» »

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 3.0

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 3.0

Temo vidijo: vsi
««
9 / 38
»»

Wrop ::

Še ena iz Litijske. Pipanca, ki ne meče zaposlene pod vlak in verjame v pravno državo, je Gojkoviča ocenila z dobro - trojko. V JS to pomeni veliko klofuto za zaposlenega, kjer je cca 95 % ocenjenih z 4 ali 5. Gojkovič se je pritožil in komisija mu je delo ocenilo s 5 (odlično).
Sklep:



Poleg tega Svetina pove še:
To je sklep komisije, da se ocena dela nekdanjega sekretarja Gojkoviča popravi v "odlično [5]", potem ko se je pritožil, da ga je Švarc Pipanova mobingirala in kaznovala s "trojko". 12 šikaniranih uslužbencev po naših info zdaj zoper njo pripravlja tožbe v višini več kot 100k €.


Zgleda, da Pipanca ni znala zadovoljivo pojasniti svoje dane ocene svojemu podrejenemu.

fikus_ ::

V JS če imaš VIP (veze in poznanstava) ne da dobiti manj kot 4+. 5-ke so potrebne za napredovanja.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Wrop ::

Vsi v JS so VIP. Tam je cca 5 % z oceno 3 ali manj.

Gregor P ::

Niso to kar vse veze in poznanstva, pač sistem je takšen, če imaš 3 potem ne napreduješ (in izgubiš leta vmes do naslednje priložnosti), če pa 4 in 5 potem pa. In samo zato avtomatično vsi dobijo 4 ali 5 ne glede na povezave; ker v takem avtomatičnem sistemu pač manj ni pošteno. In če pa daš manj, se delavec lahko pritoži in je treba potem ustanavljati komisjo itd., kjer je treba jasno obrazložiti, zakaj si ravno ta delavec zasluži 3, medtem ko ostalih 500 v istem organu ima pa avtomatično 5.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

fikus_ ::

En drugemu štango držijo, če kdo tega noče in realno ocenjuje, ga pa odrežejo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Cleon ::

In samo zato avtomatično vsi dobijo 4 ali 5 ne glede na povezave; ker v takem avtomatičnem sistemu pač manj ni pošteno.


Torej imaš postavljen sistem za ocenjevanje, na podlagi katerega se določa napredovanja. Makes sense. Ampak ta sistem je pošten samo, če vsi dobijo dovolj visoko oceno, da konstantno napredujejo?

Vidiš, takšno razmišljanje je srž problema.

Gregor P ::

Problem je že v samem sistemu, praktično nikjer noben ne dobi manjše ocene (ne vem zakaj ne? Morda so tudi vodje premalo podprti, plačani, da bi res bili prave vodje?) in zdaj boš ti odigral "pravega klenega Slovenca" in kaznoval ravno tvojega sodelavca kot primer vsem ostalim?>:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Cleon ::

Realno ocenjevanje glede na določene kriterije ne more biti kaznovanje.

Wrop ::

Saj kriterije imajo. Po teh kriterijih so vsi prav dobri ali odlični. Problem je sistem, ki je te kriterije postavil. Nobeden vodja ne bo šel normalno porazdeljevat ocen, če vsi ostali večinsko talajo štirice in petke.

BuDi79 ::

Namesto da bi dali na imeli kvoto točk, ki bi zahtevala da eni dobijo manj, saj ne bi bilo dovolj točk, ker pač niso vsi rojeni zmagovalci, eni so tudi drugi, tretji, četrti, zadnji...
Je pa res da verjetno bi potem dobil točke glede na to v katerem nadstropju stavbe dela tvoja teta. - Ampak nekje je treba začet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Wrop ::

Ponovno 1. april. :))

"Katič pred kratkim podpisala začetek postopka javnega naročila za izvedbo zunanje revizije posla z #Litijska"
"revizorji urada za nadzor proračuna bodo z inšpekcijskim nadzorom preverili, ali je bila notranja revizija opravljena pravilno"


