» »

Mrežna kartica

Mrežna kartica

joco ::

Pozdravljeni

Dva računalnika hočem povezat v mrežo. Vstavil sem mrežno kartico in ko inštaliram to kartico in mi nalaga driverje za njo hoče na koncu še CD od windowsow. In sice pravi da rabi neko datoteko "locproxy.exe", ki pa je na CD-ju od windowsow ne najde. Izpiše da bi naj ta datoteka bila na CD-ju druge izdaje. Kaj je to za datoteke in kje jo naj najdem če je ni na CD-ju. Naj še povem da imam naložen win 98.
Hvala za pomoč

LP

KoReNJe ::

instaliraj windows xp...

delfinus ::

Dej E-mail pa ti jo posljem. Imam dual sistem tudi Win98SE in sam jo imam v C:/windows/system/

Mercier ::

Ko zagnjavi, imaš tam možnost pogledat (podrobnosti, advanced, kajpavem..) iz katere .cab (netX.cab IIRC) datoteke namerava razpakirat določeno datoteko. Lahko si skopiraš na disk in raztegneš .cab sam in mu med namestitvijo pokažeš datoteke, ki jih potrebuje. Več jih bo htel.

joco ::

Delfinček moj email je: cvetka34@email.si

Saša je napisal: "...iz katere .cab (netX.cab IIRC) datoteke namerava razpakirat določeno datoteko...."
A so te datoteke na CD-ju od win 98? In kaj si mislil s tem da si sam raztegneš cab datoteko. Kako to narediš?
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joco ()

Mercier ::

.cab, cabinet file je nekaj takega kot .zip file. Na CD od w98 so. Mislim, da se to razpakira avtomatsko, če klikneš gor, če ne, pa ima ms neko rodje za to. (google) Najbolj enostavno pa pazpakiraš s kakšnim programom za kompresiranje. Če ne podpira formata, že imaš smolo, IMHO. (7zip to naredi)

joco ::

Delfinček najprej hvala za poslano datoteko. Naj povem da še vedno nisem uspel namestiti mrežne kartice. Zdaj ko je dobil tisto datoteko ki mi jo poslal delfinček bi zopet rad eno drugo (locprxy2.exe). Ko bi dobil to bi pa verjetno rad zopet eno tretjo........ Sem pogledal tudi na cd od win 98 in nikjer ne najdem omenjenjh datotek. Še vedno hoče imet CD win 98 drugo izdajo. Kakšna je ta druga izdaja? A je res tako težko inštalirat eno mrežno kartico? Prosil bi še za kako pomoč in nasvet?
Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: joco ()

boštjan ::

rabiš 9800SE izdajo

joco ::

Hvala vsem za pomoč. Res je kar je napisal Boštjan, rabil sem win98SE. Z njim sem uspešno instaliral kartico.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slo-pack

Oddelek: Operacijski sistemi
85821 (5579) luky
»

Thomson THG540 USB na windows XP

Oddelek: Strojna oprema
72888 (2658) 9966
»

Windows 98SE pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
6984 (913) urban99
»

ne najdem omrežne soseščine

Oddelek: Omrežja in internet
71057 (1007) Meamoto
»

kje naj dobim te 4 datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
111413 (1200) ToniT

Več podobnih tem