» »

Kje je peluga v Grazu

Kje je peluga v Grazu

Mirč ::

Mi lahko kdo razlioži pot do peluge,ki je v grazu.Vgrazu poznam kar nekaj trgovin,metro,kika,c&a..... .Prosim če mi kdo razloži pot do peluge lahko tud nariše.
lp
hvala:)

DMX ::

Tukaj maš naslov od Peluge in zemljevid. Je pa to čisto v mesto, zraven Jakomini platza.

Lp

DMX ::

Mirč ::

hvala:)

xylem ::

Pa se lahko v Pelugi kupuje tudi običajno (pogledas,sprobas,kupis) ali je potreben nakup oz. rezervacija preko interneta?

lp

glinik ::

Zadnje čase se prav požvižgajo na rezrvacije. Kdo prvi pride, prvi kupi.

Lp

BlackHole ::

Glinik, o katerih rezervacijah govoriš? O teh, ki jih kreiraš preko on-line trgovine? Ker jaz sem si naročil nekaj robe in me baje že čaka. V soboto grem pa šele gor in se malo bojim, da ne bom nič dobil.

glinik ::

Če ti pošljejo mail, je super. Samo ful dolgo čakaš na odgovor (zadnje čase). Če ne, potem se je rizik peljt v Pelugo.

Skratka, če si dobil odgovor, da je roba prispela, pol OK, ni panike. Samo leti gor :D

Lp

alenbalboa ::

Jst sm pred 2ma tednoma tam kisto kupu sam sm mogu 2× tja ker 1.č niso mel jst pa butast pa nisem prej narociv...:8)

alesr ::

Jst sm mel pa to srečo da sem jih prej po majlu vprašal kaj imajo in po kakšni ceni. Pa so mi odgovorili da majo to pa to. Zalogo kaže na netu.Morš pa prej rezervirat, da ne ostaneš praznih rok. Nisem pa ugotovil koliko časa ti velja rezervacija ker sem šel nasledn dan po grafiko tja in dubu vse brez problema.Naročil sem 2x 6800GT s 256MB na AGP-ju po 260€ in tudi dobil!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje je ta peluga v grazu

Oddelek: Loža
174628 (2885) -ziga-
»

nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
122124 (1968) gwhy
»

Narocevanje stvari iz trgovine Peluga (v Grazu)

Oddelek: Kaj kupiti
222033 (1466) ekseR
»

jutri grem v pelugo po X800pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
563787 (2440) DjTonic
»

A bi šel kdo v pelugo (avs) po nakupih zraven

Oddelek: Kaj kupiti
221740 (1123) Trdi

Več podobnih tem