Notranja revizija nam ni po godu, poizkusimo z zunanjim inšpekcijskim nadzorom, da dobijo pravilni rezultat. 1 + 1 = 3, samo prava učiteljica mora ocenjevati . :))

Revizorka naj bi bila seznanjena z nakupom stavbe. Njena krivda je, da ni že prej opozorila na napake. Pa še z dvema zaposlenima je prišla skupaj na ministrstvo in naj bi bili že od prej sodelavci. :)) 100 strani dolgo poročilo (upam, da obsežno založeno s podatki in dokazi) ne bo več veljalo. :))

Wrop ::

Že drugič 1. april danes.

Predsednica DZ: Če je do nakupa prišlo zaradi klica Tini Gaber, to ni prav


Lol. Fant od Tine je na Tinino prošnjo sprejel sklep, da bood šli v nakupe dveh helikopterjev. Ni pa poslušal Urške in to jo boli. :))
V banana državah je fajn biti prijatelj od Tine, preko nje zrihtaš danes helikopter, jutri kakšno zemljišče, tretji dan kravice, četrti klimo, peti subvencijo, šesti financiranje, sedmi zaposlitev ... :))
Zakaj bi imeli postopke, če pa Tina lahko zrihta kam bo šel denar.

fikus_ ::

Ali ima kdo telefonsko od Tine, jaz tudi rabim nekaj?

PS da se uredi nujna helikopterska pomoč, je OK, če je pa res šlo preko klica Tini, je pa to način banana države.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

arnecan1 ::

Ko despojna v svojem podkastu vpraša o stroških nezdravega načina življenja... in dobi odgovor v enoti "ene sodne palače". Največji aferi vlade njenega fanta.
https://x.com/tolemamo/status/181610346...

MrStein ::

To v bistvu le pove, da je ena sodna palača drobiž v skupni sliki.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bellator ::

MrStein je izjavil:

To v bistvu le pove, da je ena sodna palača drobiž v skupni sliki.


Praviš, da so pokradli za 300 sodnih palač oziroma za 3,9 mil prenosnikov?

MrStein ::

Pravim to, kar zgoraj piše zraven mojega imena.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bellator ::

pišeš neumnosti. Lahko pa dokažeš mojo zmote in pojasniš zakaj mešaš krajo s stroški zdravljenja in hkrati trdiš, da so ukradli drobiž?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

MrStein ::

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Bellator ::

Potem naj še naprej kradejo "drobiž", MrStein approved.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

FireSnake ::

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5€, drži?
Ti lahko pošljem TRR in mi kar nakažeš?

Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

Ta vlada ve kako rešit romske težave:
https://nova24tv.si/dosezek-golobizma-r...

MrStein ::

FireSnake je izjavil:

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5€, drži?
Ti lahko pošljem TRR in mi kar nakažeš?

Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!

Neverjetno, da ste tako zabiti.

Bom tak (pa v okvir bi moral dati in obesiti kot sticky):

Gori ti hiša. Nekdo ti praska avto.
S katerim problemom se boš najprej ukvarjal?

Bellator je izjavil:

Potem naj še naprej kradejo "drobiž", MrStein approved.


FireSnake je izjavil:


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5€, drži?


No, citirajta, kje sem rekel, da odobravam oziroma dovolim krajo.

Namig: nikjer
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

FireSnake ::

Z veseljem:

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


da si pa malo sposodim tvoje besede: ne vem, ali si zabit, ali se samo delaš.
(Ko zmanjka argumentov pa žalitve? Še ti si tako nizko padel?)

MrStein je izjavil:


Gori ti hiša. Nekdo ti praska avto.
S katerim problemom se boš najprej ukvarjal?



Hipotetični primer, ki si ga navrgel kar tako na suho. Dokazuje pa natančno nič.
Ta primer je ... ja, kot rečeno, hipotetični. In tu se tudi že neha.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

MrStein ::

Ja, če kdo ne razume realnosti, se mu razloži s poenostavljenim primerom.

