodnikov!
Namreč Bush starejši in njegova žena sta sorodnika v 9. kolenu in imata tega sina Bush-a mlajšega in to je samo eden izmed najbolj znanih primerov!

dokaz1 ::

Lol, daj naredi mi uslugo prosim, črtaj Žurnal iz seznama največjih medijev no,


Če ne bi bil površen bi opazil, da nisem navedel žurnal24 kot enega izmed največjih medijev ampak kot enega izmed slovenskih ki tudi o tem poročajo!

PacificBlue ::

Vsak je vodil svojo politiko oz. v okviru republikancev ali demokratov, to pa je tudi vse.


bluefish ::

Dokazujejo to, da so se elitne družine čez zgodovino poročale med seboj od evropskih kraljevih družin do danes ko je Bush mlajši praktično potomec sorodnikov!
Ne ga srat. To ljudje počnejo že vse od prvih naselbin naprej. Ne vem, zakaj bi bilo sedaj kaj drugače.

PrimozR ::

In to naj bi zadevo izboljšalo kako že? Nobeno djestvo ne pomaga, če veš, da je Žurnal crap rumen tisk.

bluefish ::

Ja, PB, smo že vsaj desetkrat gledali podobne posnetke. Daj, najdi kaj bolj zanimivega in novega.

dokaz1 ::

Ne ga srat. To ljudje počnejo že vse od prvih naselbin naprej. Ne vem, zakaj bi bilo sedaj kaj drugače.


Zato ker zdaj ne vladajo neki vasi iz pradavnine ampak skoraj celemu svetu.

bluefish ::

Zato ker zdaj ne vladajo neki vasi iz pradavnine ampak skoraj celemu svetu.
Ah, točno. Sem pozabil na NWO in druge fantazije.

PacificBlue ::

Ah, točno. Sem pozabil na NWO in druge fantazije.


NWO fantazija? To se ja omenja že kr en lep čas med svetovnimi politiki oz javnosti.

bluefish ::

To se ja omenja že kr en lep čas med svetovnimi politiki oz javnosti.
Ja, vendar ne v smislu, ki ga prodajaš ti, ko naj bi skupinica zlobnih bradatih stricev hotela zavladati svetu z milijonom prebivalcev.

PacificBlue ::

Ja, vendar ne v smislu, ki ga prodajaš ti, ko naj bi skupinica zlobnih bradatih stricev hotela zavladati svetu z milijonom prebivalcev.


Haha, pa saj v tem je catch, misliš da ti bodo govorili resnico? Lagali ti bodo(oz ti) in te zavajali s vsemi svojimi obljubami o boljšem in pravičnem svetu, zraven pa vidiš, da je vedno slabše.

Thomas ::

Kaj je "vedno slabše"?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

bluefish ::

Haha, pa saj v tem je catch, misliš da ti bodo govorili resnico? Lagali ti bodo(oz ti) in te zavajali s vsemi svojimi obljubami o boljšem in pravičnem svetu, zraven pa vidiš, da je vedno slabše.
Nihče ni govoril o boljšem svetu.
Ravno pred kratkim je predsednik ene marginalne države tudi izrekel magične besede NWO, pa je imel s tem v mislih le urejanje zadev na lokalnem področju in se je navezoval na spremembo miselnosti vodij raznih korporacij in podobnega.

Sploh pa ideji o NWO fali precej elementov.

PacificBlue ::

@Thomas

Zmanjševanje človekovih temeljnih pravic in svoboščin v okviru boja proti terorizmu(nadzor,identifikacija,omejitve gibanja)..ogromen vpliv koorporacij na politiko(in s tem tudi na življenja ljudi), ki pa so samo boj za dobiček, En, ki je zelo finančno preskrbljen seveda ne razmišlja tako, kot eden, ki se komaj bori za hrano vsak dan...amerikanizacija sveta v smislu, da je zahodna kultura "kul", in da pozabimo na moralne vrednote in bodimo to kar se nam vrti na malih zaslonih. Percepcija ljudi je na tako nizkem nivoju zaradi tega, da je že kar grozno..
2 miljardi ljudi je na robu preživetja..vsako sekundo umre ne vem koliko otrok v Afriki zarad lakote in bolezni,vojne in ekonomska kriza po svetu..itd.

