» »

Predsedniška debata Trump vs Biden

Predsedniška debata Trump vs Biden

Temo vidijo: vsi
««
44 / 73
»»

kow ::

Si se pac tako odlocil. Saj lahko sledis accounte, ki ne komentirajo politike oz. kulturne vojne. Kdo ti brani?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Utk ::

kow je izjavil:

Kaj ni enako na tv-ju? Jaz ne vidim, da bi kaj veliko kazali zivljenje na vasi v blizini romskega naselja - recimo.
Tudi ne vidim kaj veliko serij/prispevkov o gejih na Kozjanskem.

Malo zarad lenobe, malo zato, ker ne paše v njihovo agendo. Ali pa ni dovolj klikbajti. Čeprav, dobra oddaja o ciganih bi sigurno bla...

kow ::

Ponta je bila, da je ravno internet (in potem socialna omrezja) pokazal kaksen echo chamber je televizija.

no comment ::

kow je izjavil:

Si se pac tako odlocil. Saj lahko sledis accounte, ki ne komentirajo politike oz. kulturne vojne. Kdo ti brani?

?! A si kje videl, da se pritožujem nad tem kako mi tviter greni življenje?

Utk ::

kow je izjavil:

Ponta je bila, da je ravno internet (in potem socialna omrezja) pokazal kaksen echo chamber je televizija.

Sej sej, na twitterju mislim da imaš več kot dovolj prilik pogledat stvar iz vseh kotov. Če nočeš, pa ne rabiš, odpri fb in 24 ur, tam si varen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

no comment ::

Back to business...

Sicer nisem poslušal, ampak menda je Trump raztural debato. Slišal sem samo en del, ker me je malo zanimal in kjer je Musk praktično sam od sebe v živo konvertiral v (skoraj) anti-warmerja. Da CO2 ni tako pereč problem, da bi bilo nekako fajn v 50 letih zbalansirat stvar, ampak da nikjer ne gori in bomo to počasi in z občutkom. Če je Trump tako raztural, da se obrnejo še tako močni karakterji kot je npr. Musk, si lahko samo predstavljamo kaj bodo naslednje sondaže javnega mnenja pokazali. Videl sem tudi podatek, da se je ta močna debata na tviterju dotaknila skoraj miljarde ljudi.

Je to game over za našo Tamalo?

kow ::

Imas mogoce vir oziroma timestamp? Ker "menda" je precej sumljiv izraz.

Pa siris fake news, da se je ta debata na tviterju dotaknila skoraj milijarde ljudi. Mogoce bi te morali banati s slo-techa, da zmanjsamo fake news?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Utk ::

Musk nikoli ni bil nek doomsdayer, tako da ne vem zakaj bi bilo to kaj čudnega.

MadMicka ::

Trump je raztural, haha, dej malo si poglej na youtubu, kako on nagovarja množico na shodih in kako Kamala, ti bo jasno, kdo bo zmagal

p.s.: Itak je Musk za Trumpa, prvo Trump naklada, ZDA najbogatejše, imajo zlato pod nogami, ne rabijo električnih avtomobilov, potem pa, ko ga Musk podpre, začne, vau, električni avtomobili full dobri..ne moreš imeti takega za predsednika, no go

kow ::

To drzi. Lahko pa imas predsednico, ki jo povprasajo o inflaciji, pa zacne trobezljati o revnih druzinah?
Namesto, da bi govorila o monetarni politiki, proizvodnji itd.? Meni se dozdeva, da ji nic ni jasno. Je to kul?

Je kul, ker je Trump slabsi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Okapi ::

kow je izjavil:

Imas mogoce vir oziroma timestamp? Ker "menda" je precej sumljiv izraz.

Pa siris fake news, da se je ta debata na tviterju dotaknila skoraj milijarde ljudi. Mogoce bi te morali banati s slo-techa, da zmanjsamo fake news?

