» »

Kje v Mariboru se da kupiti kvalitetne prazne CD-R

Kje v Mariboru se da kupiti kvalitetne prazne CD-R

Daniel ::

No saj že naslov teme vse pove, recimo Plextorjeve ali kake Mitsuijeve? Če se da še kake druge kvalitetne za dobit kar napište.

Lime ::

Daniel ::

Lime, Traxdato imam sedaj a z njo nisem ravno zadovoljen, nekatere zapeče dobro, spet druge pa sploh ne more zapečti ali pa so težko berljivi. Teac W540E

plavko61 ::

Če hočeš kvaliteto je tukaj samo TDK. Sicer so malo dražji ampak jaz imam že 4 leta stare pa delajo čisto normalno, ko so že vsi drugi odpovedali (Maxel, Mitsui, Traxdata.....)
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Tr0n ::

Ko sem snemal na CD-R sem prav tako uporabljal Traxdato. Nisem imel niti z enim CDjem probleme.

Sedaj je pa seveda cas DVDja :).

Daniel ::

Tron: To so bile tiste stare Traxdate, ki so bile za 24x, si jo lahko zapekel z 40x pa sploh ni bilo nobenih problemov z branjem, potem so prišle ven 40x in z njimi problemi, nekatere bere čisto počasi, drugih sploh ne.

Kje v MB pa se da kupiti TDK? Se da dobiti tortica?
Še katere druge?

plavko61 ::

Sem pozabil navesti, TDK cdje imajo v Bigbangu, Intersparu....

Glede Traxdat, 2 leti stari posneti cd-ji je verjetno polovica zanič.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

icek ::

Fujifilm@powerplus, mitsui@bingbang
TDKji so v BingBangu grozno dragi
Rider of Theli
www.air-tv.net

Mirč ::

SONY V COMTRONU
50PACK

Tr0n ::

Daniel: Ne, na Traxdata 40x sem peko in sicer vse skupaj ene 10 cakov (500 CDjev). No problemos :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Lime ::

Tudi sam lahko pohvalim Traxdato.
24x, 40x in sedaj 52x mediji, vsi lepo delujejo.

Ch4N93 ::

Jaz sem veliko uporabljal TraxDato, sedaj pa sem poskusno kupil eProformance v PC Sistemih na Gosposvetski.

Z njimi sem zelo zadovoljen, brez problemov pečem tudi pri višjih hitrostih, pa tudi audio CD zapeče brez problemov, pa še cena je ugodna.

Daniel ::

Ko nekaj napišeš, potem pa Error 404.

Bom poskusil dobiti kake TDK-je ali Mitsuije.

Vse skupaj je res čudno, saj mi recimo CD zapečen z 40x sam w540e težko bere, krivulja hitrosti se dviga in spušča in branje se konča nekje pri 20x hitrosti. Spet ta isti Cd mi drugi starejši Teacov pekač w54e lepo konstantno bere do 32x hitrosti. Stvari so različne od Cd-ja do Cd-ja v paketu, spet naslednji je lahko zapečen popolnoma brez problemov in branje z w540e se po lepo naraščajoči krivulji konča pri 48x hitrosti prav tako pri drugi enoti. Iz tega paketa Cd-jev se je zapisovanje pri treh CD-jih končalo predčasno z napako (po moje slab CD)
Poskusil sem tudi zapečti CD v drugi enoti 4x hitrost in ta Cd mi ista enota bere lepo do 32x hitrosti, w540e pa ne preseže 20x hitrosti pri koncu 8-O

Bi lahko bil vzrok tudi w540e?

JustVi ::

Jaz imam tudi slabe izkušne z trajnostjo CD-Ra. Dobri so bili samo tisti prvi zlati, potem pa vedno slabši. Sedaj vse arhive presnemavam na DVD-je in upam, da bo trajnost dalša zaradi sendvičaste izdelave. 100 let CD..res morgen

icek ::

A je ze kdo opazil kje v MB plextorjeve cdje?
Rider of Theli
www.air-tv.net

Daniel ::

Očitno so Plextorjevi Cd-ji rezervirani samo za prestolnico ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

traxdata 24x slim - zanič!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241776 (1533) Clemento
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515193 (4506) wilecoyot
»

Teac CD-W548E 48/16/48 a res ne pece vec kot 16x ????

Oddelek: Strojna oprema
171167 (977) mescaline9
»

Teac 48x12x48 ?

Oddelek: Kaj kupiti
191623 (1254) TheJack
»

TEAC W540E mi prepočasi peče ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
524447 (3490) sidney

Več podobnih tem