» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
86 / 117
»»

Steinkauz ::



EDIT: Zakaj že? Verjetno bo še kdo rabu to informacijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Steinkauz ()

Mentalist ::

Iščem naslov enga narodnozabavnega komada od Edvina Fliserja. Spomim se samo enega dela "Na plesu pojem in igram".


Ve kdo naslov.
Lool.

jazst1 ::

Živjo!

Po radiu sem že parkrat slišal slovenski komad, ki ga poje ženska (+ mislim da tudi moški vokal), besedilo oziroma refren gre nekako takole:

ne ne dam, ljubezni ti ne dam... boš moral biti bolj zagnan...
večkrat se ponavlja ta del "ne ne dam, ljubezni ti ne dam"

Iskalci pesmi preko besedila niso obrodili sadov, youtube je bil slepa ulica, probal sem tudi z aplikacijo na gsmu "TrackID" vendar le ta slovenskih pesmi ne prepozna...

Se v naprej lepo zahvaljujem za morebitne odgovore.

jazst1 ::

Po povpraševanju naokoli sem izvedel da naj bi bil omenjem komad skupine "Dežur", z naslovom "Ljubezni ti ne dam". Ne morem pa preveriti ali je to to, ker ni nikjer na internetu možno najti te skladbe.

jcb ::

http://www.shrani.si/?2B/pg/1CrG4d1K/mo...

A kdo pozna naslov komada.
Parkrat slišal na 88.4 radio 1

PrimozR ::

Melanie Fiona - Monday Morning.

kobe ::

Živjo!

Jest pa iščem en komad k je ful znan in je že kr nekaj časa na sceni(par let) in sem ga slišal včeraj popoldne, mislim, da je bil radio express. Gre pa za komad iz južne amerike in mislim, da je izvajalec aventura ali juanes ali kaj podobnega.

Hvala
Mili

kobe ::

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo ve kaj reče črnka v reklami pred tekmo wc2010 na slo2?

Hvala
Mili

rdecaluc ::

Hej.

A slučajno pozna kdo še kakšen komad podobem temu?

Lep pozdrav
Est modus in rebus. ,typos

particle ::




ker komad je od 0:30 naprej?

jarre ::

@Peshkeer:

Gre za skladbo francoskega skladatelja Gabriela Faure-ja (http://www.britannica.com/EBchecked/top... z naslovom Sicilienne


LP JMR

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jarre ()

jarre ::

@Rdecaluc:


Hm.. začetek pesmi je podoben odlični predelavi Roba Dougana "Clubbed to death"..

vendar se v pesmi o kateri vprašuješ, nato vključi zbor pevcev.

Lahko poslušaš še originalno skladbo, ki jo je napisal Clint Mansell za film Requiem for a Dream


LP JMR

jarre ::

@kobe:

Mislim, da iščeš nekaj let staro (iz leta 2002) pesem Obsesion od skupine Aventura:


LP JMR

rezator ::

iščem komad od Sven Vath-a. nevem čem "popeva" vem samo da je v videospeotu on sam in neka ženska. se mi zdi da se dogaja ob cesti ob gozdu in zdraven njih je avto. na koncu videospota ga ženska ubije.

Primzl ::

Živ, a kdo ve komad k se vrti ob reklami za Hyundai (na koncu reče "Začuti igro"), pa ene balone kaže v reklami.

Mediator ::

Iščem novejši komad..je priredba neke starejše mislim da italijanske pesmi..skladba je dance komad..notri pa se pojavlja beseda 'amerikano', druge besede so mi ušle..

PrimozR ::

Mediator ::

To je to.. HVALA PIPI!:)

amacar ::

Mediator, sej ne da je taisti komad točno na tej strani objavljen v 2. postu....

Alexius Heristalski ::

kobe je izjavil:

Živjo!

Mene pa zanima, če kdo ve kaj reče črnka v reklami pred tekmo wc2010 na slo2?