:))Saj to že dolgo vemo, da je sarkazem prezahteven koncepta za tadesne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

kow ::

Sarkazem sem razumel. Sprasujem za vir sarkazma (timestamp kjer sta govorila o CO2). Ter tudi vir za sarkazem:
"Videl sem tudi podatek, da se je ta močna debata na tviterju dotaknila skoraj miljarde ljudi."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

kow je izjavil:

Imas mogoce vir oziroma timestamp? Ker "menda" je precej sumljiv izraz.

Timestamp do dela kjer je Trump raztural? Če sem prav razumel navdušene odzive, je absolutno (evo, sem sedaj odstranil sumljiv izraz "menda"; sam ti pa si en čudn tič, moraš priznat) raztural celotno debato. Torej, vzami timestamp 00:00:00.

kow je izjavil:

Pa siris fake news, da se je ta debata na tviterju dotaknila skoraj milijarde ljudi. Mogoce bi te morali banati s slo-techa, da zmanjsamo fake news?

Tvit Muska:

Combined views of the conversation with
@realDonaldTrump
and subsequent discussion by other accounts now ~1 billion

kow ::

A vidis, ne razumes kaj pomeni views. Sarkazem ti temelji na fake news, kot sem domneval. Zdaj bi pa rad preveril na kateri izmisljotini si baziral tisto s CO2?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

kow je izjavil:

A vidis, ne razumes kaj pomeni views. Sarkazem ti temelji na fake news, kot sem domneval.

Zna bit, da sem narobe razumel razlago.

About view counts. View counts show the total number of times a post has been viewed. With view counts, you can easily see the reach of your posts and the posts you see on the Timeline.

kow je izjavil:

Zdaj bi pa rad preveril na kateri izmisljotini si baziral tisto s CO2?

After you. Ti znaš poiskat. Moj link bi bil biased. Ko boš po pol dneva priznal, da sem si to o CO2 gladko zmislil, ti bom pa jaz poiskal.

kow ::

No, zdaj imas definicijo. Pa se enkrat preberi celo izjavo. Ce se ne motim, ima iks/tviter cirka 200 milijonov rednih uporabnikov. (namig: uporabnik ima lahko vec viewov)

Sem 80% da si si izmislil. Ne bom pa zdaj iskal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

Priznam, sedaj razumem da tviter objavlja številke, ki nič ne pomenijo.

Drugi del pa bom razumem, kot da praviš, da sem si tudi CO2 izmislil. Torej imam pol dneva, da poiščem tisti del. Upam, da bo šlo drugače kot da poslušam celo debato.

kow ::

no comment je izjavil:

Priznam, sedaj razumem da tviter objavlja številke, ki nič ne pomenijo.


Ja, to je pa res eksluzivno domena Tviterja :))

Kresnik ::

no comment je izjavil:

Back to business...

Sicer nisem poslušal, ampak menda je Trump raztural debato. Slišal sem samo en del, ker me je malo zanimal in kjer je Musk praktično sam od sebe v živo konvertiral v (skoraj) anti-warmerja. Da CO2 ni tako pereč problem, da bi bilo nekako fajn v 50 letih zbalansirat stvar, ampak da nikjer ne gori in bomo to počasi in z občutkom. Če je Trump tako raztural, da se obrnejo še tako močni karakterji kot je npr. Musk, si lahko samo predstavljamo kaj bodo naslednje sondaže javnega mnenja pokazali. Videl sem tudi podatek, da se je ta močna debata na tviterju dotaknila skoraj miljarde ljudi.

Je to game over za našo Tamalo?


Ja vidimo da nisi, glede na to, kar si naprej napisal? Daj povej mi, kdo je napisal da je Trump "raztural debato"? Ker jaz nisem zasledil, da bi. Desna struja se predvsem sprasuje zakaj je susljal (govorna napaka), levi pa da je Trump kot vedno, nakladal svoje puhlice in propagando, skupaj z goro masil (pac, kot vsi drugi Trumpovi govori). Drugace povedano, ni povedal nic, cesar ni prej ze 100 krat.

kow je izjavil:

To drzi. Lahko pa imas predsednico, ki jo povprasajo o inflaciji, pa zacne trobezljati o revnih druzinah?
Namesto, da bi govorila o monetarni politiki, proizvodnji itd.? Meni se dozdeva, da ji nic ni jasno. Je to kul?