Eni pa še vedno ne razumejo. Nič hudega, saj ne vodijo držav.... oh.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

inežnir ::

Wrop je izjavil:

Že drugič 1. april danes.

Predsednica DZ: Če je do nakupa prišlo zaradi klica Tini Gaber, to ni prav


Lol. Fant od Tine je na Tinino prošnjo sprejel sklep, da bood šli v nakupe dveh helikopterjev. Ni pa poslušal Urške in to jo boli. :))
V banana državah je fajn biti prijatelj od Tine, preko nje zrihtaš danes helikopter, jutri kakšno zemljišče, tretji dan kravice, četrti klimo, peti subvencijo, šesti financiranje, sedmi zaposlitev ... :))
Zakaj bi imeli postopke, če pa Tina lahko zrihta kam bo šel denar.

To se ogromno prišpara na administraciji.

arnecan1 ::

Utk je izjavil:

Ta vlada ve kako rešit romske težave:
https://nova24tv.si/dosezek-golobizma-r...

Pa saj to ni res kaj dela ta vlada in še posebej Levica. Holob pa to dopušča.

Kot prvo bi verjetno dolenjski Romi tega pisca slovarja pretepli, saj močno dvomim, da se strinjajo z prevodom.

Kot drugo pa to ni pereči problem, da mečemo denar v LGBTQ+ romsko-slovenske slovarje, ampak da izobrazimo romske otroke in starše prislimo v neko sodelovanje. Tisti nad 12-13 let so verjetno že izgubljeni za uspešno integracijo. Razen seveda s prisilo, predvsem finančno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

NuMaN ::

Romi tega sploh ne bodo brali, ali pa mogoče vseeno kdo na skrivaj.

Sicer zadeva ni toliko ideološka oziroma ni to njen prvotni namen, bolj gre za lahki postranski zaslužek na račun davkoplačevalcev.

FireSnake ::

Saj ni namen, da se to bere.
Namen je pumpati denar v NVO. In s takimi izdajami oni "upravičijo" črpanje denarja.
Češ, saj delamo.

Mene je pa sram, da moji davki gredo v take "projekte".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

NuMaN ::

Saj, prepovedat vse NVO - tudi cerkev, Karitas, RK in gasilce, pa vsak naj odpre dd, doo, sp.

Pa bo.

Mislim da bi bilo bolje in manj ribarjenja v kalnem.

FireSnake ::

Niso vsi NVOji slabi (karitas, gasilci).
Ne more jih biti pa mali milijon.
Sploh teh LG+++++ zajedalcev.

--------

N5H1 pozira v Parizu:
https://siol.net/novice/svet/golob-slov...
vsepoveod se slini zraven. Samo delat ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

NuMaN ::

Nisem rekel, da so vsi NVO-ji slabi, ampak ne vem drugačnega načina, kako težavico sistemsko rešiti.

Pustil bi recimo gasilce, pa recimo Karitas in RK (slednjega pod drugačnimi pogoji kot sedaj), verske organizacije pa naj se financirajo same, razen tistega kar je nujno za kulturno dediščino, kar pa spet ne pomeni vsako kapelico ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

Bellator ::

MrStein je izjavil:

FireSnake je izjavil:

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5€, drži?
Ti lahko pošljem TRR in mi kar nakažeš?

Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!

Neverjetno, da ste tako zabiti.

Bom tak (pa v okvir bi moral dati in obesiti kot sticky):

Gori ti hiša. Nekdo ti praska avto.
S katerim problemom se boš najprej ukvarjal?


Hiša gori zaradi korupcije, kot je pri računalnikih ali sodni palači. In ti drugim praviš, da so zabiti :))

LeQuack ::

Slovenija dokazuje, da je vedno lahko še slabše. Tudi ko misliš, da slabše ne more biti, pride nova vlada in dokaže da to ni res.
Quack !

