» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
87 / 117
»»

zile ::

Če mogoče kdo ve kaj ata igra. Mi je zelo poznana, ampak se ne morem spomnit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

RazzorX ::

Scott Joplin - The Entertainer

kobe ::

Žijo!

Mene pa zanima za en komad k ga pojeta dva modela in v refrenu poleg besedila govori tud oj oj joj oj oj...
Tuj, dance komad...

Hvala
Mili

markk1 ::

mi lahko kdo prosim pomaga najt tale komad: nekako tako gre besedilo "and take you to the living, never listening the lay,..." moški poje. Nikakor ne najdem naslova pa izvajalca.

hvala!!

zile ::

RazzorX je izjavil:

Scott Joplin - The Entertainer

Bravo RazzorX. Najlepša hvala.

Srachko ::



Prelepa pesmica... Če me spomin ne vara, sem jo slišal kot otrok tudi nekajkrat v slovenski izvedbi. Če lahko kdo izda kakšnega izvajalca ali pa mogoče še kak link zraven, bi bil izjemno hvaležen :)
I can see clearly now, the brain has gone...

jarre ::

¸@Sracho:

Ni sicer moje glasbeno področje, vendar: To pesem je poslovenil ansambel Sredenšek sekstet. Naslov pesmi je Srčece.

LP JMR

Srachko ::

@jarre : Tnx :)
I can see clearly now, the brain has gone...

billgates ::

Eno pesem sem dans slišal v službi po radiu vendar nisem jasno razumel besedila. Nekako tko: "i dreamed of (mislim da "love"), pol pa 2x reče "jelej, jelej" ali nekaj takega, pa mal ima tak arabski priokus.

Edit: našel, sting-desert rose

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

http://video.mpora.com/watch/dSygDkyZz/...


Zadnji komad? Tisti, kjer še vedno izvajajo trike.

black ice ::

Zjutraj pred odhodom na šiht sem po radiu SI slišal neko slovensko pesem, ki gre nekako takole: "...delaš ko črna živina, nato pa crkneš sam..."
Govori o dekletu, ki je šlo v tujino s trebuhom za kruhom, nato prišlo nazaj v domovino v upanju na boljše življenje kot v tujini - a spoznalo, da je vseeno tukaj slabše.

Nekaj v tem smislu.

lufy ::



kdo mogoče pozna ta komad že se ure pa ure mantram da dobim ta komad

Alexius Heristalski ::

black ice je izjavil:

Zjutraj pred odhodom na šiht sem po radiu SI slišal neko slovensko pesem, ki gre nekako takole: "...delaš ko črna živina, nato pa crkneš sam..."
Govori o dekletu, ki je šlo v tujino s trebuhom za kruhom, nato prišlo nazaj v domovino v upanju na boljše življenje kot v tujini - a spoznalo, da je vseeno tukaj slabše.

Nekaj v tem smislu.

To pa vem na pamet: Orlek - Punca s Šohta
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

lufy ::

pozna mogoče zgornjo pesem nekdo lepo prosim za POMOČ!

jackorsen88 ::

iščem komad , vendar imam bolj skope podatke....torej francoski je, bolj hip hop r n b styla, pomoje letošnji komad, pa vrti se po tujih radijskih postajah, vsaj tukaj v nemčiji se vrti, ker sem trenutno tukaj, za slovenijo ne vem.

Hvala
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

amacar ::

Poglej stromae - alors on danse, mi prvo na misel pride, saj že danes vsak drugi vpraša za anslov tega komada.

miki147 ::

Iščem komad, ki se to poletje precej vrti po radijskih postajah, recimo Radio City, gre za dance komad, v refrenu pa moški glas ponavlja "alam, alam" ali nekaj takega. Ali se komu sanja kakšen je naslov tega komada?

YaN-cH ::

poglej en post nad tvojim, po moje je to ta komad ki ga iščeš.

miki147 ::

Hvala:)

Carmack ::

Da še jsz pristavim svoj piskerček: Zanima me naslov komada, ki ga je pel Andrej Šifrer, pred nekaj leti je bilo velikokrat po televiziji, skupaj z nekim črncem :)
Iščem po netu, pa nisem dobit naslova.