Je kul, ker je Trump slabsi?


Hja, ce imas dva slaba kandidata, logika naceloma predlaga da izberes manj slabega. 2016 so se Demokrati nekaj puntali in poskusali bojkotirat Hillary, za nagrado pa so fasali 4 leta Trumpa, MAGA fanatike in 3 konzeravtivne ustavne sodnike. Te napake ne bodo ponovili, se pravi da bo 2024 bolj podoben 2020 kot pa 2016.

Trump razen floskul in cenene kulturne vojne, kateri 90% mladih nasprotuje, ali pa so indiferentni, nima veliko za ponudit.

MadMicka ::

kow, si ti sploh pogledat posnetek, ki si ga prilimal, do konca? Najprej pove, da je inflacija problem, vse je dražje, kruh, nafta, kar vpliva na družinski budžet in s tem na kvaliteto življenja, da gre za resen problem. In potem razlaga, kaj narediti, izboljšati logistiko, pomeni, uvoz (interno ali externo glede na zvezne države in posamezna področja), kar pomeni več konkurence in nižje cene, razbremeniti družine z majhnimi otroki, sofinanciranje vrtca, itd., sodelovanje s sindikati, itd., zdej pa ti najdi en sam posnetek, kjer je Trump sploh sposoben odgovoriti na ta način, da poveže par kompleksnih zadev, tako da ima rep in glavo, namesto, da pluva in žali vse okoli sebe...

TESKAn ::

Že dobit en posnetek trumpa, kjer je koherenten eno minuto skupaj, je praktično misija nemogoče. Večina skače sem pa tja od morskih psov, baterij, hanibala lecterja...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

Kresnik je izjavil:


Hja, ce imas dva slaba kandidata, logika naceloma predlaga da izberes manj slabega.


Drzi. Demokrati sicer niso bili prisiljeni predlagati Kamalo. Ampak ocitno so naracunali, da bodo dobili vec "etnicnih" ,"zenskih" ipd. glasov. Nisem sicer zasledil kaksnega outragea, ker se obnasajo po enakih principih kot republikanci.

MadMicka je izjavil:

kow, si ti sploh pogledat posnetek, ki si ga prilimal, do konca? Najprej pove, da je inflacija problem, vse je dražje, kruh, nafta, kar vpliva na družinski budžet in s tem na kvaliteto življenja, da gre za resen problem. In potem razlaga, kaj narediti, izboljšati logistiko, pomeni, uvoz (interno ali externo glede na zvezne države in posamezna področja), kar pomeni več konkurence in nižje cene, razbremeniti družine z majhnimi otroki, sofinanciranje vrtca, itd., sodelovanje s sindikati, itd., zdej pa ti najdi en sam posnetek, kjer je Trump sploh sposoben odgovoriti na ta način, da poveže par kompleksnih zadev, tako da ima rep in glavo, namesto, da pluva in žali vse okoli sebe...


Sem. Same bedarije, ker ocitno ne ve nic o ekonomiji, monetarni politiki ipd. Se vedno cakam en samcat posnetek, kjer Kamala pokaze nekaj intelektualnega nivoja primernega za predsednika/co.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

esel ::

Trenutno projekcije kažejo, da Kamala prednost pred Trumpom povečuje.
https://projects.fivethirtyeight.com/po...

no comment ::

Kresnik je izjavil:


Ja vidimo da nisi, glede na to, kar si naprej napisal? Daj povej mi, kdo je napisal da je Trump "raztural debato"? Ker jaz nisem zasledil, da bi.

Sem napisal, da lahko da mi tviter prikazuje izkrivljeno sliko, ampak če bi moral strniti vtise, ki jih vidim na "moje" tviter feedu, gredo nekako od "Trump&Musk sta edini osebi na tem planetu, ki nas lahko še rešita", "zgodovinski trenutek", "Kamala ne bi preživela pol sekunde take debate"... V mojem zvezku je to "razturanje".