Nasploh smo tako zasuti z vsem tem sranjem, da se človek res ne more razviti v zdravo razumsko osebo. Skoz se nam vcepljajo vzorci obnašanja in razumevanja tega sveta,človek postane zaradi tega preveč destruktiven..Chaos is rising.

tsh2 ::

Zelo zanimivo kakšne povezave, ki po mojem prepričanju niso naključne


meni je tudi zanimivo. niso naključne, niso pa tudi zarota. to je še en dokaz, kako pomembni so geni pri človeku. geni določajo ne samo kako izgledaš ampak tudi tvoj socialni položaj. če bi šel gledati revne ljudi in bogate in njihove prednike bi sigurno videl, da je bila večina njihovih prednikov ravno tako revnih ali bogatih. ali pa so opravljali podobne poklice itd. vse to diktirajo geni, ne toliko vzgoja, kot se misli. ljudje nimamo tako veliko svobodne volje kot se nam zdi, geni nam kar lepo določijo, kaj bomo v življenju.

bluefish ::

nadzor,identifikacija
Kar brez razloga ne nadzirajo nikogar. Neučinkovite kamere same od sebe ne nadzorujejo nikogar.

Identifikacija je bila že 20+ let nazaj.

omejitve gibanja
Natančneje prosim.

amerikanizacija sveta v smislu, da je zahodna kultura "kul", in da pozabimo na moralne vrednote in bodimo to kar se nam vrti na malih zaslonih. Percepcija ljudi je na tako nizkem nivoju zaradi tega, da je že kar grozno..
Odvisno od vsakega posameznika. Če je brezpogojno pripravljen sprejeti tako mišljenje, potem njegova stvar. Z nožem na vratu ti tega ne vsiljuje nihče.

2 miljardi ljudi je na robu preživetja..vsako sekundo umre ne vem koliko otrok v Afriki zarad lakote in bolezni,vojne in ekonomska kriza po svetu..itd.
Afrika ima ta problem že stoletja, ker niso sposobni prerasti plemenskega obnašanja.
Ekonomska kriza pa ni prva, niti zadnja.

bluefish ::

ljudje nimamo tako veliko svobodne volje kot se nam zdi, geni nam kar lepo določijo, kaj bomo v življenju.
Kmalu pa bo nekdo privlekel ven Usodo in šloganje s kartami ali zvezdami ob rojstvu.
Socialni položaj ni nikakor odvisen od genov, temveč si ga lahko vsak posameznik izboljša.
Če pa je nekdo tako nesposoben, da za svoj neuspeh krivi gene, potem pa tudi OK.

Thomas ::

Če nimaš enih solidnih genov, ne boš nikoli dober mislec ali dober tekač.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Zato verjamem, da so ameriški predsedniki rahlo bolj v sorodu med sabo, kot kakšna random grupa ljudi.

Da pa ubogajo kogarkoli prav zelo od vse svoje daljne žlahte, pa tudi ne verjamem. Kdor ni totalno svojeglav, nikoli ne bo predsednik. Še minister ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tsh2 ::

Socialni položaj ni nikakor odvisen od genov, temveč si ga lahko vsak posameznik izboljša.


poglej malo okoli sebe in začni razmišljati. sin dveh profesorjev bo sigurno kakšen profesor ali kaj podobnega. sin dveh kmetov bo pa najbrž kmet/delavec. sicer poznam enega, ki je sin dveh kmetov, pa ima zdaj eno visoko službo. sta bila pa njegova starša vseeno bolj izjemna: mati pametna, fotr pa priden ko hudič. to so spet dobri geni. ali pa poglej sebe in svoje starše in njihove prednike, sigurno boš odkril podobnosti v socialnem položaju. če ne poročaj, me zanima.

bluefish ::

ali pa poglej sebe in svoje starše in njihove prednike, sigurno boš odkril podobnosti v socialnem položaju. če ne poročaj, me zanima.

Stari starši delavci, mama in oče s srednjo izobrazbo, jaz na faksu. Kaj pa ve, nekako počasi in vztrajno napredujemo.

Thomas ::

To da si dandanes študent, je kot da bi bil pred 100 leti kmet. Nič posebnega.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

bluefish ::

To je res in je po eni strani še prerano govoriti o nekem uspehu itd., ko pa je treba faks sploh še dokončati.

Thomas ::

To, da si danes doktor znanosti, je kot da bi bil pred 100 leti župnik ali učitelj.

Župniki in učitelji iz 1900 so nam zapustili nekaj literature, ni dvoma, treba priznat.

Ampak da boš kaj outstanding, je pa treba precej sreče in precej dober genom. Kar je tudi čista sreča, če ga imaš.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

bluefish ::

Vsekakor in se strinjam, samo tsh2 je poleg genskih predispozicij izpostavil tudi socialni položaj, ki pa ni nujno pogojen s samimi geni. Vsak, še tako genialen človek lahko na koncu pristane na dnu družbene lestvice, primeri iz zgodovine temu pritrjujejo.