Hvala in lp!
BRIJAM, ŠIŠAM, ZUBE VADIM...

Alexius Heristalski ::

Zoboblues?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

RazzorX ::

jackorsen88 je izjavil:

iščem komad , vendar imam bolj skope podatke....torej francoski je, bolj hip hop r n b styla, pomoje letošnji komad, pa vrti se po tujih radijskih postajah, vsaj tukaj v nemčiji se vrti, ker sem trenutno tukaj, za slovenijo ne vem.

Hvala


Mogoče "K-Maro - Femme like u"?

destiny ::

destiny je izjavil:

A kdo mogoče pozna naslov ali izvajalca electro latin jazz komada, ki ma moški vokal, glas podoben Tom Jonesu, v refrenu pa poje Sha la la, la la la la, sha la la lee la la la al nekej podobnega :). Sem nekej probaval na servisih, kjer lahko posnameš melodijo z mikrofonom in ti najde naslove, pa zgleda nisem kej preveč pevsko nadarjen :D


No, si bom kar sam odgovoril :) ... Mario Biondi: This is what you are

Pa še boljši extended remix: Mario Biondi: This is what you are extended remix

Še dobr da obstajajo aplikacije kot je Shazam :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: destiny ()

sleeme ::

Dober dan.

Iščem naslov komada iz filma How High.
Komad se začne ko začneta Silas in Jamal opremljat svoje harvardsko stanovanje in traja približno 15 sekund.
Bolj podrobno: I need money prinese televizijo, Silas in Jamal obesita kape in odložita rastline...

V besedilu komada se pojavi stavek "get up". Na začetku komada igra trobena in Dj mešalka.

V naprej se vam zahvaljujem za vaš odgovor.

jbac ::

Živjo!

Jaz pa iščem dva hrvaška komada.
Prvi: poje en tip, ritem je precej hiter in besedilo tudi, tako da je precej nerazumljivo. Ima pa fino melodijo in bi ga kar poslušal, je pa dosti na naših radijskih postajah...??
Drugi: poje ena ženska, bolj elektro/housy stil, vse kar sem si zapomnil je, da v komadu ponovi ene parkrat "nitko, nitko, nitko"...??

Hvaaallaaa

Cuoresportivo ::

Včeraj sem na Valu 202 slišal eno slovensko pesem. Imam del besedila, poje moški vokal. Iskal sem že preko googla, vendar brez uspeha.

Del besedila:
Pustil te bom tam,da bos čarala naprej. Vsako zrno peska utripa po nareku, vsako zrno peska čuti tvoj vdih.


Hvala in lep dan še naprej.
lep pozdrav(best regards)

RunoTheDog ::

Zdravo!

Iščem komad, ki ga verjetno poje James Blunt(v glavnem visok moški glas). Žal se spomnim samo, da gre besedilo nekako v stilu "`couse iiiii".

Če slučajno kdo po čudežu prepozna tale komad.

NI Because i love you od Blunta.

ZeRo_X ::

pozdravljeni, iščem en komad ki se je danes vrtel na radiu city (ko ma ta dj.city vsak petek in soboto cel večer neke mixe). V komadu pa ženski glas večino časa poje samo lalalalalalalala potem pa je vmes solo "harmonike" al kaj je ta inštrument (takšna varjanta "harmonike" kot v .stereo love.).
aja pa če ve kdo če se slučajno da kje dobit playlisto od tega dj.city bi biu ZELOZELOZELO hvaležen :)
edit: aja in še en... nek afriški jezik se mi zdi da je heh in se ženska dere eleleomama ama siko etu al nekaj takega haha :P
Hvala v naprej ;)
Lp!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZeRo_X ()

RazzorX ::

RunoTheDog je izjavil:

Zdravo!

Iščem komad, ki ga verjetno poje James Blunt(v glavnem visok moški glas). Žal se spomnim samo, da gre besedilo nekako v stilu "`couse iiiii".