Za kowa, ki je nesposoben poiskat del o okolju:

https://x.com/elonmusk/status/182321845... (ca. 01:06:20)

Da se kar takoj opravičim za laganje prej, Musk pravi, da bi bilo fajn postati sustainable v 50 do 100 letih (in ne 50 kot sem zapisal). Mea culpa.

kow ::

Narobe si poslusal. Rekel je verjetno, da bi to zadostovalo, da ne bi imeli vecjih problemov. Zelo slab slusalec si.
Poleg tega je seveda govoril s Trumpom. Tip ga je dejansko celo poslusal, kar je verjetno dobro, a ni? Da poskusa Musk na Trumpa vplivati pozitivno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Kresnik ::

no comment je izjavil:

Kresnik je izjavil:


Ja vidimo da nisi, glede na to, kar si naprej napisal? Daj povej mi, kdo je napisal da je Trump "raztural debato"? Ker jaz nisem zasledil, da bi.

Sem napisal, da lahko da mi tviter prikazuje izkrivljeno sliko, ampak če bi moral strniti vtise, ki jih vidim na "moje" tviter feedu, gredo nekako od "Trump&Musk sta edini osebi na tem planetu, ki nas lahko še rešita", "zgodovinski trenutek", "Kamala ne bi preživela pol sekunde take debate"... V mojem zvezku je to "razturanje".


In tu se pojavi vprasanje, kako reprezentativen je tvoj Twitter feed. Ce ti prikayuje predvsem ljudi, ki so desno usmerjeni ze tako ali tako, potem ti lahko prikazuje take stvari, ampak ni reprezentativen.

Ker te stvari, ki si jih napisal, so tipicne Republikanske cvetke, ki jih twiterasi (in gora botov, ki jih na Twitterju mrgoli) pacajo ze od zacetka kampanje, samo Biden-a so menjali za Kamalo, ker pac Biden ne kandidira.

lynxslo5 ::

Kaj mislite, ali bo Kamala sprejela Muskovo povabilo za X intervju? Mislim, da ne bo.

Spominjam se, ko je kandidiral Obama, je imel jajca in je prišel na FoxNews kjer ga je eno uro itervjuval "zlobni" Bill O'Reilly. Obama je bil na sovražnem teritoriju, dobro se je odrezal in preživel, ker je imel pamet in karizno. Tega pa Kamala Harris nima.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

no comment ::

kow je izjavil:

Zelo slab slusalec si.

Mogoče. Ampak v mojem postu, ki si ga označil za laž, nisem napisan ničesar kar ni res. Je bil verbatim izrečenega? Ne. Niti nisem tega nikjer trdil.

kow ::

Ok. Se ti opravicujem.

no comment ::

Kresnik je izjavil:


In tu se pojavi vprasanje, kako reprezentativen je tvoj Twitter feed. Ce ti prikayuje predvsem ljudi, ki so desno usmerjeni ze tako ali tako, potem ti lahko prikazuje take stvari, ampak ni reprezentativen.

Nekajkrat sem to možnost danes že "priznal".

Pričakoval bi, da nekdo, ki praktično na tviterju ne pritisne niti gumba, dobi precej nevtralno sliko. Pa dopuščaš možnost, da je tvoj mehurček "pokvarjen" in ne moj? Ker slednje bi pomenilo, da tviter praktično nalašč izkrivlja narativo. Tega sigurno ne bi...

Kresnik ::

no comment je izjavil:

Kresnik je izjavil:


In tu se pojavi vprasanje, kako reprezentativen je tvoj Twitter feed. Ce ti prikayuje predvsem ljudi, ki so desno usmerjeni ze tako ali tako, potem ti lahko prikazuje take stvari, ampak ni reprezentativen.

Nekajkrat sem to možnost danes že "priznal".

Pričakoval bi, da nekdo, ki praktično na tviterju ne pritisne niti gumba, dobi precej nevtralno sliko. Pa dopuščaš možnost, da je tvoj mehurček "pokvarjen" in ne moj? Ker slednje bi pomenilo, da tviter praktično nalašč izkrivlja narativo. Tega sigurno ne bi...