FireSnake ::

LeQuack je izjavil:

Slovenija dokazuje, da je vedno lahko še slabše. Tudi ko misliš, da slabše ne more biti, pride nova vlada in dokaže da to ni res.


Slabše od N5H1 ne more biti.
Pol države je v praznem teku. Šolstvo, na primer, je v leru.
Vsega, česar se pa lotijo, pa izpeljati ne znajo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Colt1911 ::

Koga predlagaš za zamenjavo?
P.S.
Arestant ne pride v poštev, ker nismo ZDA.

FireSnake ::

To naj pove ljudstvo.
Jaz tega ne morem storiti niti ne bi želel.
Lahko pa podam mnenje: puklasti je vsaj z gospodarstvom znal dealti.
Pa plačo bi mi pleško tudi manj obdavčil. N5H1 mi pa nove davke nabija.
Puklasti je zame manjše zlo. To sem govoril že pred tem, ko je bil kuštravi izvoljen.

-------

Makedončeta (po njeno migrantka in čefurka) popolnoma nesposobna:
https://www.rtvslo.si/rtv365/arhiv/1750...
20:20 se potrdi to, kar sem jaz izvedel iz terena. In to je, da politični gnoj serje lo glavi strokovnemu kadru in zato na veliko odhajajo.
To ministrstvo je pod makedončetom sam sebi namen, ker je baba pač nesposobna.

Zamenjana ni zato, ker kuštravi N5H1 nima ljudi za zamenjavo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Tudi slovenska diplomacija je čisto na psu:
https://siol.net/novice/slovenija/slove...
ne znajo zlobirati prav nič.

Važno je, da se po tekmah hodi! In, da Fajonka blebeta o vsem drugem samo o tistem, za kar je dejansko plačana, ne.

Še en mandat golobje hunte, pa bo še Pakistan pred nami.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

ripmork ::

LeQuack je izjavil:

Slovenija dokazuje, da je vedno lahko še slabše. Tudi ko misliš, da slabše ne more biti, pride nova vlada in dokaže da to ni res.
Žal se moram strinjat...

FireSnake je izjavil:

Tudi slovenska diplomacija je čisto na psu:
https://siol.net/novice/slovenija/slove...
ne znajo zlobirati prav nič.
Ne bom presenečen, če bodo v kratkem pozivi Bratuškove k ustanovitvi Adrie 2.0.
Cena? Sitnica :)

MrStein ::

Colt1911 je izjavil:

Koga predlagaš za zamenjavo?
P.S.
Arestant ne pride v poštev, ker nismo ZDA.

Prečrtaš jajota in antijajota, pa lahko iz preostalih kar na slepo izbereš. Že to je 10 krat bolje kot kar se dejansko počne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

FireSnake je izjavil:

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5€, drži?
Ti lahko pošljem TRR in mi kar nakažeš?

Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!


OK, lahko, ti pa še Bellator zraven.
Jaz vama drobiž 5 EUR za sodno palačo (in to le enkrat, ker se je sodna palača zgodila enkrat), vidva pa meni redno 500 EUR (za omenjene stroške bolezni, druge bom zdaj pozabil). Redno. Dokler vlada ne reši tega problema, vsaj delno.

Deal?

Ker: Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nekikr ::

To ministrstvo je pod makedončetom sam sebi namen, ker je baba pač nesposobna.

Bodimo objektivni, da ne lajamo in obtožujemo kar vsepovprek. A je ženska? Je. Torej, kaj hudiča bi pa še rad?! Kvote so izpolnjene. EU je srečna. In če Kitajci napadejo Tajvan in bo cel svet brez čipov, ugani kdo bo vseeno imel celo skladišče prenosnikov? Ni vse tako enostavno kot si forumski vseznalci predstavljamo.

