» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
113 / 117
»»

matg ::

Bi prosil, če bi kdo imel karkoli od Malo srce i velike uši ! kaseta fuč.... Hvala

Floralys ::

Danes ob 13:38 je bil na radio Koper en komad. Ne najdem ne naslova, ne izvajalca.
Lahko ga poslušate na http://www.rtvslo.si/radiokoper/ , kliknete na zamik in nastavite čas :)

recmajkemi ::

Iščem komad, ki ima v videospotu posnetke z ene strani na drugo stran, "švenke" detajlov sobe, spomnim se rože. V modrikastih barvah, lahko, da je tudi črno belo ali pa samo malo svetlobe. Poje moški, komad ima izrazit bass v refrenu. Pa tudi komand ni starejši od 7 let.
Hvala.

D3m0r4l1z3d ::

Somebody I used to know?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

recmajkemi ::

Ne, refren je veliko bolj "elektronski" kot nek "bass drop". Pa se mi zdi, da je tudi akvarij ali kozarec z vodo v kadru kjer valovi površina ...

Care87 ::

ve kdo naslov komada iz axe gold reklame
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

modelno1 ::

Mene pa zanima, če kdo pozna skladbo iz Lidlove reklame. Vem, da je priredba Crystal Fightersov, zanima me, če je legit priredba ali je samo za reklamo narjena.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

leo876 ::

Pozna kdo naslov tega komada iz Hoferjeve reklame?

Mamaplata ::

Zdravo
Pozna mogoče kdo naslov komada / izvajalca ?
Probal s Soundhound pa ne najde prav.
Hvala

prenasalec ::

Mamaplata je izjavil:

Zdravo
Pozna mogoče kdo naslov komada / izvajalca ?
Probal s Soundhound pa ne najde prav.
Hvala

dreta ::

Se spominjas Tina, te noci in dzina.

Tako nekako gre komad. Mogoce kdo pozna?

pero50 ::

V soboto 18.8 dopoldne so na val 202 predvajali nek komad, za katerega sem že mislil, da je to nekaj novega iz siddhartine plošče. "Isti" glas, podoben rockovski stil, ampak besedne zveze se niso sovpadale s siddhartinim stilom, zato sem domneval, da je bil aveen ampak tudi ti niso bili. Na koncu komada so rekli, da to ni bila siddharta, kot si je marsi kdo mislil ampak nek drug bend, katerega ime sem pozabil.

Ima mogoče idejo kateri bend oziroma komad je bil? Vrtel se je po občutku okrog devetih desetih dopoldne.

well never mind.. --> youtube/siddharta, kliknem na nov komad in takoj najdem pod predlogi zraven:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

PrimozR ::

FYI, Val202 ima zelo dober SOS servis, kjer lahko pogledaš, kaj se je predvajalo. Je pa res, da do 18. ne seže več.

https://val202.rtvslo.si/sos/

unitrol25 ::

Zdravo!
Zanima me izvajalec in naslov pesmi, ki igra v ozadju napovednika prispevkov na začetku oddaje pred MotoGP dirko.
Pesem je instrumentalna in hitra, igrana s klaviaturami; po zvoku se mi zdi podobna kateri od skladb izvajalca The Crystal Method.
Najlepša hvala za odgovor.

lara2 ::

Pozdravljeni,

iščem komad, ki se je predvajal v reklami za film "The Bank job" oziroma Bančni rop na Planet tv. Včeraj je bil film predvajan, zato tudi reklame ni več. Mogoče če se kdo spomni :)

lp, lara.

JanBrezov ::

Pozdravljeni,

iščem igro, zelo verjetno NES/SNES/GameBoy platforme, katere glasba je v temle posnetku ob 10m 50s. Hvala vnaprej!

Zgodovina sprememb…

nsa_ag3nt ::

Shazam pravi "for my hood karneezy", moraš samo še najti pravi remix.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

JanBrezov ::

JanBrezov je izjavil:

Pozdravljeni,

iščem igro, zelo verjetno NES/SNES/GameBoy platforme, katere glasba je v temle posnetku ob 10m 50s. Hvala vnaprej!


