» »

Windows Štekanje (ob igranju, gledanju videa, poslušanju glasbe)

Windows Štekanje (ob igranju, gledanju videa, poslušanju glasbe)

Lux ::

Torej imam en zelo nadležen problem.

Ko gledam kak video, mi vsake par sekund video skoči za desetinko, dve nazaj, isto pri poslušanje glabe v kakem zahtevnem programu (reason 2). mp3 z winamp so v redu. Isto se dogaja tud pri igranju iger. Vsake par sekund zamrzne za desetinko dve. Res malo, samo je zelo nadležno.

Pogoji: Imam AVG antivirus, vse Windows update, imam startup manager da kontroliram kaj se zažene, v unem meniju, ki ga dobiš z CTRL + C + DEL pa nič ne potrebuje procesorja več kot 0 takrat ko se to dogaja razen program sam... Včasih mi tudi ikone flashajo, oziroma utripa kak program tko za destinko, kot da bi pritskal F5 (reresh), pol pa neha...

Res ne vem kaj bi lahko bilo. Redno formatiram, preverjam pred virusi, imam ad-aware... Čeprav v vseh procesih so mi nekateri sumljivi, samo ne vem kaj delajo, kje lakho poizvem za kaj je zadolžen posamezen proces?

Imam pa AMD 1800 + 256 MB 400 Mhz Ram... Epox 8RDA+

Je morda imel podobne probleme?

Jao zdej sem opazu da še tale palčka ki je za pisat (ko pišeš utripa) utrip neredno:
blink................blink.............blink............blink...blink....blink.............blink....blink...............blink



:D

Kaj je to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

250W luči, nevarnost požara?

Oddelek: Loža
464679 (2835) Bob Rock
»

Bleščice na fasadi sive barve?!

Oddelek: Loža
277877 (6890) nekikr
»

Bing uporaben tudi za popotnike

Oddelek: Novice / Ostale najave
114128 (3276) dejanslo
»

Katero ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
81349 (1161) eg0ist45
»

Problem z stikalom ON/OFF na PC-ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
6754 (683) BigWhale

Več podobnih tem