» »

Povezava avtoradia z MP3 player-jem

Povezava avtoradia z MP3 player-jem

janez41 ::

ŽIVJO!

Imam avtoradijo na MiniDisc-e. Problem je nastal, ker mi je "odpovedala" leča za branje MD (čiščenje ne pomaga, menjava pa stane ca. 20000 SIT). Ker pa imam doma prenosni MP3 player, me zanima če bi se ga dalo povezati na avtoradijo preko izhoda za CD-changer? Ali ima kdo že izkušnje s tem?

Sicer pa ima avtoradijo še 2 izhoda za ojačevalec.

matter ::

Kolega ma narjen da ko izbere določeno radijsko frekvenco na avtoradiu mu iz prenosnega mp3ja komade predvaja. Kak je naredu nevem, ampak kak štromar ti bo že povedu :)
Uglavnem da se narest.

stromar ::

na mp3 playerju ima očitno oddajnik, ki oddaja muziko na določeni frekvenci in to lovi z radijem. Tako imam tudi jaz narejeno doma. Na računalniku zavrtim mp3-je in po bajti lahko poslušam na navadnih radijih (v delavnici...)

marS ::

8-) Baje se da kupit posebna kaseta, ki jo vtakneš v avtoradio in potem lahko nanjo priklopiš zunanji vhod oz. bilo kako napravo?????
aja, v tvojem primeru ne vem, če imaš minidisc....
vsekakor pa se mi zdi da bo šus leta, ko bo avtoradio imel USB vhod /mogoče kaj takega že prodajajo?? in bom lahk nanj priklopil usb ključ sz musko.8-)
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Pirpank ::

To je zdej odvisno od tega keri avtoradio mas.
Za Kenwooda lahka dobis kabel, ki ga vstavis v CD Changer vhod in ti avtoradio prepozna Aux vhod na katerega lahko priklopis zunanji cd ali mp3 al kar hoces. Zadevca sicer stane okoli 6 jurckov:
Zgleda pa takole



Lp!

janez41 ::

Ja imam Kenwood-a KMD-870R. Ravno nekaj takega sem iskal - havala Pirpank. Mogoče veš kje se da to kupiti?

Pirpank ::

Jst sem ga kupil v Velenju. Planko Elektronika.
Drugace pa se ga da kupit v trgovinah specializiranih za kenwood.
Ce ti to kej pomaga.
Ce pa je kaj elektronika v tebi pa si ga lahko naredis sam.

pirpy ::

kabel za kenwood cd changer AUX si lahko sam naredis edini problem je din 13 connector ki ni standarden
LP :\
P.S. ali mogoce kdo ve kje bi se ga dalo dobit (razen original ki stane cez 50 eur)

janez41 ::

Ja dons sem kupil ta kabel in sicer v Big-Bangu u Kranju, stane pa 6190 SIT8-O . Zadevo sem že sprobal in morm rečt da dela BP. Na displeju se napiše AUX-IN in ti dela v bistvu kot CD changer.:P

Pirpank ::

Sreco mas da ne ves, kolko elektronike ima noter.:)
Ker ko sn jst vidu sn jih mislu frderbat.

janez41 - prijetno poslusanje ti zelim, in srecno 2004.

Lp!

rimljan1 ::

Malo prepozno, morda pa bo kdo drug lahko ta link uporabil.

Meni dela na kmd 971.

LP Mario

http://lojo.net/~john/radio/KENWOOD-MP3/

belamiš ::

živjo mene sam zanima kje se da to dobit pa kok stane upam de ni preve, ker če ma človk star radio s kasetami pa stane tole več k 10 kosov nima smisla si rajš nov radio kupš
noja če kdo ve nej odgovori

zile ::

V techtrade stane wireless naprava okol 4.5k. Laufa na 1 baterijo, zdrži ene 40ur. Na to napravco priklopiš mp3 player, etc.. in na radiu nastaviš frekvenco....poslušaš svoje mp3je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AVTORADIO BREZ USB KONEKTORJA

Oddelek: Zvok in slika
156175 (5728) smacker
»

VW CADDY, 2011 kako, kam audio in usb priklopiti?

Oddelek: Zvok in slika
102197 (2066) zlobcek
»

dodatek USB k avtoradiu CD30 MP3

Oddelek: Na cesti
135187 (4909) guardy
»

Avtoradio in USB kluček

Oddelek: Zvok in slika
145260 (4981) Infinity
»

Ozvočenje avteka (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
747461 (6258) _Tom_

Več podobnih tem