Hvala

Ke nako - čas je.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

virchy69 ::

Iscem naslov in izvajalca slovenskega komada/spota... Poznam pa samo vsebino videospota...In bi prosil ce mi lahko kdo pomaga... Gre pa nekako takole:
Zacne se v stanovanju, tam sta zenska in moski...Ta moski, se ceu cas opravicuje tej zenski, se probava pogovorit z njo, a ona ga ignorira...Potem gresta vn iz stanovanja, on gre za njo, se še kr trudi, jo prepričat, da bi se pogovarjala znjo, potem sta na avtobusu...Potem, pa prideta do enega drevesa (vsaj mislim, da je drevo:D ) in se tam zenska ustavi, i se obrne proti njem, takrat pa on za njo zagleda spomenik, z njenim imenom in ugotovi, da je to pred njim duh... Lepo bi prosu za pomoc...
Hvala...

pirkic123 ::

Zanima me če kdo ve naslov enga komada k so ga sukali na radiu meni se zdi da je zdaj enkrat prišel vn . Besedila newem zato ker je francoski techno/trance.

Ce kdo ve.

amacar ::

pirkic123 mogoče tole:


no pa še najboljši remix te pesmi sestavljen iz 18 instrumentalnih pesmi:

Alexius Heristalski ::

virchy69 je izjavil:

Iscem naslov in izvajalca slovenskega komada/spota... Poznam pa samo vsebino videospota...In bi prosil ce mi lahko kdo pomaga... Gre pa nekako takole:
Zacne se v stanovanju, tam sta zenska in moski...Ta moski, se ceu cas opravicuje tej zenski, se probava pogovorit z njo, a ona ga ignorira...Potem gresta vn iz stanovanja, on gre za njo, se še kr trudi, jo prepričat, da bi se pogovarjala znjo, potem sta na avtobusu...Potem, pa prideta do enega drevesa (vsaj mislim, da je drevo:D ) in se tam zenska ustavi, i se obrne proti njem, takrat pa on za njo zagleda spomenik, z njenim imenom in ugotovi, da je to pred njim duh... Lepo bi prosu za pomoc...
Hvala...

Anavrin - Gola

Aja, pa on je duh, ne ona. Na spomeniku sta njegovo ime in priimek.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

glaš ::

Evo imam še jaz dve uganke za vas. Oba komada sta iz Vienna Scientists mixa za en radio.
prvi:
http://dl.dropbox.com/u/6013297/Vienna%...

drugi:
za tega vem le, da je naslov Sixteen tons, vendar obstaja ogromno različnih verzij in izvedb, a te izvedbe nisem nikjer našel.

http://dl.dropbox.com/u/6013297/Vienna%...

nicksonn ::

Živjo, nič nujnega, sploh nevem če bom lahko dost natančno podal info.

Gre se za en (pomoje znan) punk band, bolj star, in imajo en piratski (oz gusarski) komad.
Refren je nekako takole: Wo-Ho-Hooow, we [neki] in the air... in pol še naprej ... (ne tako hiter tempo, nažigavanje kitar)
Precej znan komad, dostkrat sm ga že slišu, sam nikol nism zasledil kdo poje, z guglanjem in jutubanjem ga pa tut nisem našel...

Če kdo slučajno ve - hvala:)
x n!

YaN-cH ::

Mogoče je Blur - Song 2

nicksonn ::

Žal ne.
Song No2 je bolj znan, in tukaj je woo-hoo, tam je pa bolj v gusarskem slogu, in sicer:
Ho-ho-hoooo (naraščujoče, trije zlogi, zadnji podaljšan)
Ni tako pop/pop rock komad.
hvala vseeno :)
x n!

BInchy777 ::

Lep pozdrav vsem!
Jaz pa že dolgo iščem en komad, ki pa ga bolj težko opišem, ker nima besedila :(...

v glavnem gre za pesem, katere zvrst ne spoznam, deluje bolj umirjeno, ampak rock-ersko, ker so vmes (solo) kitare..prav sliši se, da nekdo obvlada...več ne znam povedat..pesem je vrjetno kar znana, slišala sem jo že večkrat na radijskih postajah..ampak nikakor ne morem najti naslova, ker seveda nima besedila..
Je pa skoraj sigurno bolj rock, dobre kitare (kot bi ac/dc-jevca poslušal, ko sam igra na kitaro v živo),..
Cela pesem deluje bolj umirjeno, lepo..kot enigma, samo da so rock kitare..kot neka akustična verzija neke pesmi..Več ne znam povedat :(..ste jo pa ziher že slišali..
Že cel dan iščem po naslovih: best rock songs with no lyrics ipd., pa ne najdem...
...upam, da mi bo uspelo..