MrStein ::

Nazaj na temo :
Človek na sliši, čakalna doba za pregled : 9 mesecev
Druga oseba : nenadne hude reakcije (mogoče alergija, ampak ne veš brez pregleda) pregled čez... Wait for it... Pol leta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nekikr ::

Tega zares ne more rešiti noben politik. Morali bi znatno zmanjšati dopuste in predvsem prevetriti koliko se dejansko kje dela/naredi. In ko bi to dvoje kdo samo omenil, se dvigne ves zdravniški ceh, s parolami, da se pri zdravju ne špara, bi aktivirali pa še nevedno rajo.
No, pa prevetriti sistem plačevanja in košarice, ki jo nekdo za neko vplačilo dobi (tudi glede na svoje navade). Kar pomeni, da si izgubil še drugi del volilcev.

Največ, kar lahko kdorkoli naredi, je to, da čim več zasluži, da potem lahko na hitro uredi samoplačniško. Vse ostalo je že izgubljeno.

Bellator ::

MrStein je izjavil:

FireSnake je izjavil:

MrStein je izjavil:

Če ti nekdo ukrade 5 eur, je to drobiž.

Sorry, ne vem, kaj tu težko za razumeti.


Torej mi dovoliš, da ti vsak dan (ali 2x na dan) ukradem 5EUR, drži?
Ti lahko pošljem TRR in mi kar nakažeš?

Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!


OK, lahko, ti pa še Bellator zraven.
Jaz vama drobiž 5 EUR za sodno palačo (in to le enkrat, ker se je sodna palača zgodila enkrat), vidva pa meni redno 500 EUR (za omenjene stroške bolezni, druge bom zdaj pozabil). Redno. Dokler vlada ne reši tega problema, vsaj delno.

Deal?

Ker: Kraja je kraja. Pa če gre za en cent ali milijon!


Enkrat sodna plača, drugič računalniki, tretjič Solar, četrič boštjančin in njegova slamnata podjeta, petič ministrice s prijateljicami v ZDA,…. Verjetno veliko izgine tudi iz zdravstva. Torej si ti tisti, ki nama mora dati po 500 in ne midva tebi. Že na daleč se vidi, da nisi najbolj brihtne sorte, sploh ker primerjaš krajo z rednimi stroški zdravstva :)) :))

Sicer pa vriskanje, da si ti ukradel zgolj par milijonov, drugi kradejo še več, nima smisla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

tony1 ::

Pred dvajsetimi leti je Keber na TVju povedal, da se v zdravstvu približno polovica denarja "izgubi".

Rešitev torej ni pumpanje dodatnega denarja v zdravstvo (so probali lani pa niso nič občutnega dosegli) niti ne obremenjevanje starih vlečnih konjev, ki vlečejo že zdaj 150% in so na tem da bodo škripnili.

Izmisliti bi si bilo treba pametne ukrepe, ki bi dosegli, da se v istem času več naredi, kar je pa zelo težko. Ker:
-a sploh koga od vladajočih to zanima? Če ne bo več denarja padlo v žep? Nisem ziher.
-poznavalcev sistema, ki bi znali poiskati notranje rezerve je treba najti; danes jih nimajo
-tem istim je treba dati moč, da bodo kaj spremenili (ne bojo je dobili)
-zdravstvo je izjemno velik sistem, ki se ob spremembi premakne s hitrostjo polža in vztrajnostjo supertankerja. Premakniti karkoli bo ogromen napor, potem ti pa še una p......, ki je bila Janševa svetnica v Lj mestnem svetu skoči v hrbet s svojimi člani (katerih števila noče razkriti), pa imaš.
-za več narejenega bi morali biti tisti, ki naredijo več od povprečja (nemogoče izmeriti, vsaj pri nas, kjer zaposleni na UE toži svojega šefa, ker je dobil oceno dela 3 - dobro) finančno nagrajeni (temu se bodo vsi uprli, because uravnilovka, in vsi smo enaki, vsi enakopravni)

Kaj je rešitev? Hja, zdravi ostanite...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

lynxslo5 ::

https://nova24tv.si/video-se-karl-erjav...