Sem že našel. Gre za igro Duck Tales z NES, The Moon Theme.

GregiB ::

Pozna kso komad, ki se vrti ob reklami za Telemach EON? Thx
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

__Devil__ ::

Pozna kdo naslov te glasbe pri času 0.39 sekund:

podstrešje ::

But your loaded dice won't help you in the end.

Bye ::

Dajte prosim malo pomagati, že pol leta me muči en komad. Refren gre nekako: "... just a little bit yooo... fair of lightning..."

__Devil__ ::

Hvala @podstrešje , sem našel in ravno hotel sporočit :).

Bye
Več informacij rabimo, zvrst glasbe, kje se pogosto predvaja, več besedila, kakšen je izvajalec?

Bye ::

Ne vem, sliši se kot pop, dolgo je nisem slišal na radiu, moški izvajalec, besedila ne poznam, drugače bi po njem že našel...

bajsibajsi ::

Iscem hrvaski "rock" bend. Mozno, da so le trije clani (kitara/vokal, bobni, bas). Nekaj let nazaj se je na TV vrtel spot njihovega komada, ki je prikazoval clane, ki so igrali instrumente na prostem v naravi. Pevec je imel neobicajen vokal (bolj zenski), izrazito se je slisalo bas linijo. Ce se prav spomnim, so imeli cudno krajse ime. Besedilo je bilo v hrvaskem jeziku; mogoce nekaj v smislu Nemam razloga... putem.... staze bla bla...

edit/ komad je bil bolj v pocasnem melanholicnem psiho tempu. Cuden (zenski) vokal, obcasno surf/glide kitara (mogoce celo klaviature).

Zgodovina sprememb…

Kristijan00 ::

Pozdravljeni ima kdo kaj pesmi od tineta lesjaka, jožeta bohorča in šentjurskih muzikantov? Lepo bi prosil ce bi se dalo kaj dobiti... Lp

Cruz ::

bajsibajsi je izjavil:

Iscem hrvaski "rock" bend. Mozno, da so le trije clani (kitara/vokal, bobni, bas). Nekaj let nazaj se je na TV vrtel spot njihovega komada, ki je prikazoval clane, ki so igrali instrumente na prostem v naravi. Pevec je imel neobicajen vokal (bolj zenski), izrazito se je slisalo bas linijo. Ce se prav spomnim, so imeli cudno krajse ime. Besedilo je bilo v hrvaskem jeziku; mogoce nekaj v smislu Nemam razloga... putem.... staze bla bla...

edit/ komad je bil bolj v pocasnem melanholicnem psiho tempu. Cuden (zenski) vokal, obcasno surf/glide kitara (mogoce celo klaviature).


Darkvud - Gljive
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

bajsibajsi ::

Cruz je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Iscem hrvaski "rock" bend. Mozno, da so le trije clani (kitara/vokal, bobni, bas). Nekaj let nazaj se je na TV vrtel spot njihovega komada, ki je prikazoval clane, ki so igrali instrumente na prostem v naravi. Pevec je imel neobicajen vokal (bolj zenski), izrazito se je slisalo bas linijo. Ce se prav spomnim, so imeli cudno krajse ime. Besedilo je bilo v hrvaskem jeziku; mogoce nekaj v smislu Nemam razloga... putem.... staze bla bla...

edit/ komad je bil bolj v pocasnem melanholicnem psiho tempu. Cuden (zenski) vokal, obcasno surf/glide kitara (mogoce celo klaviature).


Darkvud - Gljive


Ne, ampak hvala za trud. BTW, se ti ritem tvoje pesmi zdi v pocasnem melanholicnem psiho tempu? :)

edit/ Spot ni sneman glih v gozdu, ampak bolj tko kot na neki planoti. Pa, ce se prav spomnim, je imel pevec izrazit razmak med zgornjima sekalcema (ne trolam).

