» »

Bliznjica do namizja.

Bliznjica do namizja.

Azz_Kikr ::

Levo spodaj desno od START menija sem pomotoma zbrisal ikonico, ki ti pomanjsa vsa okna in te vedno vrne na namizje. Mi lahko kdo pove, kako dobim to bližnjico nazaj? LP; Azz_Kikr
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

mato22 ::

Takole:

Who lost their "Show Desktop.scf" file can easily open Notepad.exe and type precisely as below (or just copy and paste):

[Shell]
Command=2
IconFile=explorer.exe,3
[Taskbar]
Command=ToggleDesktop

save as all file types and name it "show desktop.scf "
at "C:\Documents and Settings\User Name\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch"

Morš met vkloplen "View hidden files", da vidš Aplication Data mapo.

Matek ::

pa jes bi še pripomnu da ko shranjuješ v notepadu, moraš obvezno v narekovajih, če ne ne shrani končnice pravilno. Saj je mato22 prav napisal, ampak tak sam pripomnim, ker ponavadi se izpustijo narekovaji potem ko delaš, tu pa ni tako.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

če pa neveš ima enak učinek tudi hkraten pritisk tipk winkey+d

bastadu ::

MadManMato: Če je v oknu za shranjevanje spodaj označeno all file types, ni potrebe po narekovajih, datoteka bo imela takšno končnico, kot jo napišeš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

AlienGT ::

Kam bi lahko pogledal, katere funkcije lahko uporabiš z okrajšavo tipk, kot je bilo že omenjeno npr Win+D (Desktop), Win+E (WinExplorer) itd. ....

Azz_Kikr ::

Našel sem tole:

Windows + E: prikaze Windows Explorer oz. Raziskovalec
Windows + F: prikaze okno Search oz. Isci
Windows + Ctrl + F: prikaze Search for computer oz. Isci racunalnike
Windows + F1: prikaze Help and Support Center oz. Pomoc
Windows + R: prikaze Run okno, oz. Zazeni okno
Windows + Pause: prikaze System Properties okno
Windows + shift + M: preklice pomanjsanje vseh oken
Windows + L: zakleni racunalnik
Windows + U: prikaze okno Utility Manager
If sometimes you feel yourself little, useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

Matek ::

U bastadu, pa res. Thanx for noticing, tista fora z narekovaji je pol če maš izbrano txt.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

jaz najbolj uporabljam winkey+e/d/r pa shift+ctrl+esc winkey+l pa sem opustil pred časom... rajši sobo zaklenem ... pa že če naredim winkey+d noben iz moje familije nebo vedo kaj naredit... >:D

bastadu ::

MadManMato: np;)
Sicer pa me zanima, zakaj meni v Win2k+SP3 ne deluje kombinacija Winkey+L za zaklent računalo?

CaqKa ::

ker ni implementirana...
funkcija obstaja šele v winxp in je v prvem pomenu namenjena menjavanju userjev.

R33D3M33R ::

Kako bi pa preprečil CD-ju da se sam zažene (vem seveda da lahko v upravitelju naprav onemogočiš). Rad bi to naredil s tipkami. Mislim da sem nekje videl da moraš Shift držat pa enostavno ne deluje :(
LP
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP namizje

Oddelek: Operacijski sistemi
71171 (1038) steev
»

Bližnjica 'Show Desktop'

Oddelek: Pomoč in nasveti
81200 (1111) Dekinio
»

Ikona "Pokaži namizje"

Oddelek: Pomoč in nasveti
112051 (1930) darh
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122382 (871) ahimah
»

XP explorer

Oddelek: Pomoč in nasveti
14859 (706) tec

Več podobnih tem