Jaz osebno sem tudi na ostalih virih, ne samo twiterju, poleg tega pa sem si dejansko pogledal celotnen Trumpov intervju (no bolj monolog). Kot sem ti rekel, nobene Amerike ni odkril, samo ponavljal se je. Lahko poslusas njegovo debato Z Bidenom ali pa kako predvolilno soocenje, bos prakticno isto slisal.

Po moje je stvar tvojega feeda v tem, da skoraj noben ni komentiral tega intervjuja na levi strani politicnega pola, vsaj jaz nisem opazil. Tu pa tam kak thread na Redditu, ampak bolj v smeri, kot sem rekel "Trump kot Trump, ni povedal nic novega".

TESKAn ::

no comment je izjavil:

Sem napisal, da lahko da mi tviter prikazuje izkrivljeno sliko, ampak če bi moral strniti vtise, ki jih vidim na "moje" tviter feedu, gredo nekako od "Trump&Musk sta edini osebi na tem planetu, ki nas lahko še rešita", "zgodovinski trenutek", "Kamala ne bi preživela pol sekunde take debate"... V mojem zvezku je to "razturanje".

Viš, na mojem je pa 180° okrog, od tega da je donaldu junior ukradel protezo, do tega da bolj 'softball' vprašanja že težko sestaviš. Tako daleč od 'razturanja', kolikor le lahko prideš.

Pričakoval bi, da nekdo, ki praktično na tviterju ne pritisne niti gumba, dobi precej nevtralno sliko.

Twitter je od muska. Musk je trump fan. Ugani, kam bo šla 'nevtralna slika'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

no comment ::

esel je izjavil:

Trenutno projekcije kažejo, da Kamala prednost pred Trumpom povečuje.
https://projects.fivethirtyeight.com/po...

13.8. ima desetinko odstotne točke manjšo podporo kot dan prej.

Ja, mogoče Trump res ni tako zažigal včeraj, ampak če je tudi samo ustavil padanje podpore, se je verjetno splačalo.

T440 ::

Prosto po sosednji temi:
Boljše dvakrat Trump v Beli hiši,
kot enkrat cigan v bližini tvoje hiše.

MadMicka ::

Tule recimo en pravi, da je Trump "raztural" v intervjuju z Elonom Muskom v negativnem smislu...



p.s.: me ne bi čudilo, da bi Trump, ko izgubi še v drugo, probal kandidirati tudi v tretje, pri čemer se mu republikanska stranka ne bo postavila po robu..

DarwiN ::

Pri 84. letih? Ne bo več sposoben. MAGA ovce bodo sicer ostale z njim dokler miga, ampak v semi-vegetativnem stanju ne more zmagat..

Je pa legitimno vprašanje, kaj naredit s temi ~50 milijoni zvestimi magatardi. Men se vedno bolj zdi kot naravno sosledje dogodkov, da Trump Junior prevzame molzenje. Naslednje leto/dve Trump še naprej drži vse Republikance na vrvici in pripravi podlago za Juniorja, nakar on prevzame.. In se GOP porazi vrstijo naprej. NeverTrump Republikanci bodo seveda nemočni. MAGA kult ima namreč ta feature, da bolj kot zgubljajo, več je strahu in sovraštva, bolj ostajajo zvesti kultu. Ko jim bodo 3x zapored "ukradli volitve tik pod nosom", ne bodo zaradi tega postali manj radikalni, a ne? Prej bodo pograbili orožje in nekoga ubili. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Okapi ::

Ena možnost vsekakor je, da republikanska stranka razpade na dva dela - MAGA in GOP, kar pa pomeni, da v večinskem sistemu noben od obeh delov ne more nikakor premagati demokratov. Kaj bodo republikanci naredili, da ostanejo enotni, pa še sami ne vedo.

TESKAn ::

Pri 84. letih? Ne bo več sposoben. MAGA ovce bodo sicer ostale z njim dokler miga, ampak v semi-vegetativnem stanju ne more zmagat..

