» »

kaksen hladilnik

kaksen hladilnik

jero_no1 ::

zanima me katir hladilnik naj si kupm za AMDja, ce bi ga nekaj navijau. odlocam se med thermaltake pa zalman - kire modele kej priporocate.
  • spremenilo: jero_no1 ()

boštjan ::

v12 al pa v11+ in silenboost bodo čisto dovolj.no lahko pa kerega od al pa tega,ki stane manj kot vulcanoti.

kuglvinkl ::

odlocam se med thermaltake pa zalman - kire modele kej priporocate.

None. Kupi SK-7 + Delto (če imaš težave s sluhom) / YS Tech/ Papst.
Your focus determines your reallity

mloncar ::

moj glas gre tudi za thermaright sk7!!!

jero_no1 ::

sk7 mislm da kosta kr dost (mal vec ko 7k pa se vent pa je cez 10k). ka pa kej v rangu do 8k recimo.

boštjan ::

čitaj moj post8-)

DjTonic ::

Thermalright SK7 pa zraven kak tihi vent ali pa Zalman 7000A, ki je btw odličen! Vendar, če ga boš hotel namontirati na NF7-S, ga boš moral malo zmodificirati. ;)

SikWitIt ::

kupi zalmana, pahljaco (celo bakreno)...
je zelo vredu hladilnik...

jero_no1 ::

glede zalmana 7000A slism razlicna mnenja. kaksna je kej primerjava med njim pa recimo volcanotom 11?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jero_no1 ()

DjTonic ::

glede zalmana 7000A slism razlicna mnenja. kaksna je kej primerjava med njim pa recimo volcanotom 11?

UU velika in to v vseh pogledih. Hlajenje predvsem pri Cu različici, Glasnost (Če pa boš mel vulcanota na Low RPM pa se bo procesor bolj grel,...) Je pa res, da je Vulcano 11 dosti cenejši. ;)

jero_no1 ::

a pol ta zalman hladi dobr tud ce mam navit proc? (hrup me ravno ne mot tok da zarad tega ne bi vzeu volcanota)

boštjan ::

zalman 7000A Cu hladi dobro,a stane isto kot sk7+80mm vent s 3000obr/min

mloncar ::

točn tak.. ..7000cu pride 9,5k ( Mlacom), medtem ko sk7 pride 7,5k ( Cool PC)!!! za razliko pa kupiš zalmana F2 92mm, pa bo hladil ko u zmrzovalni skrinji :-)



PS: sm gledu teste, pa je sk7 bolš ko 7000!

jero_no1 ::

ce bi meu finance bi verjetn kupu sk7, ampak na zalost bo treba kr enga volcanota.

hvala vsem za nasvete!
lp

Cosmo ::

Thermalright ALX800 (Cool PC), boljši in cenejši kot SK7. Pa ne rabiš Delte ali Papsta oz. drugega ventilatorja za 2 jurja -> vzami raje kaj cenejšega (v Megahitu sem videl Titanove 8x8 za 500 SIT, ki so čisto ok).
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Wolverine ::

Sedaj imam Zalmana 6000Cu in me zanima kaksna bi bila razlika v temp., ce bi vzel sk7+vent?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Dead_Eye ::

wolverine: po mojem razlika ne bi bila velika....
The one and only

mloncar ::

če se še zmeri nisi odloču... ...jst sm prej meu na mojem procesorju (XP1600) arctic coolin pro hladilnik (aluminjast), dva tedna nazaj sm pa gor vrgu SK-6!

prej je bla temp. procesorja 53 (idle) in 57 (max obremeniteu), zdej je 40 (idel) in 45 (max obremenitev)... ...SK7 je pa še za centi večji v vseh dimenzijah od SK6... ...tko de ti bo proc fajn ohladil!!!


PS: ne uporabljam Vcoola, kr mi ga plata ne podpira :-(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladnilnik za navitega Bartona na Abit NF7-S

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262216 (1491) Grimlord
»

Tt Volcano 12 vs. Silent Boost

Oddelek: Kaj kupiti
402113 (1430) G@MER
»

Kaj kupiti za hlajenje "vročega" Athlona???

Oddelek: Kaj kupiti
311616 (1066) Dr_M
»

Kateri hladilnik?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
351826 (1267) Grimlord
»

Kateri hladilnik; Zalman 7000A AlCu / V11+ / V12

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111351 (1195) Nikita H

Več podobnih tem