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

bajsibajsi je izjavil:

Cruz je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Iscem hrvaski "rock" bend. Mozno, da so le trije clani (kitara/vokal, bobni, bas). Nekaj let nazaj se je na TV vrtel spot njihovega komada, ki je prikazoval clane, ki so igrali instrumente na prostem v naravi. Pevec je imel neobicajen vokal (bolj zenski), izrazito se je slisalo bas linijo. Ce se prav spomnim, so imeli cudno krajse ime. Besedilo je bilo v hrvaskem jeziku; mogoce nekaj v smislu Nemam razloga... putem.... staze bla bla...

edit/ komad je bil bolj v pocasnem melanholicnem psiho tempu. Cuden (zenski) vokal, obcasno surf/glide kitara (mogoce celo klaviature).


Darkvud - Gljive


Ne, ampak hvala za trud. BTW, se ti ritem tvoje pesmi zdi v pocasnem melanholicnem psiho tempu? :)


To res ne, ampak veliko drugega se je dalo odkljukati(posebej igranje v naravi, kar je zelo specifično) pa sem ignoriral in poskusil. Se opravičujem. :)
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

omnimint ::

Če kdo ve naslov ene pesmi, vrti se zadnja leta kolikor vem, nanjo se pleše salso. Modernejša zadeva, besedilo v španščini.

nagobčnik ::

Iščem en komad iz 80ih oz. začetka 90h, zvrst je hard rock oz. hair metal, besedilo je o enem morilcu ali nekaj podobnega. Videospot se začne tako, da nekdo vesla po enem temnem močvirju (na Mississippi z okolico me spominja). Melodijo imam čist v glavi, sam imena se ne morem spomnit. V naslovu ima "mister nekaj nekaj" oz. nekaj podobnega, se mi zdi, ampak nisem prepričan. Pozna kdo?

nagobčnik ::

Našel:

bajsibajsi ::

bajsibajsi je izjavil:

Cruz je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Iscem hrvaski "rock" bend. Mozno, da so le trije clani (kitara/vokal, bobni, bas). Nekaj let nazaj se je na TV vrtel spot njihovega komada, ki je prikazoval clane, ki so igrali instrumente na prostem v naravi. Pevec je imel neobicajen vokal (bolj zenski), izrazito se je slisalo bas linijo. Ce se prav spomnim, so imeli cudno krajse ime. Besedilo je bilo v hrvaskem jeziku; mogoce nekaj v smislu Nemam razloga... putem.... staze bla bla...

edit/ komad je bil bolj v pocasnem melanholicnem psiho tempu. Cuden (zenski) vokal, obcasno surf/glide kitara (mogoce celo klaviature).


Darkvud - Gljive


Ne, ampak hvala za trud. BTW, se ti ritem tvoje pesmi zdi v pocasnem melanholicnem psiho tempu? :)

edit/ Spot ni sneman glih v gozdu, ampak bolj tko kot na neki planoti. Pa, ce se prav spomnim, je imel pevec izrazit razmak med zgornjima sekalcema (ne trolam).


Se vedno iscem. Ce ima kdo se kaksen predlog, prosim na dan z njim. :)

recmajkemi ::

Iščem naslov komada pesmi, katera se začne z "Would you suck my dick (ali pa fuck me) if I say I love you." v videospotu so bingljajoče noge, urbana igrala, posnetki zapuščenih stavb in mladine ki se igra ... v refrenu ponavlja I love you, I love you, vse skupaj je zapeto z elektronskim moškim glasom.

Vsaka pomoč dobrodošla
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

iBojan ::

Pozdravljeni!

Že ves dan mi po glavi 'brni' mahni rukom, zaboravi sve. a mogoče kdo pozna s katere pesmi bi tole bilo?

lp

gig ::

Zdravo

Kdo izvaja tole izvedbo pesmi
LPG

SmeskoSnezak ::

Original pesem:

Slisi se kot Bilbi ali pa Ditka. Zakaj pa ne vprasas pod samo reklamo?