Misliš da je od njega odvisno? Je idealen za 'strice iz ozadja', mu daš miljonček, malo polaskaš, pa skače, kot mu žvižgaš. Hkrati na dnevni bazi ven meče take, da ne mediji ne ljudje nimajo časa, da bi gledali kaj se dogaja v ozadju.

Je pa legitimno vprašanje, kaj naredit s temi ~50 milijoni zvestimi magatardi.

IMO če jim bo usahnil dotok fake news (kar bi se znalo zgodit, ko si putin polomi zobe), se bo ta številka precej zmanjšala. Mali trump? Bomo videli, kako se bo obnesel, ko bo ati v domu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

c3p0 ::

To bi bilo še najboljše. Rabimo tako sposobne ljudi kot je Kamala, ki so sposobni izredno kompleksne ekonomske teme predstavit na način, da jih vsak razume, poor families in to. Briljantno. Ima 2 mandata pred sabo, imamo mi to.

TESKAn ::

Dovolj je da so taki, ki ne bodo cel mandat delali samo na tem, kako sistem spremenit da ostanejo na oblasti in da, ko izgubijo, mirno predajo oblast naslednjemu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

fur80 ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

arnecan1 ::

Malidelničar je izjavil:

mtosev je izjavil:

Res sem happy, ker izgleda, da bo Trump na volitvah izgubil. GOP se rabi znebiti MAGA folka, da spet postanejo normalna stranka.


IMHO po mojem vsi napačno sklepate, da bi Trumpov poraz peljal v staro linijo "normalne" GOP. Poraz je IMHO realno zelo zelo možen. Ampak Trumpizem bo kot filozofija globalno na desnici ostal in usodno zaznamoval konservativne trende.

Zgrešili ste v smislu, da je "normalna" GOP ena takšna konservativno-liberalna stranka, ki malo premakne kakšen davek, malo na financah, ampak kulturno globlje pa "ne sme" tikat.

V smislu klasično-liberalni konservativci bodo v naslednjih 10-15 letih malce modificirali ekonomijo, LGBTQ in socialni progresivizem ter wokizem pa ostanejo in furajo naprej.

V to linijo so se 'zaklali' že britanski Torijci recimo, ki kljub 15-letni vladavini niso upali nasloviti posledic Lew Labour Torysma. In tu je kiksnila Angela Merkel, ki je dobila 40% s tem, da socialno-družbeno ni 'tikala' ama nič.

Globalni progresivci so kvazi pošizili zaradi Trumpovega repeala Roe v. Wade ampak menim, da bo v 21. stoletju tega bistveno več.

Mislim samo poglejmo trende, ki niso nujno vsi nujno iz Amerike: razne online skupine kot so MGTOW ter PUA community, celoten alt-right je zrasel na netu (4chan) med mladimi, potem imaš rastoči tradicionalizem, tradwife/tradlife, single-breadwinner concept/stay-at-home-mom concept, potem desni distributizem, filozofsko se na polno debatira monarhizem (vračajo se ideje od karlizma, do action francaise itd.), ideje rekonkviste, konservativno-tradicionalne debate med študenti in mladimi. Preprosto Pink floydi in Woodstock ter droge niso kul. To je čisti cringe.

Potem ajde recimo politiki, NI samo Trump. Imaš Nigela Faragea, potem Melonijevo, Le Penovo in Bardella, Jaira Bolsonara, Javierja Milleia, Orban, Santiago Abascal potem celo politično konservativno gibanje, ki zavzema komplet Lat. Ameriko - Foro Madrid. Potem poleg politikov recimo imaš za njimi celo plejado mislecev pa ne samo v U.S. (Shapiro, The Joe Rogan experience, ki sta ful znana), imaš globalne mislece, ki delajo mednarodno mrežo ala Jordan Petersen z njegovim Ark movement, recimo za celo rastjo Faragea v UK-ju imaš plejado mislecev (Matt Goodwin,Konstantin Kisin in Francis Foster iz Triggernometry).

To je po mojem fora, da še vedno živite ne vem v letu 1995.

