Forum » Programska oprema » Hotkeys
Hotkeys
Jonnyy ::
A ma kdo program ali kaj podobnega da bi naredu hotkeys. Meu sm en program sam je biu slab sm meu možnost da se cd-rom odpre, zapre, predvaja, tut za monitor pa še za kej drucga.
Prosim za hiter odgovor
Prosim za hiter odgovor
- premaknil iz Pomoč in nasveti: ToniT ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Kitajska napada podpornike Tibeta?Oddelek: Novice / Varnost | 4556 (3647) | poweroff |
| » | Hitri zagon in ikona za prikaz namizjaOddelek: Pomoč in nasveti | 1471 (1367) | Brainstorm |
| » | Bliznjica do namizja.Oddelek: Pomoč in nasveti | 1501 (1354) | R33D3M33R |
| » | zamenjava za "winkey"Oddelek: Pomoč in nasveti | 1561 (1407) | berni |
| » | XP explorerOddelek: Pomoč in nasveti | 1048 (895) | tec |