» »

Računalnik se je sesu

Računalnik se je sesu

Olajuwon ::

Torej jaz sem včeraj izbrisal control panel za ATi driverje pri 3.8 . Potem sem vse na novo inštaliral z driverji catalyst 3.9 Potem pač zaštartam ponovno računalnik, ki mi pravi, da se ga lahko sažene samo v safe mode. In potem iščem probleme... in ko hočem ponovno inštalirati Ati driverje mi piše No video driver found in kasneje me opozori Try with setup display adapter with a standard VGA driver. In sem pogledal na control panel in res.... display adapter ni prepoznan. Potem vzamem od mojega monitorja Driverje.. Malo gledam kaj je z njimi, ampak se odločim, da delo nadaljujem zjutraj. A glej ga zlomka danes ko odprem računalnik... mi vse dela prav (se mi prikaže slika od windowsov, ki nakazauje, da se mi operacijski sistem nalaga) a potem tema... pride črna slika8-O ;(( 8-O . Torej, kako lahko spet zaženem računalnik v safe mode (namreč tokrat me ne vpraša več)? In kaj morem inštalirati, da mi bo display adapter spet delal?

PS: Sploh mi ni jasno za koj [CENZURA];( , ko brišem stvari od Ati-ja, ta mi zbriše še nastavitve pri display adatperju;((
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.
  • spremenil: gkovac ()

Samson ::

PS: Sploh mi ni jasno za koj [CENZURA], ko brišem stvari od Ati-ja, ta mi zbriše še nastavitve pri display adatperju

A si pomislil, da je display adapter RAVNO graficna kartica ???
Nastavi na standard VGA in potem zazeni se enkrat setup od naprimer 3.6, 3.7 ali celo sedaj tazadnje 3.10 Catalyst driverje...


Pa srecno novo leto in da ti racunalnik precej manj zivcev zre v prihodnjem letu.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gkovac ()

Olajuwon ::

Vse lepo in prav... samo mene še zanima, kako lahko zahtevam od računalnika, da mi zažene windowse v safe mode? Namreč dokler ne pridem v windowse, je malo težko, da kaj spreminjam:\
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Samson ::

Preden zacne bootat, pritiskaj F8 in ti se pokaze meni...Pa izberes pac kar nucas.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjena grafična na prenosniku

Oddelek: Strojna oprema
151931 (923) hojnikb
»

Težava z gonilniki grafične kartice

Oddelek: Pomoč in nasveti
272618 (2269) M-XXXX
»

Grafika

Oddelek: Pomoč in nasveti
91651 (1535) KoMar-
»

radeon 9600...AGP stalno off????

Oddelek: Pomoč in nasveti
51164 (1058) jurchi
»

kako nastavit grafično

Oddelek: Strojna oprema
171714 (1398) pmodic

Več podobnih tem