» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
88 / 117
»»

PrimozR ::

In naslov je?

YaN-cH ::

en remix tega komada Inna - Hot

PrimozR ::

Je res.

rezator ::

Pozdrav.

Iščem nek komad, slovensli rap. Nevem kdo je izvajalec, vem samo da rapa o svoji "babi" da on mora delat in dnar nosti in pol da ga še "kurca". Ma sej nevem točno o čem spoh rapa, v glavnem nekaj skoz za bejbo, da jamra kk je njej teško itd...
Some people feel the rain. Others just get wet.

Primzl ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primzl ()

mare_ ::

Oj,
iščem pesem, ki sem jo pred kratkim slišal na radiu. Besedila žal ne vem, poje ženska, precej me je spominjala na kate nash (pa ni kate nash), pesem je relativno počasna, v ozadju je bolj ali manj samo klavir in je pomoje precej nov komad... :)

r0ks0n ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem znova gledal film The Pirates of Silicon Valley, zgodba o boju med računalniškima gigantoma - Applom in Microsoftom. Nekajkrat v filmu se pojavi zelo lep (meni osebno) komad v ozadju. Najbolje se ga sliši tam, kjer Steve Jobs z Mercedezom prispe do hiše svoje nakdanje punce in svoje hčerke. Pregledal sem vse komade, ki so navedeni v Soundtracku, pregledal že veliko tujih forumov, a tega komada nihčne ne pozna :( Res bi bil vesel, če bi se mi na Slo-Techu nasmehnila sreča... Za vse tiste, ki niste gledali filma, na Vimeo je nekdo uploadal kratek izsek s to glasbeno podlago.

http://vimeo.com/4635941

urkov ::

Mare misliš mogoče ta komad?

gzirovnik ::

Ojla. Preiskal sem že vse mogoče, zdej pa ne vem al sem jaz blesav al pa res ne najdem.
Gre se pa za Don Mentony Band, naslov komada ne vem, nekje na disku ga imam, pa ne najdem.
Vem pa, da v pesmi reče nekaj takega: Kva delaš butl, je rekla butl...itd

Če kdo ve, dobi za pir.

zile ::

Don mentoni band
Imaš albume v mp3 obliki.

gzirovnik ::

zile je izjavil:

Don mentoni band
Imaš albume v mp3 obliki.



Oj hvala. sm ga najdu, komad je Non capito, in zdej se tolčem po glavi,kako se nisem mogu spomnit. uglavnem full hvala. reče pa: Kva sikaš butl, je rekla butl

barbarpapa1 ::

Pozdravljeni

Ali kdo ve, kdo izvaja to verzijo pesmi "Spanish Harlem"?



LP

Jože

Okapi ::

Rebecca Pidgeon

barbarpapa1 ::

Pozdrav.

Hvala Okapi. To je bilo superhitro....

LP

Jože

Tycoon ::

Heloo

Mogoče kdo ve kako je naslov tega komada ?
link: http://picosong.com/kSW/

PrimozR ::

http://soundcloud.com/ibreaks/ibreakses...

Sample okrog pol minute ko 'poje' oz. se bolj prekinjeno oglaša ženska je iz katerega komada?

barbarpapa1 ::

Pozdravljeni

Spet jaz :D. Na Travel Channelu vrtijo kratke spote z glasbo, kjer predstavljajo posamezne države ali dele našega planeta. Tako je občasno možno videti spot, s katerim predstavljajo Madagaskar, in v njem je (zame) zelo lep inštrumentalni predstavnik t.i. "malgache" glasbe (ja, precej letim na etno glasbo...). Ali kdo ve, kdo izvaja to zadevo? Sem iskal malo po youtubu, Travel Channela pa še nisem kontaktiral....

LP

Jože

sridina7 ::

Pozdravljeni. Že dolgo nazaj sem slišal znano pesem "Guantanamera" v slovenščini vendar sedaj lahko najdem samo angeleško in špansko. Ali kdo ve kdo poje to pesem v slovenščini?

amacar ::

PrimozR je izjavil:

http://soundcloud.com/ibreaks/ibreakses...

Sample okrog pol minute ko 'poje' oz. se bolj prekinjeno oglaša ženska je iz katerega komada?