Hvala vnaprej za pomoč..

Hexx ::

jaz pa iscem ime komada iz reklame za Weird Creatures na Animal Planetu..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hexx ()

Qcube ::

BInchy777 je izjavil:

Lep pozdrav vsem!
Jaz pa že dolgo iščem en komad, ki pa ga bolj težko opišem, ker nima besedila :(...

v glavnem gre za pesem, katere zvrst ne spoznam, deluje bolj umirjeno, ampak rock-ersko, ker so vmes (solo) kitare..prav sliši se, da nekdo obvlada...več ne znam povedat..pesem je vrjetno kar znana, slišala sem jo že večkrat na radijskih postajah..ampak nikakor ne morem najti naslova, ker seveda nima besedila..
Je pa skoraj sigurno bolj rock, dobre kitare (kot bi ac/dc-jevca poslušal, ko sam igra na kitaro v živo),..
Cela pesem deluje bolj umirjeno, lepo..kot enigma, samo da so rock kitare..kot neka akustična verzija neke pesmi..Več ne znam povedat :(..ste jo pa ziher že slišali..
Že cel dan iščem po naslovih: best rock songs with no lyrics ipd., pa ne najdem...
...upam, da mi bo uspelo..

Hvala vnaprej za pomoč..


Pink Floyd, mogoče...

gzibret ::

Binchy777 - povej, čemu je podobno.... Pink floyd:



Pol imaš Enigmo, recimo nekaj takega (čeprav tukaj nekaj pojejo):



Vangelis?



Mike olfield?



Tega je polno..... Čeprav glede na opis so še najbližje Pink Floydi, ampak takih instrumentalnih komadov imajo praktično vsi bandi nekaj.
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

rezator ::

a pozna kdo komad v katerem tip popeva jimmy had a gun (mogoče je tudi kakšno drugo ime)? nevem zakaj ampak google nič ne najde, vsaj jaz ne. se mi zdi da je rock komad. tak bol miren.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

tattoo ::

Pri naših severnih sosedih je trenutno zelo popularen naslednji komad:


Vendar je v malo drugačeni verziji, v bolj "živi" in v refrenu še zraven poje "ooo" in me zanima, če ve kdo kateri komad bi lahko to bil, pri youtubu nisn mel sreče. Drugače besedilo pa vse je enako, lahko da še celo pevec.

A. Smith ::

rezator je izjavil:

a pozna kdo komad v katerem tip popeva jimmy had a gun (mogoče je tudi kakšno drugo ime)? nevem zakaj ampak google nič ne najde, vsaj jaz ne. se mi zdi da je rock komad. tak bol miren.


ker je Janie, ne Jimmy. Še jaz nisem znal prav napisat :)

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A. Smith ()

A. Smith ::

BInchy777 je izjavil:

Lep pozdrav vsem!
Jaz pa že dolgo iščem en komad, ki pa ga bolj težko opišem, ker nima besedila :(...

v glavnem gre za pesem, katere zvrst ne spoznam, deluje bolj umirjeno, ampak rock-ersko, ker so vmes (solo) kitare..prav sliši se, da nekdo obvlada...več ne znam povedat..pesem je vrjetno kar znana, slišala sem jo že večkrat na radijskih postajah..ampak nikakor ne morem najti naslova, ker seveda nima besedila..
Je pa skoraj sigurno bolj rock, dobre kitare (kot bi ac/dc-jevca poslušal, ko sam igra na kitaro v živo),..
Cela pesem deluje bolj umirjeno, lepo..kot enigma, samo da so rock kitare..kot neka akustična verzija neke pesmi..Več ne znam povedat :(..ste jo pa ziher že slišali..
Že cel dan iščem po naslovih: best rock songs with no lyrics ipd., pa ne najdem...
...upam, da mi bo uspelo..

Hvala vnaprej za pomoč..


Bi znal bit Satriani.

"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

rezator ::

haha saka čast A.Smith :D istočasno sta mi z sestro povedala ker komad je. Hvala ti!:) ni čudno ja da google ni našel :)
Some people feel the rain. Others just get wet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Blindeye ::

Še jaz bi prosil za pomoč. Žal ne vem nič drugega, kot da se vrti v eni MTV reklami (pa še to verjetno nemški MTV). V reklami so ponavadi 4 slike (v eni verziji so 4 ljudje, v drugi 4 živali) in se reklama zaključi tako, da se ponavlja: Bang, bang, bang, bang... Se mi zdi, da je to neka nova pesem, morda malo rap - pač ta nova glasba... Če komu pade na pamet - hvala.

