» »

iscem program ki najde ip

iscem program ki najde ip

miki16 ::

pri stricu imam racunalnik ki je na nat skor cel dan k ma adsl.sedaj bi pa jaz rad prek programa vnc dostopal na njega samo ne vem ker IP ima k nima stalnega.tako da rabim program ki bi mi napisal njegov IP-ce je le-to mozno.idejo sem dobil iz mirca ko recimo napises /dns nick in ti ispise IP.





lp
  • premaknil: ToniT ()

romario ::

gumby ::

registriraj se na dyndns.org (brezplačno), nato pa naloži DeeEnEs.exe, ki bo pošiljal tvoj ip na dns server...
prosto ko pasulj:)

bbombek ::

Downloadaj EzDNS iz download.com inštaliraj in nastavi !! To je TO
Boris Bombek

miki16 ::

Ce ti ni odvec mi prosim se napisi kaj moram vse nastaviti pri tem programu(EzDNS)?
Najlepsa hvala zaenkrat.

lp

Cokolesnik ::

Vanj moras vpisati podatke o svoji domeni: naslov (npr. darko34.homedns.org), uporabnisko ime in geslo. Vse troje si oblikujes na naslovu www.dyndns.org, kjer izberes moznost Dynamic DNS.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

miki16 ::

Se neki:
ker program se obstaja poleg realvnc-ja,ki je hotrejsi od tega?

gumby ::

pcanywhere (ali nekaj takega) - samo tale ni zastonj

~Panter~ ::

Probaj tole KLIK men je biu kar všeč. Pa mrbit tud tole: KLIK sam tale ni zastonj >:D
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

miki16 ::

Se neki me zanima glede real vnc-ja.jaz sem ga namestil na racunlnike kjer ga hocem uporabljati.Zanima me zakaj tok "steka"-full pocas se vse premika cetudi ga uporabljam preko mrezne(10/100Mb).ce kdo uporablja ta program so resitve za moj problem dobrodosle.


lp

sash ::

jaz ga uporabljam pa mi nič ne šteka, je res da je nekoliko počasneše dogajanje na oddaljenem kompu, vendar še vedno (vsaj v mojem primeru) VELIKOOOOOO hitreje kot PCAnywhere, ker ta pa mi je štromal na vlko.

Nastavitve ? Nevem jaz nisem razen gesl nič kaj posebnega nastavljal, ker ga tud sam laufam na LAN-u niti ni blo potrebe po tem, saj vse deluje z zmerno hitrostjo, tolko pač da se da tiste malenkosti ki jih je pač treba normalno porihtat.
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi koraki k IPv6

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
374099 (2718) Jst
»

kako naj najdem svoj localhost???

Oddelek: Izdelava spletišč
112498 (2194) Klenobo
»

Oddaljen dostop do ADSL routerja

Oddelek: Programska oprema
101918 (1754) hawky
»

BPFTP server in directory listing (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
502957 (2673) pingec
»

kako do IP-ja

Oddelek: Omrežja in internet
51167 (1016) Cokolesnik

Več podobnih tem