» »

Nov monitor - "zvita slika"

Nov monitor - "zvita slika"

garg ::

Kupil sem nov monitor Samsung 765MB 17''.

V levem zgornjem kotu v področju orodnih vrstic je slika malce zvita, oziroma orodne vrstice so videti malo zvite.
Ne da se naštelati!
Naj probam inštalirati original vodila iz priloženega cd-ja?
Je možno, da je monitor fuč?

Hvala.

boštjan ::

ja, obvezno še gonilnik za monitor naloži

garg ::

vse sem instaliral pa je se vedno malo popacen ekran.
kupil sem ga preko spleta na gambit d.o.o trgovina enaa.
dobil sem vse papirje v ruščini - v cirilici 8-O
Kaj pravite na to?
Je kaka vprašljiva kvaliteta?

iskra ::

Jaz sem tudi kako leto in pol nazaj na gambit.si kupil LGjev monitor. Sicer sem dobil navodila v slovenščini ampak imam podoben problem s popačitvijo slike. Imam F700P, cimer ima pa mislim da F700F oz. en model nižje od mojega. Njemu dela lepo, pravokotno sliko, meni pa v desnem zgornjem kotu zgornja stranica pravokotnika zavije navzgor :( Z nastavitvami tega nikakor ne morem popraviti, ker lahko spreminjam samo obliko slike na vertikalah ... ;((

Cimer je svoj monitor kupil pri mlacomu, jaz pa, kot že omenjeno, pri gambitu. Res je tudi, da sem jaz za svojega, ki podpira višje resolucije pa še USB hub ima, plačal enako kot on za svojega pri mlacomu. Morda uvažajo kako cenejšo azijsko robo :\

Ima še kdo tak primer?

Darko ::

Vem, da se za vsako področje zemeljskega magnetizma monitorji drugače nastavljajo. Torej monitor, kupljen/delan za Rusijo/sibirijo lahko dela slabše pri nas. Nekateri servisi pa znajo monitor popraviti z lepljenjem dodatnih magnetnih trakov na določene dele ekrana (seveda od zadaj) s katerimi uklonijo žarke in popravijo sliko. Toliko teoretično, za praktično izvedbo pa se pozanimaj na kakšnem servisu.

LP Darko

Caligula ::

Kaksen servis-naj se oni s tem zajebavajo. Ti mas 8 dni casa po zakonu da vrnes iz kakrsnegakoli razloga, oni ti morajo pa drugega dat ali pa drug izdelek-za denar nazaj ne vem cist tocno.

Skratka vrni jim ga in zahtevaj drugega. Ponovi vajo cim ne bos 100% zadovoljen.

NOV MONITOR MA DA DELA!

A je kje pisal, da bos skart robo dubu? NE!
DRUGEGA! TAKOJ! ;((

Pa sej ni tok hudo. Pac reci, da ta je crap in da hoces drugega.
Ce ti bojo kej bluzil, da sej je cist vredu to (ceprav verjetno ne bodo) jim reci, da fino, da jim je fajn in da ga lahk pol oni majo v pisarni.

]_g_] ::

Cimer je svoj monitor kupil pri mlacomu, jaz pa, kot že omenjeno, pri gambitu. Res je tudi, da sem jaz za svojega, ki podpira višje resolucije pa še USB hub ima, plačal enako kot on za svojega pri mlacomu. Morda uvažajo kako cenejšo azijsko robo


Kar jst vem dobiva Gambit trade večino robe od Avtere , ki je megauvoznik/zastopnik:D
Ima pa precej nižje cene od priporočenih prodajnih (čekirajte homepage), se vidi da majo sam skladišče in nobene štacune..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ]_g_] ()

garg ::

ej so pa bili na Gambitu korektni. Dnar so mi vrnli preden sem sploh dvignil telefon :D POHVALNO!

Vesoljc ::

kiber status dela svoje ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri radeon 9500 Pro ?

Oddelek: Kaj kupiti
381778 (1318) boštjan
»

Kje dobiti Radeon 9500 Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
995217 (3539) tito_si
»

ilyama,samsung ali sony

Oddelek: Kaj kupiti
201238 (951) Lion25
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232369 (1863) Uporabnik
»

monitor

Oddelek: Kaj kupiti
351949 (1563) sadarj10

Več podobnih tem