» »

1152x864 @ samo 60hz osveževanja

1152x864 @ samo 60hz osveževanja

Corpse ::

prej sm z GF4 TI4200 imel pri tej resoluciji 75 toliko mi pač podpira maximum monitor..sedaj k sem kupil radeon 9800 imam pa samo 60hz...sm ze probu catalist 3.10 pa 3.8 pa je zmer isto...grafična naj bi pa pri tej resoluciji podpirala 200 hz. ali bi kdo vedel kaj lahko naredim da bom imel spet 75...problem je v gonilnikih za grafično..ker videl sm da monitor ma 75 osveževanja grafična pa samo 60 kako sedaj grafično dati na 75hz.LP

ERGY ::

Riva tuner pomoje obvlada tud R9800, zato z njo nastimaj ref. rate na bilo kateri resoluciji.:))


LP ERGY

gamer ::

ati control panel si dej gor(pol restartej), pol pa desn klik na namizje, da dobiš display propertis, klikneš gumb ADVANCED,najd tablco displays in tm klikn na monitor oz. na gumb nad monitorjem, in tm je ena funkcija refresh override, tm se da to naštimat, lohka naštimaš tud to, kokr da monitor podpira 120hz, pol se ti lepo zboota na 85hz :D ,

sm meu isti problem s svojim 9500pro :D
upam da ti rata :D

root987 ::

A je slučajno možno da bi osveževalno frekvenco zaslona "navil"?

EDIT: Mislim na navijanje frekvence osveževanja monitorja.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

gamer ::

če mislš, da bi imel na monitorju višjo osveževalno frekvenco, kot jo monitor uradno podpira na določeni resoluciji...da, ampak to pomojem ni nevem kaj novga, mislm da se pol tud monitor mal bl greje ampak, nč kritičnga, vse v mejah normale... če pa poizkusiš dat previsoko osveževalno frekvenco na monitorju ti pa lahko tud crkne, ampak pri novejših monitorjih ti navadno samo izpiše da je slika out of range, al neki podobnga...

za kej druzga se mi pa niti ne sana kaj si mislu...

Tiger ::

Sam je pa zanimivo, denar za grafične kartice imate, za vsaj 17" monitor pa ne? Res ne vem kako se vam splača uničevat oči pri 75Hz?

zvery1 ::

100Hz sm se ze tako navadu da opazim ze na delec monitor ki ima 85Hz.
Tko da kr ne morm verjet da sem vcasih delal na monitorju ki je imel 60 Hz.

Firebat ::

jst si tud ne morm predstavlat da folk lahko gleda v ekran ki ima pod 80 osvezevanja, zame je 85 minimum !

||_^_|| ::

jst sm se navadu na 96Hz (to je maks. kar lahko izsisnem iz nokie 447F). "navijem" ga pa s powerstripom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A še komu piska monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
525237 (3508) Pyr0Beast
»

Koliko FPS?

Oddelek: Igre
293175 (2627) Tac20
»

Piskanje monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
171603 (1434) Izi
»

Kaj pa vaše oči?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382421 (2421) Mr.B
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232356 (1850) Uporabnik

Več podobnih tem