» »

Zdravniški pregled; pogoj za 1. --> 2. letnik

Zdravniški pregled; pogoj za 1. --> 2. letnik

Microsoft ::

Sm v 1. letniku, pa je baje pogoj za vpis v 2. letnik tud nek zdravstveni pregled. Zdej me zanima, če bi lahka jst kr "uveljavil" pregled, ki sm ga mel za počitniško delo? Tm so mi vzel kri, urin, pregledal zobe, hrbtenico, preverli kak diham,...

Pismo, baje vse skupaj traja kr 3h, jst sm pa to praktično pred nekaj meseci dal skos. Zaka bi zdej cajt zabijal v luft?:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

kihc ::

:D :D :D

Sicer jaz nisem slišal, da zaradi neopravljenega pregleda ne bi mogel iti v naslednji letnik, smo pa tam imeli neko predavanje (spolnost itd...), ki je spadalo pod obvezne izbirne vsebine.
Men je blo ql - pač ni blo pouka. :D

Gandalfar ::

3h?? :)

Jzt sem bil v dobri uri skoz.. pa še to sem večinoma čakal in gledal v luft. Ti kr pejt.. sej boš hitr konc, pregled pa tudi ni tako zelo naporen, da bi te bilo konc.

Popeye ::

Un pregled, ki si opravu ti velja pol leta, tko da je od tega vec k pol leta moras it se enkrat.

Sam ta pregled za 2. letnik je prou krut. A ves kaj use ti bojo delal....... Rajs ne it ce hoces prezivet....:D :D
Joke!

Lp

sash ::

na FERI-ju je pregled sicer obvezen vendar s tud brez njega da prit naprej - saj tega ne preverja nihče (vsaj pri meni niso, pa sem že absolvent), vendar pa je pregled pogoj za končanje študija (diplomo), tako da boljše da to opraviš čim hitreje, je pa res da so vsaj na MB daksih v septembru dodatni termini in se jih lahko udeležiš takrat če ti zdaj ni za hodit.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Microsoft ::

Ja kak lahka tist pregled velja 1/2 leta, ta , ko bi ga pa naj zdej upravu, pa pol kr do konca študija?!:\ Pregled pa sm opravil konec junuja, tak da vela do konca decembra... Je tak?

Men je bedno v petek tak hmal ustat, kr nimam predavanj, pa lahka spim do 12:00... al pa še čez.

Drgač pa za dodatne trmine nism vedu...

Pa ful me je strah, ka bojo tam nardil z mano!!!! Se že tresem...:O :O :O

A lahka gre kir na http://tis.telekom.si/, pa mi na sliki označi, kje je to sploh. Jst nimam pojma, kr ne poznam MB še tak dobro...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Zakaj zaboga so ti pregledi sploh obvezni?
https://dolhar.si/

Reso ::

Če si na faxu FRI ti ni treba it. Sem preveril ker sem tudi jaz zelo proti obveznim zdravniškim pregledem in sem prišel v drugi letnik brez.
V gimnaziji pa ti bodo malo težili samo na koncu boš prišel čez brez njega le ignorirat boš moral vse prfokse in tisto vodstvo (morda boš dobil spričeval komaj septembra samo zarad zdravstvenega te ne bodo ruknl).

sash ::

@ Reso, nevem sicer kako imate v LJ to porihtano, samo kot sem že napisal, tud v MB ti noben ne gnjavi ob vpisu v 2, niti 3, niti x letnik, celo ob vpisu absolventa ne, vendar diplome nemorš nardit če tega nimaš, tako da boljše pač da greš na to sranje in opraviš, ker dlje kot odlašaš slabše je, saj se ti na koncu lahko zgodi da ga boš moral sam plačat (to se je zgodlo enemu ki je bil tam takrat kot jaz, ki sem tud krneke časa odlašal)
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški sistematični pregled študentov

Oddelek: Šola
306858 (6320) Heavy
»

Sistematski pregled študentov ?

Oddelek: Loža
165932 (5517) BlueRunner
»

Okulistični pregled

Oddelek: Loža
3211683 (9870) Vesela
»

Zdej pa še FE

Oddelek: Šola
282812 (2387) Microsoft
»

Dobil sem poziv v vojsko - WTF?!

Oddelek: Loža
433018 (2101) SHARK

Več podobnih tem