Kot vedno se resnično dobro pozanimaš o teh stvareh. Ne rečem, da se z vsem strinjam, ampak vsekakor ima tvoje pisanje rdečo nit in ne odstopaš od enega yotube videa do drugega in spreminjaš mnenje, kakor nekateri ciniki tukaj.

Argumentiranih odgovorov na tvoje pisanje seveda ni in ne bo, ker razni bluefishi in podobni od enovrstičnic in obešanja na en stavek nimajo intelektualnega dometa.

Je pa nekaj, vsaj zame, resnica. Danes so mladi popolnoma oprani od medijev, ampak ko vstopijo v svet odraslih in vidijo, kakšno je življenje v resnici, se jih seveda dosti postavi na popolnoma nasprotno stran. Včasih celo preveč. Kot radi rečemo, postanejo bolj papeški od papeža.

Za mene je črta, katere ne bom nikdar prestopil in raje volim Hitlerja npr. to, da je dovoljen abortus tudi do enega dneva pred porodom ali sprememba spola že tam pri 8 ali 12 letih pred puberteto. To je tako naproti vsem naravnim, moralnim ali bilo kakšnim zakonom ter tudi logiki normalnega človeka, da pač tukaj zame ni vprašanja, kaj je na drugi strani volilnega bazena.

Pa je še par podobnih stališč, s katerimi se ne morem sprijazniti, pa če bi jih sam Jezus ali Mohamed zagovarjal, bradati moški v ženskih slačilnicah z 12-letnimi punčkami ali da manjšine ne morejo biti rasistične ter jemanje črncev na Harvard s slabšimi ocenami pred aziati z boljšimi v imenu pozitivne diskriminacije. Raje imam dva pametna črna odvetnika kakor 20 neumnih. Ker je tako bolje za družbo in črno skupnost kakor kopica neumnih doktorandov.

In glede na to, koga je Kamala izbrala za podpredsednika, vem, kam se nagiba ona.

ZDA propadajo, počasi ampak zanesljivo. Maga bi to rada obrnila, demokrati še vedno živijo v mehurčku in se raje ukvarjajo z inkluzivnostjo in woke bedastočami ter hujskajo rasne skupine drugo proti drugi.

Pac-Man ::

https://x.com/AliceFromQueens/status/18...

Dems finally learned something from Trump’s 3 campaigns:

Norms aren’t laws.

You can break campaign norms & be fine.

Dump a shitty candidate in July, run someone else.

Call them weird & laugh when they complain.

Talk to the press when you want to.

Norms aren’t laws.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

gozdar1 ::

:))

pangro ::

Problem pri teh desnih "wokistih" je če že ne popušijo na volitvah pa ne izpolnejo obljubljenega, zid ki ga bo placala mehika, brexit, melonijeva in kao njena antimigrantaka politika itd. Letos se pa porazi vrstijo, eu volitve, francoske volitve, britanske še trump izgubi pa je to pika na i. Ja lahko da kljub porazom ne bodo šli v zaton in v prestrukturiranje bodo pa definitivno stagniral.

kow ::

Glavno vprasanje je, ce je skrajna levica bolj resno obravnavana v najbolj popularnih medijih? Se je narativa vsaj malo spremenila? Bo levica vec pozornosti namenila resnim problemom? Razredne razlike, deindustrializacija ipd.?
Ali se bodo se naprej ukvarjali z rasizmom, belo krivdo ipd neumnostimi, ki imajo v medijih prevelik poudarek?

kow ::

To je samo screenshot. Daj nam link na clanek.

DarwiN ::

Ti ni potegnilo, da gre za fake news Vladimirja iz Rusije s sveže ustvarjenim s&t računom?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

Mi je. Malo ga drkam.

no comment ::

Če smo že pri tem... kje je Poldi? A je bla še kakšna izmenjava za katero ne vemo?

Pravijo, da če ni vsaj 80% dezinformacij, je to znak, da medij ni svoboden... Da ga ni slotek zašpecal?
««
44 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biden zaspal na podnebni konferenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14325080 (5436) Ganon

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6812664 (9843) BigWhale
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932957 (24755) ajdov2

Več podobnih tem