» »

Prednosti in slabosti e-bančništva za gospodarstvo/državo?

Prednosti in slabosti e-bančništva za gospodarstvo/državo?

Primoz78 ::

Pozdravljeni, sem tik pred zakljuckom diplomske naloge in se mi ze mal mesa z vsemi temi podatki, pa sem se odlocu da se obrnem kar na obiskovalce slo-techa...saj je splosno znano da vec glav vec ve :)) Prosil bi ce mi lahko pomagate pri iskanju prednosti in slabosti e-bancnistva za gospodarstvo/drzavo...vsaka pomoc je dobrodosla...

Lp Primoz

Cokolesnik ::

Če se ti meša z vsemi podatki, potem jih verjetno imaš več kot dovolj za pripravo diplomske naloge? :)

Jaz sem malo pogooglal (besede: e-bančništvo slabosti) in takoj našel nekaj (potencialnega) gradiva.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

He he potencialno gradivo sem nasel ze sam za prednosti in slabosti e-bancnistva sam ne za prednosti in slabosti za drzavo oz. gospodarstvo :| . Ah bom ze nasel kaj saj neki sem ze...sam ne na netu 8-O

Lp Primoz

Cokolesnik ::

Pravzaprav... Lahko se razpišeš o stvareh, ki jih verjetno tako ali tako že poznaš (lahko se tičejo tako države kot podjetij): zmanjševanje stroškov, problem varnosti. Ne vem, ali se je sploh mogoče distancirati za državo/gospodarstvo, saj pravzaprav prednosti/slabosti zadevajo vse, ki uporabljajo e-bančništvo. Kaj pametna potegni tudi iz Sigme.:)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Primoz78 ::

Jap saj to sem mel v mislih, sem naredu prednosti in slabosti za banke in se za komitente, sam pol mi je prof. dodal se naj naredim za gospodarstvo oz. drzavo...kar se v bistvu neki enaci z komitenti, ker kot komitenti lahko nastopajo tako fizicne kot pravne osebe...V "Financah" pise vec stvari o tem, sem tam dubu, hvala vseeno za pomoc ;) ...sem pa pustu temo, tko ce kdo doda se kaj kar nism nism pomislil oz. nasel :D

Lp Primoz

Vesoljc ::

+ fizični keš otpade, plastik rulz ;)
+/- security :)
+ manj zaposlenih
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varnost spletnih bank - enkratna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
347170 (5322) seba-beba
»

NSA vohuni tudi za finančnimi transakcijami

Oddelek: Novice / Zasebnost
4517038 (13978) krneki0001
»

seminarska naloga: e-storitve

Oddelek: Šola
252642 (2153) blackwing
»

odprtje s.p-ja

Oddelek: Loža
476458 (5725) Okapi
»

Firewall mašina

Oddelek: Omrežja in internet
111683 (1443) skico

Več podobnih tem