LP

amacar ::

Na pamet mi pade le od ramsteinov feuer frei, vendar če si rekel rap, in novejša, potem to verjetno ne bo to, lahko pa preveriš.

BInchy777 ::

A. Smith je izjavil:



Bi znal bit Satriani.



Ta je pa fuul podobn, sem na začetku za malo pomislila, da je pravi...mam pa zdaj malo več informacij: naj bi bila najboljša kombinacijah saksofona in kitare v zgodovini (če zveni pretirano, ne vem)....torej je še saksofon zraven.

hvala vsem, ki mi pomagate!

glaš ::

Evo ta komad bi kr ustrezal tvojem opisu, precej poznana zadeva.

BInchy777 ::

glaš je izjavil:

Evo ta komad bi kr ustrezal tvojem opisu, precej poznana zadeva.


aaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, TO JE TOO!!!!

HVALA TI, res sem jo dolgo iskala in nikak nisem znala opisat, pol sem se šele na saksofon spomnila...ZLATI(a) SI!!!!!mwaa!

amacar ::

Blindeye je izjavil:

Še jaz bi prosil za pomoč. Žal ne vem nič drugega, kot da se vrti v eni MTV reklami (pa še to verjetno nemški MTV). V reklami so ponavadi 4 slike (v eni verziji so 4 ljudje, v drugi 4 živali) in se reklama zaključi tako, da se ponavlja: Bang, bang, bang, bang... Se mi zdi, da je to neka nova pesem, morda malo rap - pač ta nova glasba... Če komu pade na pamet - hvala.

LP



Mogoče tole:

Blindeye ::

Hvala amacar, vendar ni to prava. Sumim, da naslov pesmi nima besede "Bang"... Sem že poskusil z googlom, pa na "Bang" dobim zelo "sumljive" rezultate... :)

Wasted ::

Hej, a je kdo gledal The A-Team (2010)? Če ve kdo naslov komada, ki ga pojeta Face in Murdock malo po tem, ko končata pogovor z Jessico Biel (ko so v taborišču, žar, mali bazenček, itd...) ? Pesem se začne ... "El Diablo..." dalje pa ne vem.

Zanima me isto kot tega:

What is the song Murdock and Face are singing at that barbecue? "El Diablo...etc."


ampak žal nič druga ne najdem ... 8-O
When I'm done there will be nothing left of you...

destiny ::

A kdo mogoče pozna naslov ali izvajalca electro latin jazz komada, ki ma moški vokal, glas podoben Tom Jonesu, v refrenu pa poje Sha la la, la la la la, sha la la lee la la la al nekej podobnega :). Sem nekej probaval na servisih, kjer lahko posnameš melodijo z mikrofonom in ti najde naslove, pa zgleda nisem kej preveč pevsko nadarjen :D

urkov ::

@destiny morda tole?

destiny ::

uf, ne. Tisti ki mene zanima je precej bolj moderen. Zveni kot nek latin chillout z glasom toma jonesa :).

Timmah ::

Wasted je izjavil:

Hej, a je kdo gledal The A-Team (2010)? Če ve kdo naslov komada, ki ga pojeta Face in Murdock malo po tem, ko končata pogovor z Jessico Biel (ko so v taborišču, žar, mali bazenček, itd...) ? Pesem se začne ... "El Diablo..." dalje pa ne vem.

Zanima me isto kot tega:

What is the song Murdock and Face are singing at that barbecue? "El Diablo...etc."


ampak žal nič druga ne najdem ... 8-O


http://reelsoundtrack.wordpress.com/201...
donde esta francesca

Petreski ::

Lepo pozdravljeni,

jaz že zelo zelo dolgo iščem en komad ki je star kot ˝svet˝ vendar ga nikakor ne morem najti.

Mislim da je naslov tega komada: Emilio di spakes (vendar nisem 100%)

V komadu ful ful sekajo basi če vam to kaj pomaga, najlepša hvala in nasvidenje, Luka.
««
86 / 117
»»