Če slučajno kdo po čudežu prepozna tale komad.


NI Because i love you od Blunta.


To reče Blunt v komadu Out of my mind, ne vem pa če je pravi.

Če pa ni pravi pa poglej še Simply Red - Stars.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RazzorX ()

jure26 ::

LP

Iščem komad, ki sem ga slišal pred nekaj dnevi na radiu Ekspres (se mi zdi), pojeta pa ga moški in ženska v duetu, je malo bolj počasen, tema besedila pa se nanaša na "street", "road", "standing alone" ali nekaj podobnega.

Vsak predlog bo dobrodošel.

Hvala

s4sH ::

Katera pesem se vrti v ozadju?? :)

billgates ::

Foter išče pesem, in sicer naj bi v meniju ženska pela "elele omama" ali nekaj podobnega, naj ne bi bila angleška (sam je še nisem slišal, on jo sliši v tujini).

sendvic ::

sleeme je izjavil:

Dober dan.

Iščem naslov komada iz filma How High.
Komad se začne ko začneta Silas in Jamal opremljat svoje harvardsko stanovanje in traja približno 15 sekund.
Bolj podrobno: I need money prinese televizijo, Silas in Jamal obesita kape in odložita rastline...

V besedilu komada se pojavi stavek "get up". Na začetku komada igra trobena in Dj mešalka.

V naprej se vam zahvaljujem za vaš odgovor.

onyx - slam

hojnikb ::

Kak je naslov pesmi ko se vrti v reklamnem spoti za Simobil Orto za vedno ?
#brezpodpisa

hojnikb ::

Nevermind, sem že najdu.
Nalov komada je Dissolve od Chemical Brothers.
#brezpodpisa

iNooby ::

Kiri komad je to? danes sem ga slišal na NET-FM

http://www4.zippyshare.com/v/59807452/f...

prosim prosim!

Da bi vsaj razumel kaj ženska poje, pa nimam pojma, meni zveni kot neka "pohabljena" španščina
Haters gonna hate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNooby ()

iNooby ::

wow našel sem jo!!!
Haters gonna hate...

urkov ::

billgates je izjavil:

Foter išče pesem, in sicer naj bi v meniju ženska pela "elele omama" ali nekaj podobnega, naj ne bi bila angleška (sam je še nisem slišal, on jo sliši v tujini).

Upam da misliš tole :

urkov ::

Pozna kdo ta komad http://www.radiohit.si/si/zvocni_arhiv/ Radijski arhiv programa zadnjih 7 dni določiš datum 4.9.2010 ura 21-22 točen začetek komada je 12:13 minut.

urkov ::

Sem našel : Yamboo - Bailamos Esta Noche Come With Me :)

urkov ::

Kdo poje pesmi od Roy Orbisona http://www.radiohit.si/si/zvocni_arhiv datum 5.9.2010 ura 21-22, mix njegovih pesmi se začne ob 24,20 minut.

Ciklamen ::

Obstaja long verzija te pesmi, ali je to samo posneto kot intro, kjer nadaljevanja ni?
- End of the Post ->

Dj Lexo ::

Mene pa zanima kdo dela glasbo za Siol reklame, slišav sem da en Dj pa nevem kdo.?

Lp,.

tilinho20 ::

Here without you - 3 Doors Down

Evo bi prosil za kakšen podoben komad kakor je tale zgoraj na linku. :)

Zgodovina sprememb…

Glodko ::

Včeraj sem slišal po radiu. Poje očitno moški in ženska. Omenjata "žute" in "lamour". Cel komad je ravno tak ko da bosta vsak čas doživela orgazem. :D Mislim da je francoski. Mogoče pozna kdo?

urkov ::

Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je t'aime moi non plus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

rezator ::

A ve kdo kateri komad je v siolovi reklami za siol box?
Some people feel the rain. Others just get wet.

jurre ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

rezator ::

jurre hvala, to bo to :D
Some people feel the rain. Others just get wet.

z3ro ::


če kdo ve naslov muzke?
Lp
edit: že mam=)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: z3ro ()
««
87 / 117
»»