Ti lahko sami odgovorijo od Sportne Loterije.
Ceprav ne vem zakaj ne napisejo kdo poje. Bi bilo lepo. 'credit where credit's due
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

echo ::

Tole je skoraj 100% Aleksandra Ilijevski

SmeskoSnezak ::

echo je izjavil:

Tole je skoraj 100% Aleksandra Ilijevski

Prvic slisim za tole gospodicno, ampak po poslusanju njene glasbe, se strinjam.
@ Pusti soncu v srce... @

kosarkar ::

Tudi jaz mislim da je Aleksandra.

kamiKaZaA ::

Na radiu sem v zadnjem času slišal pesem, katera ima v refrenu moderen zvok trobent, sem iskal preko YouTube pa je nisem našel. Zvrst je POP. Ve kdo mogoče za katero pesem gre? Hvala.

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

Na radiu sem v zadnjem času slišal pesem, katera ima v refrenu moderen zvok trobent, sem iskal preko YouTube pa je nisem našel. Zvrst je POP. Ve kdo mogoče za katero pesem gre? Hvala.

Sem jo našel: :)

recmajkemi ::

recmajkemi je izjavil:

Iščem naslov komada pesmi, katera se začne z "Would you suck my dick (ali pa fuck me) if I say I love you." v videospotu so bingljajoče noge, urbana igrala, posnetki zapuščenih stavb in mladine ki se igra ... v refrenu ponavlja I love you, I love you, vse skupaj je zapeto z elektronskim moškim glasom.

Vsaka pomoč dobrodošla


Našel, vesel k pondelk :)
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Ribič ::

Živjo!

Iščem en hrvaški ali srbski komad, ki sem ga poslušal dolga leta nazaj v svoji mladosti.
Spomnim se le nekaj besedila, gre pa nekako takole (oprostite moji polomljeni srbščini/hrvaščini):

Kada sam ljubio te prvi put ti šeptala si sama
Kada sam ljubio te drugi put, bila je dama.
Kada sam ljubio te prvi put ti šeptala si sama
Kada sam ljubio te drugi put, bila je dama.
I ti si htela mi dođi a ja sam bio ti dođ
pa mi smo ljubavni par i to je ljubavni čas.
I ti si htela mi dođi ja sam bio ti dođ
pa mi smo ljubavni par ja dobro znam.

Presenetljivo je, da se še sploh spomnim toliko besedila.

Kdo pozna?
Vse ribe so mi pobegnile!

Ribič ::

I ti si onda rekla dragine i ja sam bio tako ljut,
a onda osam rekla ljubim te, ja ljubim te.
*korus* (glej zgornji post) I ti si htela mi dođi...

Nihče ne pozna?
Vse ribe so mi pobegnile!

Aquafriend ::

Ne vem, zakaj sem dobil kr naenkrat v mislih eno pesem, starejso.

šu bi šubi, ona me ne ljubi, šel bi, šel bi, šou bi raje tebi

pozna kdo?

:))

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Malce drugacno pomoc prosim...
prek gugla mal tezje to ratuje...
najbolj poslusani (rock) albumi, za vsako leto... mogoce zadnjih dvajset/trideset let...
kako/kje to najti? lahk tud direkt na zasebno, da ne smetimo
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Prosim zelo lepo, ce ima kdo kak nasvet glede tega in zna pomagati?
@ Pusti soncu v srce... @

Duhec ::

Mogoče TOLE
http://blackbird.si/

SmeskoSnezak ::

Duhec, hvala.

Ne najde se ogromno dobrih odgovorov. Kako bi lahko iskal po najbolj poslusanih, in ne po najbolj prodajanih? Ali je mogoce to za tisti cas enako? :/

Ne vem kako bi nasel albume po letih. Za vsako leto ce iscem posebej, pa mi najde tud prevec zadetkov. Da ne recem zvrstI rocka. :)

Iscem albume, ki smo jih takrat poslusali...
@ Pusti soncu v srce... @
««
113 / 117
»»