Kahel razmišlja, da bi se vrnil v politiko. V jeseni naj bi ustanovil stranko. Ne vem, koga bo tokrat spet nategoval... ali spet upokojence, ali pa sedaj cilja na rusofile, ki se zbirajo okoli kapelice.

Pravi, da vladi manjka veščin in da Slovenija potrebuje sposobne in izkušene kot je on.
Core i7-14700F, Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 5600MHz,
MSI PRO B760-P, MSI Nvidia RTX 4070 12GB, NVME Samsung 990 PRO 2TB,
Antec DF700 Flux, Win 11 Pro, ASUS PA279CV ProArt

arnecan1 ::

tony1 je izjavil:

Pred dvajsetimi leti je Keber na TVju povedal, da se v zdravstvu približno polovica denarja "izgubi".

Rešitev torej ni pumpanje dodatnega denarja v zdravstvo (so probali lani pa niso nič občutnega dosegli) niti ne obremenjevanje starih vlečnih konjev, ki vlečejo že zdaj 150% in so na tem da bodo škripnili.

Izmisliti bi si bilo treba pametne ukrepe, ki bi dosegli, da se v istem času več naredi, kar je pa zelo težko. Ker:
-a sploh koga od vladajočih to zanima? Če ne bo več denarja padlo v žep? Nisem ziher.
-poznavalcev sistema, ki bi znali poiskati notranje rezerve je treba najti; danes jih nimajo
-tem istim je treba dati moč, da bodo kaj spremenili (ne bojo je dobili)
-zdravstvo je izjemno velik sistem, ki se ob spremembi premakne s hitrostjo polža in vztrajnostjo supertankerja. Premakniti karkoli bo ogromen napor, potem ti pa še una p......, ki je bila Janševa svetnica v Lj mestnem svetu skoči v hrbet s svojimi člani (katerih števila noče razkriti), pa imaš.
-za več narejenega bi morali biti tisti, ki naredijo več od povprečja (nemogoče izmeriti, vsaj pri nas, kjer zaposleni na UE toži svojega šefa, ker je dobil oceno dela 3 - dobro) finančno nagrajeni (temu se bodo vsi uprli, because uravnilovka, in vsi smo enaki, vsi enakopravni)

Kaj je rešitev? Hja, zdravi ostanite...

Pa dobro no, a lahko brez Janše?

Saj ti je zgoraj napisal Mrstein: Prečrtaš jajota in antijajota, pa lahko iz preostalih kar na slepo izbereš. Vsak bo boljši od sedanje izbire, pa tudi Janše ne boš volil.

P.S.: In ko citiraš Kebra, izgubiš verodostojnost. Saj ne rečem, tudi pokvarjena ura dvakrat na dan pokaže prav, ampak to je premalo, da lahko po njej merimo čas.

Jeffreyy ::

Če so jajotovi bili vpleteni pri neki zadevi, se ne da brez omembe jajotovih, tu se ni vredno ozirati na to, da tvoj ego noče niti kratke omembe niti v eni od petih alinej. To so že neki ekstra kompleksi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

MrStein ::

tony1, tu zraven je še to, da kdor ima moč, ne potrebuje sprememb. Samoplačniško, pri vez, dodatno zavarovanje. Zakaj bi mešal drek?

Tisti s težavami (torej ni v zgornji skupini) pa tudi ni motiviran, da ziba čoln.

Edino če komu prekipi in naredi "revolucijo"
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
9 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predsednica Nataša Pirc Musar [OFFICIAL] (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
59674526 (3360) CiClon

Vlada 2022-? aka. "Ali Golob kompenzira?" 2.0 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24215569 (5547) bluefish
»

Slaba gospodarska rast. (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
47655248 (27646) aviator

Več podobnih tem