» »

Argb ventilatorji 6 kos

Argb ventilatorji 6 kos

care20 ::

Zdravo...mogoce kdo ve,kako lahko sinhroniziram vseh 6 ventilatorjev z rgb luckami?Kupil sem ta 2 kompleta,zraven 3 ventilatorjev pride 1 kontroler za rgb lucke,v katerega lahko priklopim 4 ventilatorje,imam pa jih 6.

https://www.mimovrste.com/hlajenje-pc/a...

gddr85 ::

rabiš Y splitter kabel, seveda 3pin 5v. Druga opcija je, da 2 prikolpiš direkt na matično, če ima argb 3pin 5v in jih prek softwara sinhroniziraš, ampak še že imaš kontroler potem brezveze
torej nekaj takega, pa da ima male (pine ven), ker venti so female afair
https://dynaquestpc.com/cdn/shop/produc...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

care20 ::

A potem pa ventilatorje priklopim v te 3 male konektorje,potem pa ta 1 female vklopim v kontroler?Sem prav razumel?
Maticna zal nima argb na maticni

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: care20 ()

gddr85 ::

ja

care20 ::

A potem v tem primeru lahko rgb kontroler regulira lučke na 16 ventilatorje?kaj pa napajanje?sploh se ne spoznam na te stvari

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: care20 ()

gddr85 ::

No idea, najbrž. Bo mogoče kdo povedal, ko jih je vsaj tolk in več gor priklapljal. Ene 6 jih pomoje komot daš na en Argb header. Jst sem mislil, da samo tista dva prek splitterja priklopiš na en header. Kaj bo kolk zdržalo pa odvisno kolk porabi en Argb vent. Prek sata (če gre prek 12v) kontrolerjev bi moralo pomoje bp delat. Na plati je menda en Argb header cca 3A prek 5V. En Argb vent pa nej bi nucal tam ene 0.2-0.4A 5v za lightshow. Zdej pa računaj. Priklapljaš in testiraš pa seveda na lastno odgovornost, če bo kej crknilo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RGB ohišje in matična plošča

Oddelek: Strojna oprema
101021 (390) Gagatronix
»

3-pin vs 4-pin vent

Oddelek: Strojna oprema
192951 (2511) bajsibajsi
»

Nadzor ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151826 (1382) taddeo
»

Kabel PWM Arctic Cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
123186 (3048) JanezH
»

Iz +12v na +7v modifikacija ventilatorja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202991 (2495) Pyr0Beast

Več podobnih tem