» »

Čudne temperaqture procesorja

Čudne temperaqture procesorja

OBELIKS ::

Torej zgodba je sledeča, že nekaj časa imam kišto odprto in zato sem zaradi rdeče lučke na plati primoran v izklop tudi na napajlniku. Ko računalnik naslednji dan ponovno zaženem je temperatura procesorja 6°C nad znanjo temperaturo (senzor na plati) in to pri zračnem hlajenju. Potem sem resetiral računalnik, temp max 9°C nad zunanjo. Ko pa ga ugasnem in znova zaženem (brez izklopa napajalnika)15°C. To je vse pri normalnem delu, se pravi skoraj idlanju in računalnik mi je tekel že vsaj nekaj ur, tako da so temp. stabilne. A ima kdo razlago za te pojave? Katera tempreatura je prava? Na kratko, WTF?

Spajky ::

to je zato, ker se vezje za merjenje temp na tvoji plati zgleda napaja iz +5Vsb linije. Če boš šel malo po moji strani browsat in čitat zadeve s temperaturami, če te res hudo zanima, kako stojijo stvari, ti utegne bit marsikaj bolj jasno ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

dre ::

am moja temperatura je povprecno 68 stopinj :'( :'( :'(
tako da bodi srecen

OBELIKS ::

Spajky: kateri temperaturi naj torej zaupam? sem pregledal tvoj site, pa imaš gor "le" (;)) električarsko rešitev, ki meni sploh ne pomaga

Spajky ::

Khm, hja, za zaupat, boh ... bolj verjemi tavišji, pa ne se sekirat če je vse stabilno ! ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482165 (1422) frenk
»

Temp. AMD Athlon XP 2500+/Barton na ABIT NF7-S r.2.0???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241612 (1257) DjTonic
»

Idej za resitev kondezacije in se vedno imeti pelt ter nizke temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322275 (1902) Tic
»

Random reseti, problem ni v napajalniku !

Oddelek: Navijanje
121318 (1049) Boško
»

Hipoteza: "VODNO HLAJENJE" >>>>resnica čaka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252243 (1670) VASkO

Več podobnih tem