» »

kako do IP-ja

kako do IP-ja

miki16 ::

Pri prijatlu imam prenosnika na katerem je namescen program vnc.Rad bi zvedel IP od tega racunalnika ko je na netu,da bi ga upravljal iz domacega racunalnika.Problem nastane takrat ko se prenosniku povezava prekine,takrat pol ne wem vec IP-ja ker ni staticen IP.Staticn IP ne pride v postev.Vprasanje je kako bi potem izvedel IP preko neta?





lp

moj_nick ::

Lahko se srečata na ircu s prijateljem.
110111001001010001010000

V-i-p ::

Pojdi na www.gajba.net in si potegni dol njihov programček za dinamični DNS. Tako boš, vedno, ne glede na ip lahko dostopal do mašine preko naslova nekaj.streznik.org, četudi se IP menja, dela odlično, priporočam!
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

miki16 ::

Preko mirca smo ze sprobaval pa se ni obneslo.Na gajbi pa ne najdem linka do programa ki si mi ga priporocal,tako da bi prosil ce mi malo bolj natancno napises kje je.


lp

brandy ::

Tukaj Jaaoo. kam gledas

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brandy ()

Cokolesnik ::

Podobno rešitev ponuja tudi http://www.dyndns.org, ki preverjeno zanesljivo deluje. V povezavi z njo pa se uporablja številne programčke, ki osvežujejo IP za tvojo domeno (ki si jo predhodno registriral kot dynamic DNS na dyndns.org). Eden takih, ki preverjeno deluje je DeeEnEs.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanesljiv DNS

Oddelek: Omrežja in internet
81200 (1028) NeOman
»

Zone Alarm in Remote Desktop

Oddelek: Omrežja in internet
91271 (1114) Mr.B
»

Problemi pri postavitvi serverja!

Oddelek: Omrežja in internet
61741 (1656) Hair
»

iscem program ki najde ip

Oddelek: Omrežja in internet
101691 (1248) sash
»

Ker program za FTP server?

Oddelek: Omrežja in internet
101004 (835) mamut

Več podobnih tem