S tem pa že nekako zapadamo v debato nature vs. nurture.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

dokaz1 ::

Če si boste pogledali moj 2. video-o raziskavi genealoškega društva boste ugotovili, da čisto vsi izhajajo iz 13 družinskih vej Illuminatijev.
Če gremo gledat 20 generacij nazaj imamo skoraj vsi skupne prednike, toda noben izmed nas ali američanov nima v sebi genov 5-ih ali več predsednikov ZDA.
Čisto vseh 43 predsednikov izhaja iz trinajste veje Illuminatijev (13th Illuminatti bloodline ali Merovingian line and/or the Windsor-Bush line!)

XsenO ::

Btw če so že toliko let na oblasti, zakaj šele zdej so začeli delati velike premike (s tem imam v mislih cepiva)
1 + 1 = 1

dokaz1 ::

Btw če so že toliko let na oblasti, zakaj šele zdej so začeli delati velike premike (s tem imam v mislih cepiva)


raje razmišljaj v smeri kaj so dosegli v času od starega Egipta, Grčije, Rimskega cesarstva pa do danes, kakšen napredek je dosežen in koliko jim še manjka do glavnega cilja (ena sama vlada, ena svetovna država)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dokaz1 ()

bluefish ::

A še malo prej si trdil, da poročanje med vplivnimi družinami v preteklosti ni bilo pomembno. Sedaj pa je "Veliki plan" v uporabi že iz časov Starega Egipta?

dokaz1 ::

A še malo prej si trdil, da poročanje med vplivnimi družinami v preteklosti ni bilo pomembno. Sedaj pa je "Veliki plan" v uporabi že iz časov Starega Egipta?


Ne laži, ker nisem! Kje to piše?

bluefish ::

Thomas ::

Koliko je do ene svetovne vlade manjkalo za časa Rima? Ne prav dosti. Pa so skvandrali naslednjih 2000 let, kot že prej 3000. Niso ravno preveč powerful.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

dokaz1 ::

http://slo-tech.com/forum/t371973/p2422...

kje tukaj piše, da poročanje ni bilo pomembno o čemu bluziš?
napisal sem da zdaj te družine ne vladajo neki vasi v pradavnini ampak že skoraj celemu svetu.

XsenO ::

Čaki, se samo meni blede ali zdej nam praviš, da so illuminati obstajali še preden je latinščina nastala?
1 + 1 = 1

bluefish ::


kje tukaj piše, da poročanje ni bilo pomembno o čemu bluziš?
napisal sem da zdaj te družine ne vladajo neki vasi v pradavnini ampak že skoraj celemu svetu.
Še enkrat si preberi mojo prvotno trditev in malo pomisli.

PaX_MaN ::

In recognition of the November 2004 presidential election we are introducing eight charts connecting George Walker Bush and John Forbes Kerry. If you have New England ancestors, it’s possible you’ll connect to these families, too.

Ma nemoj!

PaX_MaN ::

Če si boste pogledali moj 2. video-o raziskavi genealoškega društva boste ugotovili, da čisto vsi izhajajo iz 13 družinskih vej Illuminatijev.

Tvoj drugi film je taka politična propaganda da kar res ni.

XsenO ::

Sej če pogledaš a je res tako čudno, da so taka sorodstva? Svetovna populacija je bila v času prvega priseljevanja v ameriko okoli 600 milijonov. Danes smo skoraj pri 7 miljardah. Nebi bil presenečen, da če bi lahko pogledal nevem kolko let nazaj bi tudi v mojih genih našel kaj modre krvi.
1 + 1 = 1

Thomas ::

Nebi bil presenečen, da če bi lahko pogledal nevem kolko let nazaj bi tudi v mojih genih našel kaj modre krvi.


Modrokrvni fevdalci so osemenjevali kmetice. Tako da za modro primes v krvi nam ni treba skrbet.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Koliko so kmetje posiljevali grajske gospodične in koliko so se te spuščale v prostovoljne avanture za njimi, je pa tudi en prispevek k temu.

Precej, IMHO. Vsak kmečki punt je bil odprt lov na grofice in njihove hčere.

V žlahti smo križ kraž, ne da ne!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

PacificBlue ::

Koliko so kmetje posiljevali grajske gospodične in koliko so se te spuščale v prostovoljne avanture za njimi, je pa tudi en prispevek k temu.


Samo ti ne štejejo. Povej m kateri vladar(plemič) je bil zmes take avanture?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dokazi o bioterorizmu (prašičja gripa) (strani: 1 2 3 430 31 32 33 )

Oddelek: Loža
161578623 (49173) softić
»

Nova gripa in farmacevtske družbe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1189967 (7153) nejcpirc

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631118 (2007) T-h-o-r
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68741991 (28899) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023013 (18899) jype

Več podobnih tem