Izvajalec dirty & acid, naslov gorras voladoras

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

kitara8 ::

ej neumesna... a gdo ve ker program najde ime muske prek mikrofona... tunatic sem probal pa je zanič... kakšna idea??

gzibret ::

ncop1 - poglej 1. post v tejle temi. Tam imaš nekaj idej...
Vse je za neki dobr!

amacar ::

probaj midomi

kitara8 ::

gzibret je izjavil:

ncop1 - poglej 1. post v tejle temi. Tam imaš nekaj idej...

sm pogledov... nč ne ustreza...

amacar :: danes, 18:49:20
probaj midomi


a to je online a kua? :|

PrimozR ::

Shazam za telefon, če kaj pomaga...

amacar ::

ja je online, in zadeva dokaj dobro deluje. (meni je prepoznalo, ko sem mrmral only you)

hojnikb ::

Ve mogoče kdo kak je naslov pesmi, ki se vrti v reklamnem spotu na MTV za EMO 2010 ?
#brezpodpisa

kitara8 ::

a gdo ve ko je naslov enemu novejšemu tehno komadu ko poje ojojoj oj oj oj oj....

-žiga- ::

kitara8 je izjavil:

a gdo ve ko je naslov enemu novejšemu tehno komadu ko poje ojojoj oj oj oj oj....


Lucenzo feat. Big Ali - Vem dancar kuduro

nekaj takega.

kitara8 ::

-žiga- je izjavil:

kitara8 je izjavil:

a gdo ve ko je naslov enemu novejšemu tehno komadu ko poje ojojoj oj oj oj oj....


Lucenzo feat. Big Ali - Vem dancar kuduro

nekaj takega.


tnx :)

PrimozR ::

Ve kdo naslov komada, podobnega temule:

Le da je bolj hard, bolj darkerski, izvajalec je morda podoben bushem. Vmes pa poje I am nekineki :)

Pimoz ::

Živjo!

Zadnji dan me živcera čisti konec tegale komada:


Pri 3:07. Se priporočam, če kdo ve naslov.

PrimozR ::

Super Sonic ::

En kolega išče tale komad:


Kdo ve izvajalca? :)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

rezator ::

Kateri je komad od Michaela Jacksona ki na koncu igrajo na bobne in nekaj popevajo parara parai parala... ma nevem napisat točno kaj popevajo vendar mam v glavi :D so pa neki afriški zvoki :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

Go-ahead ::

Iščem izvajalca in naslov, besedilo gre nekako takole:

Za zajtrk en jogurt, za malico sir,
opoldne špinačo, zvečer pa kefir.
Ob takšni dieti čez trideset dni
ostanejo le še oči in kosti,...

Prosim čim hitreje.

Go-ahead ::

Kaj je ljudska ali kaj?

Pa še če poznate kakšen komad za 50 letnega motorista "chooperista".

martincek1 ::

Iščem novejši komad Gabry Ponteja.. ne vem preveč velik o njem, vem samo da ma childish prizvok.. oziroma ena otroška pesm zmixana.. Če kdo mogoče ve..?

NoName ::

mogoce tole?
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

NoName ::

go-ahead... men vcasih na furi najbl pase kaka road muzika ala... dire straits - sultans of swing ali kaj takega...

I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

martincek1 ::

NoName ful ti hvala, točn tale ;)

Alexius Heristalski ::

Go-ahead je izjavil:

Iščem izvajalca in naslov, besedilo gre nekako takole:

Za zajtrk en jogurt, za malico sir,
opoldne špinačo, zvečer pa kefir.
Ob takšni dieti čez trideset dni
ostanejo le še oči in kosti,...

Prosim čim hitreje.

Be radio
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

RejZoR ::

Ne vem če je že kdo zalepil ampak iskanje ni našlo ničesar. Zanima me naslov komada, ki se vrti v ozadju večine posnetkov slovenskega Top Modela:
http://www.tv3.si/oddaje/slovenski_top_...

Sem že tud probal Midomi, pa mi ni nič našlo.
Thx
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amacar ::

Tole bo verjetno:

RejZoR ::

Ej hvala! Točno to je to. :) Nisem si mislil da je od Lady Gaga...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amacar ::

Hehe :-), tudi jaz ne, na splošno mi je bil glas čisto tuj. Vendar sem razbral besedilo in ga vtipkal v google, pa mi je vrglo to ven :-P

GregiB ::

Pozna do skladbo, ki se izvaja v ozadju reklame za prihajajoče filme na kanalu A?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

i33a ::

Kako je naslov tega komada:

YaN-cH ::



PS: Malo pobrskaš po komentarjih in dobiš, ni to neka umetnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YaN-cH ()

smotanko ::

A pozna kdo komad, ki se vrti na kanalu A, v reklami za prihajajoče filme v mesecu novembru... Na začetku nek moški reče: This is gonna be a bumpy ride.

Hvala, Smotanko :)

iNooby ::

ena od 2 unlimited je baje
Haters gonna hate...
««
88 / 117
»»