» »

Problemček

Problemček

BigSexy ::

Ker sem imel včeraj nekoliko preveč časa, sem poskušal iztisniti še zadnje mhz-je iz mojega bartona 2600xp. Vse lepo in prav.. navijem procesor, povišam voltažo... in poskušam... seveda pa se mi je dostikrat sistem resetiral/diski ugasnili.

Problem je pa sledeč.. ko sem ugotovil, da se ne bo dalo nič več iztisniti iz mojega sistema, sem ponovno nastavil frekvenco na prejšnjo stabilno(navito na 2.14) in čisto po naključju zagnal ut2k4. Na moje veliko presenečenje je zadeva "zmrznila"8-O . Poskusil sem tudi druge igre in povsod je enak problem oz. se celo resetira (NFSu). Nato sem seveda poskusil še z privzetimi tovarniškimi nastavitvami, a je problem enak :| . Sistem dela (winxp) in ostali programi, a vendar se mi pri igrah zadeva "obesi".

No, se mi potem ni dalo več ukvarjati s tem, sem poskusil le z reinštalacijo iger, v upanju, da bo to seveda pomagalo. Ampak ni :( . Zanima me, če se je komu že zgodilo kaj podobnega.. kasneje sem razmišljal, da bi morda pomagala reinštalacija chipset gonilnikov ?

Vse ideje so dobrodošle :)

p.s: sistem
proc:barton 2600xp
ram:512Mb 3200 (no name) :P
plata: nfs-s(rev2.0)
diski:maxtor&ibm
ostalo pa ni bistveno :P

VASkO ::

zdi se, kot da si nekje nekaj pozabil nastelt nazaj, kot si mel. kaki ram timingi pa podobno.

BigSexy ::

Hja, ko bi le bilo to :'( Sem 100% vse pregledal in dal nastavitve tudi nazaj na fail-safe način.. pa nič ne pomaga :/ Nič jasno v glavnem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Bartona 3000+

Oddelek: Navijanje
402163 (1170) 69charger
»

zakaj lahko samo tako malo navijem rame?

Oddelek: Navijanje
81353 (1064) kuglvinkl
»

Navijanje BARTONA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1016363 (4554) Pyr0Beast
»

Upgrade

Oddelek: Kaj kupiti
14970 (820) SebaR
»

Problem pri overclocku ..

Oddelek: Navijanje
111197 (1069) BigSexy

Več podobnih tem