» »

Menjava ohišja >> DA ali NE << ??

Menjava ohišja >> DA ali NE << ??

MaD_Mavr0 ::

Sedaj imam klasično ohišje Power Plusa MB imenovano "Blue line" Midi tower;
3 x 5,25 + 2 x 3,25 . . . pa sem nad njim zelo razočaran ....

Imam AMD Tbirda 800 (8x100); + Crome ORB
ABIT Kt7a;
256 Mb Ram Pc133 cas 2;
ATI Radeon 64Mb DDR ViVo;
IBM 45Gb @7200 ATA100 + Hladilnik z dvema ventičema
SB LiVe; itd....
Midi Tower ohišje + Nap. 300W + Ventič za Air "InTake" na ospredju ohišja.....
*************************************** vprašanje *********************************************
Predvsem me moti zelo velika delovna temperatura, ki je nikako ne morem znižati...:\
MotherBoard monitor 5 mi po maksimalnem delu, nabijanju, igranju, obremenjevanju izpiše moje tri senzorje imenovane
------------------- Min ------ Average ---------Max------
Procesor ------- 30 ---------- 43 ------------- 59 ------
Plata ------------ 25 ---------- 26 ------------- 29 ------
System --------- 22 ----------- 23 ------------- 23 - 24
--------------------------------------------------------------
a) Kaj storiti ??
b) Kaj predlagate??
>> Ker na prejšnjem kompu sem mel Jerovškovo Pleades ohišje pa je bilo kr dobro od znotraj pač zunaj je blo Tak - Tak....
c) KJE BI BILO NAJBOLJE KUPITI KAKŠNO OHIŠJE [dober izgled, funkcionalnost, cool...]

>> POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL ... :D<<

SkIDiver ::

Mal poglej pr PCX pa pr mlacomu po www-ju, pa boš najdu. Najbolj da greš pa kr u trgovino.

NightHawk ::

Aopen ima ful dobra big-tower ohišja z 300w napajalnikom. pomoje je v zadnjih računalniških novicah opisan. zastopnik je pa neki taga kot quick.

aha tp bp odgovor na c točko :)

CCD ::

Jest ti predlagam tud kako AOpen ohišje, npr. HX08, dobiš ga res pri Qicku (www.quick.si), stane 30 kSIT in ma 300W PSU. Če hočeš bl fancy je pa model HQ08, isto k prejšnji sam maska je drugačna. Pol ga pa mal zmodificeri pa kakšno dobro zračno hljenje z ventilatorji + stikala. Al pa vodno hlajenje...

MaD_Mavr0 ::

Kje mogoče je kupiti kakšno res kvaliteno dobro cool ohišje v Mariboru ??
Pričakujem odgovore na moj E-mail naslov !

Hvala vsem že v naprej :P !

Lp; Matej

`DoC ::

Jst ti priporočam da si sam narediš ohišje, cenej je, bolj funkcionalen, pa še dober izgled ki bo ustrezal tvojem okusu.:))
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Huey P ::

Dark - Frodo;

Nisi pa omenil, da pri izdelavi človek izgubi živce... Če hočeš sam izdelati ohišje rabiš volljo!

:D
..::DOOM III: The Legacy::..

OZZY ::

Ja samo si pa potem veliko bolj zadovoljen, saj je ohišje narejeno po tvojih merah, ki jih potrebuješ in ti ni treba potem vse stiskat v kupljeno ohišje.
Jest vem, da ga bom naredil poleti med pčitnicani eno plexi (server velikost) ohišje.
Go with the flow.

Stripy ::

No, ce si hoces kupiti boljse ohisje, prav. Gotovo bo pomagalo. Ampak mogoce ne bi bilo napak zamenjati tudi ventilatorja na procu. Vsaj za volcano II. Poleg tega pa nisi povedal, kaj imas med procesorjem in hladilnikom. Ce imas tisto sr@#je, ki je bilo na orbu, ga odstrani in uporabi pasto. Najbolje arctic silver, ce jo lahko kje dobis. Ce ne je pa tudi silikonska v redu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za 600€ ?

Oddelek: Strojna oprema
141544 (1330) djready
»

Kater napajalc in ohišje do nekje 60000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
201238 (1017) Black Dragon
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533835 (3066) no-limits
»

OHIŠJE FEEL V 300W

Oddelek: Kaj kupiti
51048 (871) IceIceBaby

Več podobnih tem